OBJEDNÁVKY VYŘIZUJEME BEZ OMEZENÍ, NAŠE PRODEJNY NYNÍ FUNGUJÍ JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO
Přejít na produktové menu

Venkovní

Bose Freespace 51 zelené

17 990 Kč
skladem

Pár zahradních velmi odolných reproduktorů vhodných pro zemní externí instalace 

  •  360-stupňové zvukové pokrytí, nejširší pokrytí venkovními reproduktory od Bose
  •  Možnost instalace na povrch nebo částečného zapuštění do terénu, umístění reproduktorů na terasu, apod.
  •  Odolnost na sluneční záření, déšť, teplotu, led, a solnou mlhu
  •  Pětiletá omezená záruka

Reproduktory Bose FreeSpace® 51 přinesou ve venkovním prostředí i jemné nuance vaší oblíbené hudby, živoucí produkci všude tam, kde montáž na stěnu není možná.

 

 

Jedná se o nejvýkonnější venkovní reproduktory Bose®, které jsou určeny pro umístění na zahradě či na terase. Připojte tyto venkovní reproduktory na vaše stávající audio zařízení a budete si moci vychutnat přirozený zvuk v široké poslechové oblasti.

Venkovní stereo reproduktory FreeSpace® 51 nabízejí široké, rovnoměrné pokrytí prostoru díky použité konstrukci, která umožňuje disperzi zvuku v úhlu 360°. Centrálně umístěný port zvyšuje nízkofrekvenční výkonnost, a pomáhá zachovat hloubku a bohatost hudby. A klenutá mřížka tohoto portu odráží do celé oblasti poslechu vysokofrekvenční tóny.

Při použití na terase nebo při jiné, zapuštěné instalaci, umožňují drážky na spodní straně základny jednoduché připojení vodičů a profesionálně vypadající instalaci.

Venkovní stereo reproduktory FreeSpace® 51 mají vynikající vlastnosti, jako robustní pouzdra nebo širokopásmové měniče. Navíc nabízejí odolnost vůči vlivům počasí, kterou při venkovní instalaci potřebujete, v kombinaci se zvukem, jaký byste očekávali od reproduktorů doma. Tyto venkovní reproduktory jsou přísně testovány a Bose garantuje, že odolají i extrémním podmínkám, takže je můžete nechat venku po celý rok.

Ačkoli jsou všechny reproduktory Bose® důkladně testovány, na venkovní reproduktory jsou kladeny extrémní nároky. Inženýři Bose vytváří extrémní venkovní podmínky a reproduktory testují například na působení slunečního záření, deště, teplot, ledu, a dokonce i na vliv korozívní soli a solné mlhy. Simulují také mnohaleté vystavení reproduktorů těmto podmínkám, s cílem zajistit, že venkovní reproduktory Bose budou poskytovat spolehlivost a dlouhou životnost.

Speciálně navržený kryt optimalizuje celkový akustický výkon, pro rovnoměrné pokrytí velké poslechové oblasti v plném frekvenčním rozsahu.

Centrálně umístěný port zlepšuje nízkofrekvenční výkonnost pro hloubku a bohatost hudby.

Radiální konstrukce těchto unikátních venkovních reproduktorů umožňuje rozptyl zvuku v úhlu 360° pro mimořádně široké venkovní pokrytí.

Polymerová vlákna, kompozitní kužel zaručuje vysokou kvalitu reprodukce zvuku a odolnost vůči mnoha typům poškození, které často způsobí extrémní venkovní podmínky.

Vysoce odolná konstrukce proti povětrnostním vlivům, reproduktory dodávají konzistentní a spolehlivý výkon, odolávají úskalím celoročního venkovní umístění, a tlaku až 160 kg. Pětiletá záruka.


zobrazit více