Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Mikro systémy

Marantz M-CR511 (black/white)

12 990 Kč 9 990 Kč Cena po registraci: 9 336 Kč
skladem

Melody M-CR511 nejenže dobře vypadá, ale především skvěle hraje. Tento systém představuje vaše přímé spojení s nekonečným světem digitálních médií, ať už je budete streamovat z internetu nebo ze svého počítače. Ve výbavě nechybí podpora síťových funkcí, mezi které patří poslech internetových rádií, streamování různých hudebních služeb včetně vTuner, Spotify. Certifikace DLNA 1.5 vám umožní jednoduché streamování hudby z vašeho notebooku nebo síťového úložiště NAS a to včetně možnosti pohodlného ovládání základních funkcí vašeho mikrosystému přes smartphone nebo tabletu. Nově je systém vybavený pro co nejjednodušší obsluhu například tlačítkem pro snadné připojení k domácí síti a bluetooth rozhraním podporující NFC technologii. Fanoušky Apple produktů potěší integrace AirPlay, což vám umožní z Vašeho iPhonu, iPadu, iPodu nejen poslech oblíbené hudbu, ale pomocí aplikace kterou si stáhnete z iTunes jej i plnohodnotně ovládat bez použití originálního ovladače. Marantz Melody přináší svému majiteli nekompromisní zvukový projev typický pro značku Marantz. Systém umožňuje přehrávání nejrůznějších formátů až po ALAC, 192kHz/24bit WAV složky, HD FLAC a to vše bez mezer (funkce Gaplesse). Vestavěný digitální zesilovač nabízí dostatečný výkon 2×60 W pro kvalitní ozvučení vaší pracovny, ložnice nebo jakékoliv jiné místnosti kde požadujete kvalitní ozvučení. Melody stream představuje zcela nový typ zařízení, které neobsahuje klasický FM/AM tunerem, DAB přijímač nebo dokonce ani CD mechaniku a díky tomu je výrazně štíhlejší než jeho ostatní konkurenti.

Váš iPhone není jen telefon je to i dálkové ovládání
Marantz Melody M-CR511 je vybavený USB vstupem, který je umístněný na předním panelu, takže si můžete připojit iPod nebo iPhone přímo kabelem do systému. To je nejen pohodlné, ale docílíte tím i výrazně kvalitnějšího poslechu díky použitým DAC převodníkům Burr-Brown 192kHz/24-bit, kterými je hudba v přístroji přehrávána. Jako bonus dostáváte USB konektor na předním panelu, který navíc dokáže nabíjet vaše zařízení v režimu Stand-by.

Internetové rádio vTuner
Služba vTuner umožňuje poslech internetových rádií nejrůznějších žánrů. Služba hostuje tisíce internetových rozhlasových stanic a kanálů podcast na spolehlivé a udržované platformě. Množství obsahu nabízeného těmito stanicemi stále roste. Stanice lze vyhledávat podle nejrůznějších kritérií, například podle regionu, žánru, apod. vTuner umožňuje i vložení nových stanic samotným uživatelem přidáním URL adresy konkrétní stanice. Služba vTuner nevyžaduje přihlášení k odběru a u podporovaných produktů Marantz je nabízena bezplatně.

Parametry a specifikace:
Minisystém s možnost streamingu, internetové rádio
Pouze minisystém bez reproduktorů
Výstupní výkon (6 ohms, 1 kHz, 10% THD): 2 x 60 W
Harmonické zkreslení (20 Hz-20 kHz):  0.01% (10 W/6 ohms)
Rozměry (š × v × h): 292 x 77 x 302 mm 
Hmotnost: 2,6 kg

Funkce:
DLNA 1.5
Digitální zesilovač 
Podpora vTuner a Spotify
Podpora AirPlay
IEEE 802.1 b/g
Zabezpečení WPS
Podpora aplikace Remote App pro ovládání smartphonem

Podporované formáty:
USB port:  MP3, WMA, AAC, WAV, ALAC, FLAC 
LAN:  MP3, WMA, AAC, WAV, ALAC, FLAC

Rozhraní:
1x analogový linkový vstup
1x optický digitální vstup
2x USB vstup 
1x LAN Ethernet
1x pre-out pro subwoofer
1x sluchátkový výstup

Příkon:
Běžný provoz: 50 W 
Standby: 0,3 W 

Příslušenství:
Dálkové ovládání 


zobrazit více


Katalog