OBJEDNÁVKY VYŘIZUJEME BEZ OMEZENÍ, NAŠE PRODEJNY NYNÍ FUNGUJÍ JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO
Přejít na produktové menu

7 kanálů

Denon AVR-S960H

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

 

 

Vylepšete si své domácí kino pomocí Denon AVR-S960H. Díky výkonu 145W / kanál Vám tento AV přijímač orientovaný na výkon zajistí neuvěřitelný 3D zvukový zážitek. Denon AVR-S960H podporuje nejnovější formáty 3D zvuku jakými jsou Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X a DTS Virtual:X. AVR-S960H podporuje také nejnovější video technologie jako 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Dynamické HDR, HLG, jako i 8K převzorkování (upscaling) a HDCP 2.3 podporujícím na všech HDMI vstupech (6 vstupů/2 výstupy).

USB port na čelním panelu nabízí pohodlné přehrávání jak MP3, tak zvukových formátů ve vysokém rozlišení (WAV, FLAC, ALAC a DSD 2.8/5.6MHz soubory). Streamovat můžete oblíbené hudební služby jako například Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, případně další, a to vše bezdrátově přes Bluetooth, Apple AirPlay 2 anebo přes Wi-Fi pomocí funkce HEOS Built-in. Nový Denon AVR-S960H spolupracuje také hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pro pohodlné ovládání hlasem.

Vizuálním naváděním v průběhu procesu nastavení, Vás provede mnoha cenami oceněný Průvodce nastavení od Denonu, krok za krokem a nabídne Vám tak zážitek z rychlého a snadného uvedení přístroje do chodu. Protože akustika každého domácího kina je jiná, disponuje AVR-S960H špičkovou technologií pro kalibraci akustiky místností od Audyssey, která dokáže automaticky změřit a optimalizovat nastavení vašeho AV přijímače tak, abyste dosáhli opravdu podmanivého 3D prostorové zvukového zážitku.

DOKONALÝ ZÁŽITEK Z DOMÁCÍHO KINA – PŘIPRAVEN NA 8K

AVR-S960H Vám nabídne dokonalý zážitek z domácího kina s podporou 8K/60Hz pass-through, jako i kvalitnější prožitek při hraní videoher s podporou 4K/120Hz** pass-through a také nejnovějších specifikací HDMI. Díky podpoře 3D zvukových formátů nejvyšší kvality zažijete domácí zábavu detailnější než kdy dříve. Nový AVR-S960H Vám umožní postavit si nejlepší 4K domácí kino v současnosti a zároveň Vám poskytne komfort toho, že víte, že Váš AV přijímač je připraven na 8K rozlišení, jakmile na něj budete připraveni vy sami.

 

GRAMOFONOVÝ VSTUP PRO GRAMOFON / PODPORU VINYLŮ

Díky gramofonovému vstupu můžete k AVR-S960H připojit gramofon a přehrávat si vinylové desky. Užijte si své archivní sbírky desek ve výjimečné kvalitě a zvuku.

 

MNOHO ZDROJŮ, VÍCE ZÓN

Díky Denon AVR-S960H si můžete vychutnávat plnohodnotné domácí kino v jedné místnosti, zatím co v druhé místnosti přehráváte jiný zdroj nebo streamujete online hudbu. Například můžete sledovat film v obývacím pokoji, zatím co jiný člen vaší rodiny poslouchá hudbu v jiné místnosti, a to vše bez přerušení nebo výpadků. Využijte naplno dostupné terminály zesilovače pro připojení reproduktorů.

 

HEOS BUILT-IN PRO BEZDRÁTOVÉ STREAMOVÁNÍ HUDBY

Užívejte si oblíbenou hudbu bezdrátově kdekoli doma díky technologii HEOS Bult-in. Můžete si přehrávat například tu samou skladbu ve všech zónách najednou, nebo pro každou připojenou zónu zvolit jinou skladbu – je to jen na Vás. Spolupracuje také s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri prostřednictvím kterých Vám nabízí zcela unikátní možnosti hlasového ovládání a neuvěřitelný zvuk veškeré domácí zábavy. Pokud si chcete například užívat hudbu napříč celým domem, stačí připojit dostatečný počet reproduktorů Denon Home.

HEOS podporuje zkušební (free) i placenou (Premium) verzi Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL a další.

(Ne všechny uvedené služby jsou dostupné ve všech regionech.)

 


zobrazit více