Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Soundbary

Bose Smart Soundbar 300


K poslechu na prodejně:
10 990 Kč
skladem

 

Nový Soundbar Bose Smart Soundbar 300 přináší prostorný zvuk, čisté dialogy a bohaté basy pro vaše filmy, hudbu a hry.

- HDMI ARC

- WiFi (Bose Music, Spotify, internetová rádia)

- Bluetooth

- AUX

Díky vestavěným hlasovým asistentům a exkluzivní technologii Bose Voice4Video ™ lze nyní pomocí jednoho jednoduchého hlasového příkazu provést několik kroků. Je to rychlé, jednoduché a dostatečně snadné, aby si ho všichni mohli užít.
Hlasové služby (Amazon Alexa, Google Assistant) se mohou lišit a nemusí být k dispozici ve všech jazycích a zemích včetně ČR.

Řekni to. A pozor. 
Exkluzivní technologie Bose Voice4Video ™ rozšiřuje hlasové schopnosti jako žádný jiný soundbar. Kromě ovládání Bose Smart Soundbar 300 můžete ovládat televizi a kabelový nebo satelitní box pouze hlasem. Žádné dálkové ovládání. Žádná tlačítka. Ne, nic. Zapněte televizi a přeskočte na svou oblíbenou stanici - vše s jednoduchým  dotazem. Dokonce i vaši hosté se budou cítit jako odborníci. Stačí říct: „Alexo, sleduj síť NFL,“ a začneš okamžitě sledovat. Je to nejrychlejší způsob, jak sledovat, co máte rádi, s tím, koho máte rádi. A můžete dokonce volat nebo přijímat hovory na inteligentní produkty Bose, produkty Amazon Echo a na kohokoli ve vašem seznamu kontaktů. Hands free, telefon zdarma a zdarma. **
** Funkce volání je k dispozici pouze u Alexa. Chcete-li volat produkty, musí obě strany nastavit tuto funkci a být připojeny k Wi-Fi.

Poslech soukromý nebo párty
Technologie Bose SimpleSync ™ umožňuje spárovat váš Bose Smart Soundbar 300 s kompatibilními produkty Bose. Chcete sledovat televizi, ale nikoho jiného nerušíte? Spárujte svůj soundbar s vybranými sluchátky Bose pro osobní zážitek z poslechu TV. Chcete poslouchat stejnou hudbu v různých místnostech současně? Spárujte svůj soundbar s vybraným reproduktorem Bluetooth Bose a přidejte tak další zdroj zvuku po celém domě.

Hudba.

Jakkoli to chcete.
Pokud jde o to, co chcete slyšet, máte tolik možností. Díky kompatibilitě s Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Spotify Connect můžete bezdrátově streamovat, co chcete, jakkoli chcete. Procházejte své oblíbené hudební služby nebo přehrávejte cokoli z telefonu nebo tabletu. Pokud ji na svém zařízení můžete přehrát, můžete ji slyšet prostřednictvím Bose Smart Soundbar 300. Hudební služby se mohou lišit.

Snadné nastavení.
Snadné použití.
Bose Smart Soundbar 300 využívá jediné připojení k televizoru pomocí optického zvukového kabelu (součást dodávky) nebo kabelu HDMI (prodává se samostatně). Jednoduše připojte soundbar k televizoru, připojte jej k napájení a zapněte. Poté si stáhněte aplikaci Bose Music a dokončete nastavení, připojte se k Wi-Fi a vyberte svého hlasového asistenta.

Převezměte kontrolu nad svým poslechovým zážitkem

S aplikací Bose Music můžete snadno nastavit svůj soundbar, vybrat si hlasového asistenta a procházet veškerou hudbu na jednom místě a plynule přecházet mezi stanicemi, seznamy skladeb a službami, aniž byste aplikaci museli opustit. Navíc je to další jednoduchý způsob ovládání Bose Smart Soundbar 300 nebo seskupování kompatibilních produktů pro inteligentní domácnosti. Nastavení předvoleb pomocí aplikace je snadné, takže hudba, kterou máte rádi, je vzdálená jen jeden dotek. A více uživatelů si může přizpůsobit své zážitky a obsah.

Chcete to rozjet? Přidej víc.
Nebudete věřit tomu, co Bose Smart Soundbar 300 dokáže sám o sobě, ale dokáže ještě více. Přidejte basový modul, prostorové reproduktory nebo obojí, abyste vytvořili kompletní systém domácího kina a vylepšili svůj zvukový zážitek.

Více hudby ve více místnostech
Bose Smart Soundbar 300 je součástí rodiny Bose Smart, která je navržena pro bezdrátovou spolupráci. Vytvořte skupinu více produktů, abyste mohli bez problémů přehrávat hudbu po celém domě. Můžete také spárovat svůj soundbar a vybrat přenosné reproduktory Bluetooth Bose pro připojení 1: 1 s technologií Bose SimpleSync ™.


zobrazit více
K poslechu na prodejně


Katalog