Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Domácí kino

Bose Lifestyle 600 bílý

97 000 Kč
skladem

 Zcela nový systém domácího kina 5.1 Bose Lifestyle 600 v luxusním provedení vás ohromí čistým silným zvukem ve velmi kompaktním provedení. Tento model je osazen velmi malými reproduktory Bose JewelCube, které jsou již směrované v reproduktoru. Celý systém je doplněn novým bezdrátovým subwooferem.

Systém je možné ovládat přes Bose SoundTouch aplikaci a tím využívat všecny síťové funkce vč. přehrávání internetových rádií.

 

Nový bezdrátový subwoofer Bose svým výkonem ohromý každého posluchače. Ohromné basy, které vychází z tohoto subwooferu zaplní i velmi veliké místnosti. Zároveň působí velmi luxusně díky kombinaci tvrzeného skla. Subwoofer se připojuje ke konzoli bezdrátově a tím je velmi usnadněná instalace.

 

Velmi malé reproduktory Bose JewelCube, které i v této velmi kompaktní velikosti vás překvapí svým velikým výkonem.  Tyto reproduktory dokáží zaplnit místnost zvukem jako klasické velké sloupové reprosoustavy. V kombinaci pěti těchto reproduktorů vytvoříte neuvěřitelný prostorový zvuk. Zadní reproduktory je možné připojit drátově i bezdrátově.

 

Nová řídící jednotka působí velmi luxusně díky tvrzenému sklu. Tato konzole má zcela plnou konektivitu jako je WiFi, bluetooth, 4K, HDMI rozhraní, analogový i digitální vstupy. Celý systém se ovládá rádiovým dálkovým ovladačem, který se naučí ovládat i další připojené zařízení k této konzoli.

 

Unikátní kalibrační systém Bose ADAPTiQ dokáže velmi přesně nastavit Lifestyle přesně dle vaší místnosti.

 

Aplikace Bose Soundtouch umožňuje Bose Lifestylu přístup do síťových funkcí, kde si můžete jednoduše přehrávat svou oblíbenou muziku nebo najít libovolné internetové rádio. Vše můžete jednoduše ovládat přes telefon nebo tablet.

 Do aplikace můžete připojovat další zařízení Bose SoundTouch a tím vytvářet zony v celém domě, vše pak můžete jednoduše ovládat z jednoho zařízení.

 


zobrazit více

Katalog