Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Televizory 4K

Hisense 43E77HQ

Dárek zdarma Antik TV v hodnotě 3588,- na 1 rok zdarma
8 490 Kč
skladem

 Při zakoupení tohoto modelu nyní získáte ANTIK TV v hodnotě 3588,- na 1rok zdarma.

 

QLED televize,úhlopříčka 109,2 cm (43"),UHD (3840×2160),HDR10+/HLG,Obnovovací frekvence 2100 PCI (60Hz),Quantum Dot,Dolby Vison,tunery DVB-T2/T/C/S2/S (H.265/H.264),UHD Upscaling,Game mode,PVR,Time Shift,Anyview Cast/Stream,Bluetooth,Dual Wi-Fi (2.4G a 5G),zvuk 14 W,DTS Virtual X sound,web prohlížeč,HbbTV 2.0.3.,Hotelový mód,Smartphone App,Aplikace,třída G,VESA 200X300,OS VIDAA U5.0

 

QLED televize

Hisense E77HQ

 

Prémiová řada televizí Hisense je plná moderních technologií, které se postarají o ten nejlepší obraz, jaký jste dosud viděli. Mezi všemi vyniká především unikátní technologie QLED, ale potěší i Ultra HD rozlišení věrně zobrazující každý detail nebo HDR formát hollywoodských studií Dolby Vision. K tomu navíc perfektní zvuk podpořený technologií Dolby Audio, chytrý operační systém s připojením k internetu nebo špičkový design, který okamžitě zapadne do každé moderní domácnosti.

 

 

 

 
 

Miliarda barev

Technologie Quantum Dot využívá namísto světelných LED diod takzvaných kvantových bodů, které dokážou na obrazovce reprodukovat mnohem širší spektrum barev než tradiční televizory. Dohromady se můžete těšit dokonce na více než miliardu barev.

 

Miliarda barev

 
 
 

Chytrý operační systém

Televizor Hisense běží na nejnovější verzi operačního systému VIDAA 5.0, který je nyní ještě přehlednější a rychlejší. Můžete se tak těšit na bleskové spouštění nebo okamžitý přístup k aplikacím. Mezi nimi pak na vás čeká oblíbený Netflix a Youtube, ale i celá řada dalších stažitelných.

 

Chytrý operační systém

 
 
 

Obraz jako v kině

Kvůli dokonalému obrazu už nyní nemusíte chodit do kina. Televize Hisense přinese kino k vám domů díky podpoře technologie Dolby Vision HDR, která poskytuje přesnější a jasnější obraz, ať už při koukání na filmy, hraní her či sledování videí.

 

Obraz jako v kině

 
 
 

Krystalicky čistý přednes

Televizi nechybí ani zvuková technologie DTS:X pro utváření dokonalého prostorového zvukového prostředí. Nemusíte tak dumat, jaký formát váš film podporuje.

 

Krystalicky čistý přednes

 
 
 

Herní režim

Pro co nejlepší výsledky ve vašich hrách, ať už půjde o zběsilé závody nebo střílečky plné výbuchů, oceníte vestavěný Herní režim. Ten snižuje vstupní zpoždění, díky čemuž se můžete vždy spolehnout na ultra rychlou reakci.

 

Herní režim

 
 
 

Zábava jako na stadionu

S televizorem Hisense se nyní můžete přenést přímo na stadion právě probíhajícího zápasu. Unikátní sportovní mód při detekci sportovního přenosu během okamžiku automaticky upraví zobrazení i zvuk tak, abyste si dokonale užili každé sportovní utkání.

 

Zábava jako na stadionu

 
 
 

Inteligentní zobrazení

Technologie AI Upscaler v reálném čase inteligentně vylepší obraz tak, aby dosáhl těch nejjemnějších detailů, a to i při pohybu.

 

Inteligentní zobrazení

 
 
 

Buďte ve spojení

Pomocí bezdrátových technologií Wi-Fi a Bluetooth můžete snadno propojit s televizí váš telefon a streamovat na její velké obrazovce právě přehrávaná videa, pořízené fotografie nebo hudbu a vychutnat si obsah s perfektním obrazem i zvukem.

 

Buďte ve spojení

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: TV LED/OLED 37-43''
Záruka: 24
Hmotnost: 12.2 kg
Energetická třída: G
Smart TV: Ano
Typ obrazovky: QLED
Výkon reproduktorů: 14 W
Kvalita obrazu: HDR10+
Úhlopříčka v palcích: 43 "
Úhlopříčka v cm: 109 cm
Rozlišení: 4K - UHD 3840x2160
Frekvence: 60 Hz
Tuner pozemní TV (DVB-T): DVB-T2
Tuner kabelové TV (DVB-C): DVB-C
Satelitní tuner (DVB-S): DVB-S2
USB: ANO
Ethernet (LAN): Ano
WiFi: INTEGROVANÁ
CI slot: Ano
Počet HDMI: 3
Výška: 61,1 cm
Šířka: 96,3 cm
Hloubka: 22,3 cm
Hmotnost výrobku: 12,2 kg
 

zobrazit více


Katalog