OBJEDNÁVKY VYŘIZUJEME BEZ OMEZENÍ, NAŠE PRODEJNY NYNÍ FUNGUJÍ JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO
Přejít na produktové menu

Regálové

AQ Pontos 3

58 750 Kč
skladem

 

Pontos je bůh moře přístupného lidem a Pontos 3 je dvoupásmová reproduktorová soustava s božským zvukem. Koncepčně navazuje na již legendární Donna Chica. V kompaktní ozvučnici typu bassreflex jsou prostorově osazeny měniče Scan-Speak. Výškový reproduktor je jednopalcový z řady Classic s hedvábnou kopulkou a ferrofluidem v magnetické mezeře a antirezonanční komorou za magnetickým obvodem. Basový reproduktor ze stejné řady má nepravidelnou papírovou membránu zavěšenou v aluminiovém koši, poháněnou magnetickým systémem SD1. Tato dvojice tvoří ideální pár pro konstrukci kompaktní audiofilské reprosoustavy.

Čelo reprosoustavy je z masivního MDF panelu, vyfrézováno na pětiosém CNC obráběcím centru do ideálního tvaru pro optimální směrování akustické osy a dokonalé nafázování obou zapuštěných reproduktorů. Povrchová úprava čela jev leštěném klavírním laku. Korpus je vyroben sendvičovým způsobem z MDF panelů s využitím lomených protiodrazivých vnitřních ploch a výztuh.

Vnitřní kabeláž Audioquest Rocket 33 je za tepla pájena přímo na terminály a součástkové vývody. Tato koncepce D2D eliminuje problémy vznikající v omezeném průřezu tištěných spojů, stejně tak jako nežádoucí přechodový odpor v nasouvacích fastonových spojích.

Zvuk je audiofilsky čistý, s veškerými detaily, a i přes své malé rozměry úžasně pevnými basy.

Technické parametry:

Systém: 2-pásmový
Impedance: 6 Ohm
Šumový výkon: 70W
Hudební výkon: 160W
Citlivost: 87dB/1W/1m
Kmitočtový rozsah: 30Hz - 43kHz v pásmu 6dB
Výhybka: 12,12 dB/oct
Rozměry (šxvxh): 227mm x 450mm x 350mm
Hmotnost: 14kg
Vnitřní objem: 21l
Systém bassreflex

Cena za 1pár!


zobrazit více