Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Bluetooth reproduktory

Bose Soundlink Revolve (black)

6 290 Kč 4 990 Kč
skladem
Novinka

 

Novinka od firmy Bose přináší revoluci v přenosných Bluetooth reproduktorech. Bose Revolve přináší ohromující zvuk, který se šíří v úhlu 360°. Touto novou technologií Bose Revolve vyplní i větší místnosti prostorovým zvukem, který z takto malého zařízení je ohromující.

 

Bose Soundlink Revolve je vyroben z vodoodpudivých  materiálů, díky kterým si můžete reproduktor vzít třeba i na pláž, k bazénu nebo případně i na deštivou zahradu.

 

 

Zvuk se šíří všemi směry, proto pokud umístíte reproduktor doprostřed místnosti nebo ho umístíte ke stěně budete mít všude v místnosti stejný zážitek z poslechu.

 

 

Bose Soundlink Revolve je osazen zcela novou technologií reprosoustav a v kombinaci nového zvukovodu podává tento malý model velmy silný a přesný zvuk, který v této kategorii nemá konkurenci. Nenechte se zmást malými rozměry a přijďte si tuto novinku poslechnout k nám na prodejnu, aby jste věřili vlastním uším.

  

 

Velmi čistý design přináší hliníkový plášť, který je vyroben z jednoho kusu, proto je vyráběný bez spoje. 

 

Velmi jednoduchá aplika Bose Connect umožňuje rychlý ovládání všech Bose Bluetooth zařízení. Díky této aplikaci můžete jednoduše přepínat mezi všemi Bose Bluetooth výrobky a tím si maximálně užívat zábavy. Tato aplikace umožňuje se dvěma stejnými Soundlink výrobkama Bose vytvořit stereo pár reprosoustav pro dokonalý poslech Vaši oblíbené muziky.

 

 Technické parametry

 - Výdrž baterie           12h

 - Dosah Bluetooth       9m

 - Připojení                   Bluetooth / AUX 3,5 Jack

 - Nabíjení                    Mikro USB konektor

 - Váha                         0,66 Kg

 - Rozměry                   v15,2 / š8,2 cm

 - Obsah balení             Bose Soundlink Revolve, USB kabel, nabíjecí adaptér

 - Barva                         Černá

 

 

 


zobrazit více

Katalog