Akce šrotovné

Co nabízíme? – 20% slevu z maloobchodní ceny na reprosoustavy AQ

 

Jaké jsou podmínky?

 

Je to jednoduché. K uplatnění slevy je nutné „sešrotovat“ jakýkoliv pár reprosoustav od jakéhokoliv výrobce.

Můžete využít následující varianty:
 

  • Nákup na prodejně – donesete reprosoustavy určené k likvidaci na prodejnu  Prodejce je převezme a prodá nové AQ se slevou 20%. Na vrácené reprosoustavy zajistíme ekologickou likvidaci.

 

  • Nákup online – napíšete na email - panashop@seznam.cz „žádost o svoz“, ve které uvedete, které reprosoustavy chcete koupit.. My na naše náklady odvezeme reprosoustavy určené k sešrotování naší dopravou nebo PPL. V okamžiku, kdy reprosoustavy dorazí k nám, obdržíte voucher, jehož uplatněním získáte slevu 20% z maloobchodní ceny.

 

  • Natočíte video, kde mechanicky „sešrotujete“ jakýkoliv pár reprosoustav. Ve videu je třeba říci, že to dělám, abych si koupil reprosoustavy AQ,  nebo musí být v záběru nápis „Kupuji AQ“. Video pošlete na email panashop@sezanm.cz. My ho umístíme na  YouTube kanál. Tvůrce videa, které nasbírá nejvíce shlédnutí do 31.8.2020 získá poslední pár reprosoustav AQ Passion 25. Podmínkou účasti v soutěži je, že vedle dodaného videa zákazník nějaké reprosoustavy AQ se slevou 20% skutečně zakoupí. Při nákupu online, obdržíte po zaslání videa voucher na slevu, při nákupu v kamenné prodejně.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.