Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Bluetooth sluchátka

Bose QuietComfort 45 černé

7 490 Kč
skladem

Bezdratová sluchátka, bluetooth, NFC, s patentovanou technologii BOSE Acoustic Noise Cancelling s aktivním potlačením okolního hluku, výdrž baterie až 24hodin, USB-C nabíjení, Aware mód

 

IKONICKÉ TICHO, KOMFORT A ZVUK

Cítíte to už v okamžiku, kdy si sluchátka nasadíte. Měkké, komfortní naušníky obklopí Vaše uši a poskytnou jim dokonalé prostředí k poslechu. Legendární sluchátka s potlačením okolního hluku jsou zpět a i když se to může zdát nemožné, pracují ještě lépe. Sluchátka využívají lehké materiály pro vaše prvotřídní pohodlí a patentovanou akustickou technologii, díky které nabízí neuvěřitelné zvukové podání.

 

CÍTÍTE MAGII, ALE NENÍ TO MAGIE.

Všechno to začíná technologií Acoustic Noise Canceling, která je výsledkem více než 50ti let výzkumu. Pracuje na principu neustálého porovnávání signálu z miniaturních mikrofonů umístěných uvnitř i vně sluchátek, patentované algoritmy pak vyhodnocují, co je hluk a ten je v opačné fázi přidáván k hudbě. Pomocí tlačítka na levé mušli je možné volit mezi režimem s aktivním potlačením hluku a tzv. Aware režimem, který umožňuje přirozeně vnímat okolí.

 

Více hudby a povědomí

Režim Aware přináší novou technologii, díky které skryté mikrofony ve sluchátkách zachytí zvuky okolo Vás a přehrají je přirozeně prostřednictvím sluchátek. Je to Vaše hudba a zároveň okolní prostředí. Slyšíte tedy svou hudbu a současně zvuky okolí, jako byste žádná sluchátka ani neměli.

 

VAŠE HUDBA V HI-FI KVALITĚ

Hudba, podcasty a nebo videa. To je obsah, který milujete. Sluchátka QC45 s technologiemi TriPort a Active EQ s optimalizací hlasitosti produkují veškerý obsah s tou nejvyšší věrností podání.
 
Patentovaný design mušlí s technologií TriPort, která brání vzniku přetlaku a tak umožňuje celodenní a pohodlné nošení. Aktivní ekvalizér optimalizuje zvukový projev podle aktuální hlasitosti, aby zůstala zachována celková dynamika. I při tichém poslechu si tedy  můžete vychutnávat stejně prokreslený zvuk jako nahlas.

zobrazit více

Katalog