Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Soundbary

Denon Home SB550

16 590 Kč
skladem

Robustní zvuk televize nebo hudby z kompaktního těla zvukového projektoru Denon Home. Navržený pro 3D zvuk Denon podporující Dolby ATMOS a DTS:X. Umožňuje párování s dalšími produkty řady Denon Home a produkty s integrovanou funkcí HEOS Built-in pro ozvučení celého domu hudbou ve vysokém rozlišení.

NECHTE SE OBKLOPIT ZVUKEM.

Od lídra v ozvučení domácích kin. Oživte si sledování televize Dolby Atmos a DTS:X zvukem ze samostatného, kompaktního zvukového projektoru. Zažijte na vlastní kůži přesvědčivé akustické podání, založené na 110 letech inovace zvuku.

 

SILNÝ PRACANT.

Tak jako všechny produkty Denon, tak i zvukový projektor Denon Home 550 je postaven tak, aby Vám zajistil nejvyšší kvalitu zvuku ve své třídě. I díky pokročilému akustickému vybavení, mistrně vyladěnému digitálnímu zpracování signálu a špičkovým měničům vám nabídne tento zvukový projektor vše co budete potřebovat pro pohodlné užívání si skvělého 3D prostorového zvuku bez toho, abyste museli obětovat příliš mnoho prostoru pod Vaší televizí.

 

KOMPAKTNÍ A ČISTÝ VZHLED.

Velké, robustní zvukové projektory mají své místo pod sluncem, ovšem ne pod vaší televizí. Kompaktní velikost základny zvukového projektoru Denon Home 550 - 65cm - Vám ušetří místo bez obětování výkonu. Čistý a jednoduchý průmyslový design jej činí vhodným pro jakoukoli místnost.

 

STREAMOVÁNÍ HUDBY BEZ OMEZENÍ.

Všechny úžasné hudební služby jsou již integrovány: Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer a mnoho dalších přes Wi-Fi, AirPlay 2 nebo Bluetooth připojení. Zvolte si takovou atmosféru, která souzní s vaší osobní hudební sbírkou - dokonce i ve vysokém rozlišení včetně souborů 192kHz/24-bit FLAC, WAV, ALAC a DSD 2.8/5.6MHz.


zobrazit více


Katalog