Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Domácí kino

Bose Lifestyle 650 černý

96 900 Kč
skladem

Zcela nový systém domácího kina 5.1 Bose Lifestyle 650 v luxusním provedení vás ohromí čistým silným zvukem ve velmi kompaktním provedení. Tento nejvyšší model je osazen novými reproduktory Bose OmniJewel, které mají zcela novou konstrukci s novou technologii šíření zvuku. Celý systém je doplněn novým bezdrátovým subwooferem.

Celý systém je možné ovládat přes SoundTouch aplikaci a tím využívat všecny síťové funkce vč. přehrávání internetových rádií. 

 

 

 

Nový bezdrátový subwoofer Bose svým výkonem ohromý každého posluchače. Ohromné basy, které vychází z tohoto subwooferu zaplní i velmi veliké místnosti. Zároveň působí velmi luxusně díky kombinaci tvrzeného skla. Subwoofer se připojuje ke konzoli bezdrátově a tím je velmi usnadněná instalace.

 

Zcela nové reproduktory Bose OmniJewel je nová technologie vývoje Bose reproduktorů, které díky konstrukci dvou reproduktorů naproti sobě dokáží šířit zvuk ve 360° a tím vytváření nekompromisní prostorový zvuk, který v současné době nemá konkurenci. Celý reproduktor je v hliníkovém pouzdře a tím vytváří prvotřídní design.

Zadní reproduktory tohoto systému je možné propojit drátově nebo bezdrátově.

 

Nová řídící jednotka působí velmi luxusně díky tvrzenému sklu. Tato konzole má zcela plnou konektivitu jako je WiFi, bluetooth, 4K, HDMI rozhraní, analogový i digitální vstupy. Celý systém se ovládá rádiovým dálkovým ovladačem, který se naučí ovládat i další připojené zařízení k této konzoli.

Unikátní kalibrační systém Bose ADAPTiQ dokáže velmi přesně nastavit Lifestyle přesně dle vaší místnosti.

 

Aplikace Bose Soundtouch umožňuje Bose Lifestylu přístup do síťových funkcí, kde si můžete jednoduše přehrávat svou oblíbenou muziku nebo najít libovolné internetové rádio. Vše můžete jednoduše ovládat přes telefon nebo tablet.

 Do aplikace můžete připojovat další zařízení Bose SoundTouch a tím vytvářet zony v celém domě, vše pak můžete jednoduše ovládat z jednoho zařízení.

 


zobrazit více

Katalog