Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Bluetooth sluchátka

Bose QuietComfort Earbuds (černý)

6 490 Kč
skladem

Premiová in-ear sluchátka s patentovanou technologii Active Acoustic Noise Cancelling,dotykové ovládání,komfortní celodenní nošení,potu a voděodolné IPX4, výdrž baterie až 6hodin ,Lebluetooth, clear hovory pro teleonování ,rychlé dobýjení pomocu QI certified bezdrátového nabíjení ,bluetooth5.1, dobíjecí pouzdro pro až 12 extra hodin provozu ( celkem 18 hodin včetně sluchátek ), aplikace Bose music, podpora hlasových asistentů

Nejlepší zvuk v kategorii

Lepší zvuk začíná lepším tichem. Proto jsou tato elegantní nová bezdrátová sluchátka do uší navržena s průlomovými akustickými inovacemi a nejúčinnějším potlačením hluku na světě.

Společně produkují ostrý, čistý zvuk a bohaté, hluboké basy ve virtuálním tichu - takže můžete slyšet všechny druhy detailů, které se obvykle ztratí, jako například zpěvák dýchající mezi slovy nebo lusknutí prstů z hloubky publika.

Ve skutečnosti věříme, že z žádného jiného bezdrátového sluchátka nebudete mít přesvědčivější zážitek z poslechu, ať už jde o hudbu, podcasty, videa nebo hovory.

NEJÚČINNĚJŠÍ SLUCHÁTKA S POTLAČENÍM HLUKU NA SVĚTĚ

Díky kombinaci patentovaných inovací v oblasti aktivního a pasivního potlačení šumu obsahují sluchátka Bose QuietComfort® veškerý výkon potlačení hluku našich nejlepších sluchátek přes uši - od kompaktních, skutečně bezdrátových sluchátek.

AKTIVNÍ ZRUŠENÍ HLUKU

Interní a externí mikrofony monitorují zvuky ve vašem prostředí a ve zvukovodu a - za zlomek milisekundy - produkují opačný signál, který ruší nežádoucí šum. Zbývá jen to, co chcete slyšet.

PASIVNÍ ZRUŠENÍ HLUKU

Měkké náušníky do uší jsou navrženy tak, aby zcela zapadla do vašeho ucha a vytvářela jemné utěsnění. Čím je vzduchotěsnější těsnění, tím méně proniká vnější hluk a čím více si můžete svůj obsah vychutnat. Dobrá pečeť je také kriticky důležitá pro hluboké noty, protože dodávají vaší hudbě a videím větší dopad a emoce.

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ POSLECH DÍKY NASTAVITELNÉMU POTLAČENÍ ŠUMU

Virtuální ticho je skvělé pro poslech hudby, ale jsou chvíle, kdy potřebujete slyšet i vnější svět. Jako když jdete po rušné ulici. Nebo poslouchejte oznámení o nalodění. Sluchátka Bose QuietComfort® Earbuds, která vědí, že různé situace vyžadují různou úroveň povědomí, vám jedinečně umožní vybrat si svůj poslechový zážitek. To vám umožní úplně eliminovat rozptýlení, minimalizovat potlačení šumu nebo cokoli mezi tím.

Pro rychlé konverzace vyberte možnost úplné průhlednosti. Tato praktická funkce vám připadá, jako byste vůbec neměli sluchátka - ideální pro objednání kávy nebo malý rozhovor se spolupracovníky.

Věříme, že nenajdete lépe znějící bezdrátová sluchátka do uší
Akustický balíček uvnitř těchto sluchátek je schopen produkovat hluboké tóny a vzrušující, realistický zvuk bez ohledu na to, jak hlasitě (nebo tlumeně) chcete poslouchat.

A to není maličkost. Protože když snížíte hlasitost na většině sluchátek, basy mají tendenci mizet, takže vaše hudba zní plechově a maličko. Problém jsme vyřešili naší technologií Active EQ optimalizovanou pro objem. Tato inovace automaticky zvyšuje hloubky a výšky, takže hudba, videa a hlasy, které posloucháte, zůstanou trvale vyvážené - i při změně hlasitosti.

ŽIVOTNOST BATERIE

Až 6 hodin nepřetržité hudby
Sluchátka Bose QuietComfort® vám na jedno nabití poskytnou až 6 hodin výdrže baterie.

Až o 12 hodin delší doba přehrávání s nabíjecím pouzdrem

Získejte další dvě plná nabití uložením sluchátek do bezdrátového nabíjecího pouzdra.

15 minut = 2 hodiny

Zcela bez energie? Rychlé 15minutové nabíjení vám poskytne výdrž baterie až 2 hodiny.

Nabíjejte bezdrátově

Pouzdro pro bezdrátové nabíjení je kompatibilní s jakoukoli bezdrátovou nabíjecí podložkou s certifikací Qi.

Bluetooth® připojení, které právě funguje. Váš zvuk se tedy jen přehrává.
Podmanivý zvuk je bez spolehlivého bezdrátového připojení bezcenný. Sluchátka Bose QuietComfort® jsou optimalizována pro Bluetooth 5.1 a jsou navržena tak, aby se rychle spárovala s vaším zařízením - a zůstala tak. Silné a trvale spolehlivé připojení si můžete užít, pokud jste ve vzdálenosti 30 stop od spárovaného zařízení.


zobrazit více

Katalog