Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Venkovní

Bose Freespace 51 zelené (vystavené na prodejně)

17 990 Kč
skladem

Pár zahradních velmi odolných reproduktorů vhodných pro zemní externí instalace 

  •  360-stupňové zvukové pokrytí, nejširší pokrytí venkovními reproduktory od Bose
  •  Možnost instalace na povrch nebo částečného zapuštění do terénu, umístění reproduktorů na terasu, apod.
  •  Odolnost na sluneční záření, déšť, teplotu, led, a solnou mlhu
  •  Pětiletá omezená záruka

Reproduktory Bose FreeSpace® 51 přinesou ve venkovním prostředí i jemné nuance vaší oblíbené hudby, živoucí produkci všude tam, kde montáž na stěnu není možná.

 

 

Jedná se o nejvýkonnější venkovní reproduktory Bose®, které jsou určeny pro umístění na zahradě či na terase. Připojte tyto venkovní reproduktory na vaše stávající audio zařízení a budete si moci vychutnat přirozený zvuk v široké poslechové oblasti.

Venkovní stereo reproduktory FreeSpace® 51 nabízejí široké, rovnoměrné pokrytí prostoru díky použité konstrukci, která umožňuje disperzi zvuku v úhlu 360°. Centrálně umístěný port zvyšuje nízkofrekvenční výkonnost, a pomáhá zachovat hloubku a bohatost hudby. A klenutá mřížka tohoto portu odráží do celé oblasti poslechu vysokofrekvenční tóny.

Při použití na terase nebo při jiné, zapuštěné instalaci, umožňují drážky na spodní straně základny jednoduché připojení vodičů a profesionálně vypadající instalaci.

Venkovní stereo reproduktory FreeSpace® 51 mají vynikající vlastnosti, jako robustní pouzdra nebo širokopásmové měniče. Navíc nabízejí odolnost vůči vlivům počasí, kterou při venkovní instalaci potřebujete, v kombinaci se zvukem, jaký byste očekávali od reproduktorů doma. Tyto venkovní reproduktory jsou přísně testovány a Bose garantuje, že odolají i extrémním podmínkám, takže je můžete nechat venku po celý rok.

Ačkoli jsou všechny reproduktory Bose® důkladně testovány, na venkovní reproduktory jsou kladeny extrémní nároky. Inženýři Bose vytváří extrémní venkovní podmínky a reproduktory testují například na působení slunečního záření, deště, teplot, ledu, a dokonce i na vliv korozívní soli a solné mlhy. Simulují také mnohaleté vystavení reproduktorů těmto podmínkám, s cílem zajistit, že venkovní reproduktory Bose budou poskytovat spolehlivost a dlouhou životnost.

Speciálně navržený kryt optimalizuje celkový akustický výkon, pro rovnoměrné pokrytí velké poslechové oblasti v plném frekvenčním rozsahu.

Centrálně umístěný port zlepšuje nízkofrekvenční výkonnost pro hloubku a bohatost hudby.

Radiální konstrukce těchto unikátních venkovních reproduktorů umožňuje rozptyl zvuku v úhlu 360° pro mimořádně široké venkovní pokrytí.

Polymerová vlákna, kompozitní kužel zaručuje vysokou kvalitu reprodukce zvuku a odolnost vůči mnoha typům poškození, které často způsobí extrémní venkovní podmínky.

Vysoce odolná konstrukce proti povětrnostním vlivům, reproduktory dodávají konzistentní a spolehlivý výkon, odolávají úskalím celoročního venkovní umístění, a tlaku až 160 kg. Pětiletá záruka.


zobrazit více

Katalog