Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Výprodej ze studia

Bose Soundlink Revolve plus (black)

5 790 Kč
skladem

Největší a nejvýkonější přenosný reproduktor Bose Revolve plus Vás ohromý svým neuvěřitelným výkonem. Zvuk se šíří do celé místnosti unikátní technologií 360° a tím vyplní místnost bohatým a čistým zvukem. Díky této technologii můžete zařízení umístit kdekoliv v místnosti a zvuk je stále stejný.

 

Zvuk se šíří všemi směry, proto pokud umístíte reproduktor doprostřed místnosti nebo ho umístíte ke stěně budete mít všude v místnosti stejný zážitek z poslechu.

 

Bose Soundlink Revolve plus je vyroben z vodoodpudivých  materiálů, díky kterým si můžete reproduktor vzít třeba i na pláž, k bazénu nebo případně i na deštivou zahradu.

 

Bose Soundlink Revolve je osazen zcela novou technologií reprosoustav a v kombinaci nového zvukovodu podává tento malý model velmy silný a přesný zvuk, který v této kategorii nemá konkurenci. Nenechte se zmást malými rozměry a přijďte si tuto novinku poslechnout k nám na prodejnu, aby jste věřili vlastním uším.

  

 Díky dlouhé výdrži baterie jsi můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu kdekoliv vás napadne. Velmi výkoná lithium iontová baterie vydrží hrát až 16h. Baterie je konstruována tak, aby dokázala stále podávat velmi vysoký výkon pro bohaté basy.

 

Velmi jednoduchá aplika Bose Connect umožňuje rychlý ovládání všech Bose Bluetooth zařízení. Díky této aplikaci můžete jednoduše přepínat mezi všemi Bose Bluetooth výrobky a tím si maximálně užívat zábavy. Tato aplikace umožňuje se dvěma stejnými Soundlink výrobkama Bose vytvořit stereo pár reprosoustav pro dokonalý poslech Vaši oblíbené muziky.

 

Technické parametry

 - Výdrž baterie           16h

 - Dosah Bluetooth       9m

 - Připojení                   Bluetooth / AUX 3,5 Jack

 - Nabíjení                    Mikro USB konektor

 - Váha                         0,9 Kg

 - Rozměry                   v18,4 / š10,5 cm

 - Obsah balení             Bose Soundlink Revolve plus, USB kabel, nabíjecí adaptér

 - Barva                         Černá


zobrazit více


Katalog