Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Bluetooth reproduktory

Bose Soundlink mini BT speaker II černý

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

 

Nejoblíbenější přenosný Bluetooth reproduktor Bose v nové generaci se spoustou vylepšení. Nepřekonatelný zvuk byl dále vyladěn a doplněn o užitečné funkce, jako jsou telefonování, párování hlasovými povely nebo univerzální nabíjení přes USB. 

 

SoundLink Mini II přináší několik zásadních novinek, které významně rozšiřují použitelnost reproduktoru i váš uživatelský komfort. Přístroj můžete nově nabíjet přes rozhraní USB, takže není nutné brát s sebou na cesty adaptér. Díky vestavěnému mikrofonu můžete s novou generací reproduktoru také pohodlně telefonovat. Používáte SoundLink pro poslech hudby při práci v kanceláři? Od teď bude SoundLink také vaší kvalitní hands-free sadou pro hlasitý odposlech!

Pro usnadnění obsluhy jsme přístroj naučili sledovat také vaše hlasové povely, pomocí nichž můžete reproduktor snadno spárovat s používaným zdrojem. Párovat navíc můžete až dvě zařízení najednou, které se budou v přehrávání libovolně střídat. Na výdrž baterie se při tom ohlížet nemusíte. Celou pracovní směnu zvládne SoundLink Mini IIbez potíží. Jeho nová baterie totiž vydrží i 10 hodin provozu.


zobrazit více

Katalog