Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Soundbary

Cabasse Stream BASE

14 990 Kč
skladem

 

Malý kompaktní soundbar Cabasse s velmi kvalitním zvukem a zároveň. Zároveň díky síťovým funkcím můžete využívat jako streamer a pouštět si např. internetová rádia. Zařízení můžete ovládat přes mobilní aplikaci v telefonu nebo tabletu. Jednoduchá instalace soundbaru pod televizor.

Stream BASE

Zvuk nejvyšší věrnosti v kompaktní formě přímo před Vaší TV obrazovkou. Ideální ke sledování a poslechu televize, možnost objevit tísíce rádiových stanic nebo streamovat Vaši oblíbenou hudbu.

 

Nejvěrnější zvuk z Vaší televize

Cabasse, pionýři a specialisté na aktivní multikanálové Hi-Fi a reproduktorové systémy již po šedesát let, navrhli pro Stream base čtyřcestný stereo systém. Aktivní výhybka Stream Base zajišťuje vyjímečnou kvalitu zvuku díky možnosti individuální kontroly jednotlivých pásem zvukového spektra v rámci obou kanálů. V módu domácího kina dochází k holografickému přehrávání zvuku, což zvětšuje šířku a hloubku zvukové scény, záchovávajíc zároveň celkovou dynamiku, jasnost dialogů a sílu efaktů. Pásmo nízkých tónů je přenášeno reproduktorem o průměru 13cm, umístěným na spodní straně zařízení, díky čemuž se nízké frekvence mění pod úhlem 360°, zajišťujíc věrnost a realismus všem speciálním zvukovým efektům.

 

Streaming ve vysokém rozlišení a Cabasse HD

Po připojení k domácímu routeru prostřednictvím LAN či WiFi Stream Base zajišťjuje okamžitý přístup k hudbě zavěšené na síti, k tisícům mezinárodních internetových radií, hudebních servisů  Deezer, Qobuz, Spotify či Tidal. USB vstup umožňuje bezprostřední přístup k hudbě umístěné na přenosných a pevných discích a jejich přehrávání prostředictvím Stream Base či jiného zařízení v domácí síti. Funkce Bluetooth Aptx zajišťjuje možnost připojení ke smartphonům nebo tabletům.

 

rozměry

8,6 x 65 x 29 cm

závaží

8,6 kg

reproduktory

2 x výškový reproduktor

4 x středový reproduktor

 

frekvenční odezva

50-20 000Hz

 


zobrazit více


Katalog