Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Bluetooth sluchátka

Bose Noise Cancelling 700 stříbrné

8 490 Kč
skladem

Nový bluetooth sluchátka Bose headphone 700 s potlačením okolního hluku jsou v této kategorii velice uznávaná sluchátka, které vás ohromí detailním dynamickým zvukem. Zároveň velmi přijemně sedí na uších a tím můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu celé hodiny bez nepřijemného pocitu na hlavě. 

 Sluchátka disponují s funkcí potlačení okolního hluku, který můžete regulovat v 11 úrovní. Nově oproti minulému modelu tyto sluchátka disponují rozšířenou realitou pro špičkový zvuk s hlubokým basem. Dále sluchátka ovládají všechny nové asistanty Amazon Alexa, Google Assistant. Dále zcela nově sluchátka disponují s technologií Bose AR, která Vám poskytne zcela nové zážitky.

Nové čtyři adaptivní mikrofony snímají a izolují Váš hlas v rušném prostředí a tím Vám zajistí velmi konfortní  a kvalitní telefonování.

I když sluchátka disponují s funkcí okolního potlačení hluku, je možné nyní tuto úroveň nastavovat v 11 krocích. Můžete Nastavit maximální potlačení okolního hluku nebo můžete naopak tuto funkci snížit na minimum, aby jste vnímali své okolí. 

Nová aplika Bose APP Vám umožní nastavit nové výrobky ještě lépe pro lepší poslech Vaší oblíbené hudby.

 


zobrazit více

Katalog