Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

PC reproduktory

Bose Companion 20 silver

8 990 Kč
skladem

4 Reproduktorový systém k PC s technologií zpracování signálu TruespaceTM, dotykový ovládač hlasitosti ve tvaru PC myši, sluchátkový výstup, možnost připojení CD a MP3 přehrávačů 

  • Stereo obvody TrueSpace® vlastní konstrukce pro digitální zpracování signálu vytváří širokou dvoukanálovou zvukovou scénu, navrženo speciálně pro poslech v blízkosti počítače.
  • Všestranný ovladač Control pod je vybaven rotačním ovládáním hlasitosti a možností ztlumení zvuku jedním dotykem, k dispozici jsou praktické duální vstupy pro připojení sluchátek a/nebo druhého zdroje zvuku, jako je iPod

Užijte si plný, přirozený zvuk v blízkosti vašeho počítače - nebo napříč celou místností - nejlepším dvoukanálovým reproduktorovým systémem od Bose.

 

 

Elegantní, prostorově úsporná konstrukce doplní váš počítač a eliminuje potřebu specializovaného basového modulu. Technologie TrueSpace® reprodukuje široký a přirozený zvuk pouze ze dvou reproduktorů, přesto vnáší do hudby, her i videa více života. Unikátní ovladač Control pod usnadňuje úpravu hlasitosti nebo ztlumení zvuku. Možnost připojení sluchátek a dalšího audio zařízení.

Systém reproduktorů Bose® Companion 20 dramaticky zlepší zvuk z počítače. Nejlepší dvoukanálový systém od Bose reprodukuje plný, přirozený zvuk, a je lhostejné, zda jste kousek od obrazovky, nebo zvuk posloucháte přes celou místnost.

Patentovaná technologie a moderní konstrukce: vaše hudba, hry a videa ožívají s nápadnou čistotou zvuku a působivými basy při jakékoli úrovni hlasitosti. A to vše z pouhých dvou reproduktorů - bez potřeby basového modulu. Díky rychlému připojení se můžete za pár okamžiků těšit na bohatý zvuk z obsahu vašeho počítače.

 

 

Silný zvuk. Z pouhých dvou reproduktorů.

 

Vyspělá konstrukce a výkonné ovladače jsou pro dobré basy klíčové. Během poslechu si všimnete, že reproduktory přidávají do hudby, her a videí hloubku. Každý, kdo si tyto reproduktory poslechne poprvé, bude hledat někde na podlaze subwoofer, ale žádný nebude k nalezení. Všechen zvuk vychází z pouhých dvou elegantních reproduktorů.
Unikátní ovladač Control pod nabízí množství funkcí. Ovladač Control pod je vybaven rotačním ovládáním hlasitosti a možností ztlumení zvuku jedním dotykem, k dispozici jsou praktické duální vstupy pro připojení sluchátek a/nebo druhého zdroje zvuku, jako je iPod® nebo tablet.

Užijte si prostor vyplněný zvukem - přímo z vašeho počítače - s reproduktory Bose Companion 20.


zobrazit více

Katalog