Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Domácí kino sestavy

SET Marantz NR1509 + Cabasse EOLE 3 MK3

52 980 Kč 46 990 Kč
skladem

 

 Akční SET  reprosoustava Cabasse EOLE 3 5.1 SET pro domácí kino s aktivním subwooferem + Zdarma AV receiver Marantz NR1509. Velmi kvalitní SET pro poslech domácího kina, ale zároveň díky koaxiálními dvoupásmovými reproduktory Francouzkého výrobce Cabasse nabídne i velmi kvalitní poslech stereo muziky, která bude plná detailů a prostorovosti. Reproduktory lze umístit na stěnu, do regálu a na strop. Balení již také obsahuje držáky pro uchycení na stěnu a do regálu. Velmi kvalitní povrchová úprava je v klavírním bílém nebo černém provedení.

  Nyní k tomuto SETU nabízíme AV receiver Marantz NR1509, který již nabídne všechny síťové funkce vč WiFi připojení + Bluetooth. Velmi jednoduché ovládání i přes mobilní APP Marantz.

 

SET je možné objednat v barevném provedení:

Cabasse EOLE 3 - černý nebo býlí klavírní lak

Marantz NR1509 - černý nebo stříbrný provedení

 

 

AV přijímač 5.2 s diskrétními koncovými stupni o výkonu 5 x 85W (6 Ω/1kHz, zkreslení 1% 1ch Drive), Dolby True
HD, dts HD, automatická kalibrace Audyssey MultiEQ, 5+1 HDMI IN s podporou 4K 60Hz 3D ARC, 1x HDMI OUT,
HDCP 2.2, 1x USB A, Phono IN, sluchátkový výstup, tuner AM/FM, WiFi, Bluetooth, HD audio streaming FLAC
HD/WAV/DSD2.8/ALAC, příjem internetových rádií Tune In, Spotify Connect, Tidal Deezer, AirPlay, multiroom
HEOS, pokročilé grafické uživatelské rozhraní, ovládání aplikací Marantz AVR App, hlasová asistentka Amazon
Alexa, hmotnost 8.2 kg.
 
Klíčové vlastnosti

 • Štíhlý profil, který je na polovině výšky tradičního AVR, přináší výjimečný výkon a kvalitu zvuku
 • 5-kanálový diskrétní výkonový zesilovač, 85W na kanál
 • 6 vstupů HDMI - včetně jednoho vstupu na předním panelu - s plnou podporou HDCP 2.2
 • 4K / 60Hz plné přenosové rychlosti, barevné rozlišení 4: 4: 4, HDR a BT.2020, kompatibilita s Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma (HLG)
 • Podporuje prostorové formáty jako Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio
 • Schopnost dekódování s vysokým rozlišením audio ALAC, FLAC a WAV bezeztrátové soubory až do velikosti 24 bitů / 192 kHz - plus, DSD 2.8MHz a 5.6MHz skladeb vám umožní vychutnat si hudbu přesně tak, jak umělec zamýšlel
 • Vestavěná bezdrátová technologie s více místnostmi HEOS
 • Amazon Alexa hlasové ovládání prostřednictvím schopnosti HEOS Home Entertainment
 • Streamujte nejpopulárnější hudební služby - například Spotify, Amazon Music, TuneIn, Deezer a mnoho dalších - prostřednictvím aplikace Bluetooth, AirPlay nebo aplikace HEOS
 • Integrovaný vstup Phono k přímému připojení gramofonu
 • Optimalizujte své zvukové zážitky pomocí Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ pro bezproblémové nastavení v prostředí poslechu
 • Asistent instalace, pokročilé grafické uživatelské rozhraní a vzdálená aplikace AVR Marantz 2016 pro snadné vyexpozice
 • Vestavěné Wi-Fi s podporou dvou pásem 2,4 GHz / 5 GHz (duální anténa)
 
Výkonný, tenký pětikanálový diskrétní zesilovač

Díky vysoce výkonnému oddělenému zesilovači můžete získat výjimečný zvuk pro filmy a hudbu se stejným napájením na všech pěti kanálech (85W na kanál) s možností nízké impedance pro vynikající ovládání reproduktorů. Podporuje prostorové formáty jako Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio pro dokonalé zážitky z domácího kina. Štíhlý profil je polovina výšky tradičního AVR a současně poskytuje dynamickou kvalitu zvuku, která definuje dokonalost společnosti Marantz.

 

 
Nejnovější rozhraní HDMI

Obsahuje šest HDMI vstupů - s jedním HDMI vstupem na předním panelu pro rychlé připojení - každý podporuje HDCP 2.2, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Sub-vzorkování Pure Color, Dolby Vision, HLG, High Dynamic Range ) a průchod video, 3D a BT.2020 21: 9.

   
HEOS, Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay

Systém duální antény umožňuje streamovat nejoblíbenější hudební služby prostřednictvím aplikace Bluetooth, AirPlay nebo aplikace HEOS. Poslechněte si seznamy skladeb na stránkách Spotify, TuneIn, Deezer a další.

 


 

Vícenásobné vysílání HEOS

Vestavěná technologie HEOS vám umožní vychutnávat si oblíbenou hudbu v každé místnosti vašeho domova, a to pro bezdrátové zážitky z celého domova. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost - volba je na vás. Vychutnejte si hudbu ze Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer nebo vaše místní knihovny hudebních souborů. S dalšími součástmi HEOS, jako jsou reproduktory s funkcí HEOS, můžete přehrávat celou svou hudbu v jedné místnosti nebo v mnoha.

  

Amazon Alexa Voice Control

Vychutnejte si hands-free kontrolu s Amazon Alexa a váš hlas. Nastavte hlasitost, přesuňte se na další stopu, přepněte vstupy pro přehrávače médií a další - "Jen se ptát". Stáhněte si HEOS Home Entertainment Skill, abyste mohli Amazon Alexa hlasové příkazy pro zařízení NR1509, HEOS a další vybrané produkty Marantz.


 

 
Podpora zvuku ve vysokém rozlišení

 

Schopnost dekódovat zvukové soubory ALAC, FLAC a WAV s vysokým rozlišením až do 24 bitů / 192 kHz, stejně jako stopy DSD 2.8 MHz a 5.6 MHz (zvukový formát SACD) vám umožní vychutnat si hudbu přesně tak, jak umělec zamýšlel . Poslouchejte hudbu přes port USB na předním panelu nebo přes síťové zdroje.

Integrovaný vstup Phono

Snadno připojte analogový gramofon k přijímači a vychutnejte si čistý záměr každého záznamu ve své vinylové kolekci.

 

Marantz 2016 AVR Remote

 
 

Vzdálená aplikace Marantz 2016 AVR pro iOS a Android vám poskytuje úplnou kontrolu nad nejnovějšími AV přijímači sítě Marantz. Použijte jej k zapnutí / vypnutí, úpravě hlasitosti, vstupu a nastavení nebo okamžitému přepnutí do aplikace HEOS.

 
Audyssey MultEQ pro jednoduchou instalaci a kalibraci prostorů

Optimalizujte své zvukové zážitky pomocí Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ pro bezproblémové nastavení vašeho poslechového prostředí.

Pomocí dodaného měřicího mikrofonu MultEQ analyzuje výstup každého reproduktoru (včetně subwooferu) a generuje přesné digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou odezvu frekvence a časové oblasti. Použijte Audyssey Dynamic EQ pro dosažení jasného dialogu a širokopásmové odezvy i při snížení hlasitosti nebo Audyssey Dynamic Volume, aby se zabránilo otřesům a normalizovala hlasitost při přepínání obsahu mezi reklamami, oznámeními a televizními programy. Aplikace MultEQ Editor (k dispozici pro nákup) umožňuje přizpůsobit zvuk přesněji specifickým problémům ve vaší místnosti a přizpůsobit zvuk vašim osobním preferencím.

  

Výstupy duálního subwooferu

 

Podporuje duální subwoofery pro rovnoměrnou basovou odezvu v prostředí poslechu. Vychutnejte si přesné basy bez zvukových špiček nebo poklesů bez ohledu na umístění subwooferu.

 
Inteligentní televizní konektivita

Snadným ovládáním přijímače pomocí dálkového ovladače Smart TV prostřednictvím funkce HDMI CEC, která je spojena s vaší Smart TV. Jednoduše nastavte "Ovládání HDMI" na ON v přijímači a nastavte "Smart Menu" na ON a začněte ovládat NR1509 pomocí dálkového ovladače televizoru. Domovská obrazovka aplikace Smart Menu umožňuje rychlý přístup k výběru režimu zdroje a režimu prostorového zvuku, nabídce nastavení systému AVR a čtyř funkcí Smart Selects.

  

 

 

 
Jednoduché inteligentní funkce výběru

Čtyři funkční tlačítka Smart Select na dodávaném dálkovém ovladači uchovávají vaše přednostní nastavení - včetně vstupů, hlasitosti a konfigurace Audyssey - pro konkrétní zdroje. Stisknutím tlačítka receiver dokáže dokonale nakonfigurovat libovolný zdroj, od Blu-ray až po televizní přijímač, na vaši oblíbenou internetovou rozhlasovou stanici a další.

  

 
Pokročilá podpora vlastní instalace

Všechny přijímače Marantz 2018 AV nabízejí rozšířenou podporu pro snadnou integraci na zakázku. Funkce vzdálené správy systému "ihiji Invision", vzdálená technologie monitorování a správy "Domotz Pro" s vyhrazeným webovým rozhraním pro ovládání a nastavení AV přijímače z počítače ve stejné síti. Umožněte instalátoru snadno sledovat stav připojených produktů a vzdáleně odstraňovat problémy z odděleného místa nebo na cestách.

 
Více než 60 let Audiophile dědictví

Společnost Marantz, která byla založena v roce 1953, má dlouhou a bohatou historii konstrukce audio komponentů, které jsou součástí milovníků hudby a kritických posluchačů po celém světě. Protože hudební záležitosti, NR1509 nese naši dlouhou tradici v poskytování nejlepších poslechových zkušeností v oblasti hudby a kina.Hmotnost:
8,2kg

Spotřeba:
Příkon 180 watt
Standby 0,2 watt
Dodávané příslušenství:
Pokojová FM anténa
Kalibrační mikrofon
Uživatelský manuál
Dálkový ovladač + 2x AA baterie

 

Cabasse EOLE 3

 

Jedním z klasických požadavků při koupi domácího hifi je, aby šla sestava svým stylem provedení plně zakomponovat do stávajícího interiéru. Jen žádná další omezení. Eole 3 je pro tento účel jak stvořené. Dokonalost klavírního laku, perfektní zpracování ve dvou nejvíce žádaných barvách, rozměrově nenápadný subwoofer, spousta potřebného příslušenství, to jsou jen střípky očekávaného od světového výrobce.

Značka Cabasse přináší nový vítr, reproduktorové sety Eole 3, které svým dokonalým provedením zahrají nejen oblíbené stereo nahrávky z vašich CD, ale mohou i nekompromisně zaburácet při akčním filmu, nebo hudební produkci.

 
 
kompletní sestava pro domácí kino 5.1 s aktivním subwoofer Santorin 21, výkon 250W, ve špičce až 750W . Balení již obsahuje 5x držák pro instalaci na stěnu nebo regálové uložení. pro uchycení do stropu je možné jako příslušenství volit instalační sadu do stropu. Dále balení obsahuje kompletní kabeláž vč. propojení se subwooferem. Povrchová úprava je z velmi kvalitního laku, který je odolný proti poškrábání.
 

EOLE 3 - 5.1 SYSTEM

Drivers  2-way coaxial driver :, 1 x DOM18: 29 mm (1.1”) soft dome tweeter, 1 x 10T15: 10 cm (4”) P2C midrange-woofer
Komentář  Eole 3 system 5.1 : 5 x satellites + 1 x Santorin 21M2 + cables set
Barevné provedení Glossy white

SATELLITE

Pozice na zeď, stacionární, regálová
Pásma 2
Citlivost 91 dB
Dělící frekvence 4 000 Hz
Frekvenční odezva 170 - 22 000 Hz
Nominální impedance 8 Ω
Minimální impedance 4,3 Ω
Nominální zatížení 70 W
Špičkové zatížení 490 W
Rozměry Ø 13 mm
Hmotnost 1,3 kg
Barevné provedení Glossy white


SANTORIN 21M2

Pozice podlahový
Pásma 1
Drivers 1 x 21MT3 :, 21cm (8”) ICF woofer
Citlivost aktivní
Dělící frekvence nastavitelná 20 - 200 Hz
Frekvenční odezva 29 - 150 Hz
Nominální impedance aktivní
Minimální impedance aktivní
Nominální zatížení 200 W
Špičkové zatížení 400 W
Rozměry (V x Š x H) 33 x 33 x 35 cm
Hmotnost 9,3 kg
Barevné provedení Glossy white

zobrazit více

Katalog