Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Bluetooth reproduktory

JBL Flip Essential 2

2 590 Kč
skladem

Odvážný zvuk pro všechna vaše dobrodružství

Vaše oblíbené melodie máte vždy na dosah ruky s výkonným JBL Flip Essential 2. Náš lehký Bluetooth reproduktor si sebou můžete vzít kamkoli. Špatné počasí? Bez obav. Díky jeho voděodolnému designu si můžete užívat hudbu s naším zvukem JBL Original Pro Sound, ať svítí slunce nebo prší. Vychutnejte si až 10 hodin přehrávání vaší oblíbené hudby.

Funkce

  • Odvážný přenosný zvuk
  • 10 hodin přehrávání
  • Design s voděodolností IPX7, který udělá dojem
  • Bezdrátové Bluetooth streamování
  • Eco-friendly balení

Odvážný přenosný zvuk

Oválný měnič reproduktoru Flip Essential 2 naplní prostor zvukem JBL Orginal Pro Sound s překvapivě hlubokými basy v kompaktním těle.

10 hodin přehrávání

Neřešte nepodstatné věci, jako je nabíjení baterie. Flip Essential vám přináší až 10 hodin přehrávání. Nechte hudbu hrát hlasitěji a déle s výkonným zvukem JBL Original Pro Sound.

Design s voděodolností IPX7, který udělá dojem

Svoje reproduktory si můžete vzít kamkoli. Party u bazénu? Perfektní. Náhlá průtrž mračen? Žádný problém. Jde se na pláž? Flip Essential 2 je díky voděodolnosti třídy IPX7 připravený na jakoukoli zábavu venku.

Bezdrátové Bluetooth streamování

Připojte k reproduktoru bezdrátově až 2 smartphony nebo tablety a můžete přehrávat hudbu a užívat si zvuk JBL Original Pro Sound střídavě.

Eco-friendly balení

JBL se zavazuje k používání udržitelných obalů šetrných k naší planetě. JBL Flip Essential 2 je zabalený v recyklovatelném obalu na bázi papíru, a to včetně vnitřního pouzdra. Plastový háček je z více než 90 % z recyklovaného materiálu a potisk na obalu je vytištěn pomocí sójového inkoustu.


zobrazit více

Katalog