Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Soundbary

Klipsch Cinema 800

19 990 Kč

SoundBar 3.1 o výkonu 800W, aktivní bezdrátový subwoofer, HDMI (2× vstup, 1× výstup), optické digi audio (1× vstup), 3,5mm jack (1× vstup), Bluetooth, ARC, Dolby Atmos, dálkový ovladač

Soundbar s bezdrátovým subwooferem Klipsch Cinema 800 má vyhrazený středový kanál a HDMI-ARC, což usnadňuje upgrade reproduktorů vaší televize. Přidejte jej do jakékoli sestavy domácího kina a připravte se na bezkonkurenční prostorový zvuk.

 

Dolby Atmos

Soundbar Cinema 800 Dolby Atmos s výkonem 800 W přináší do vašeho domova desítky let profesionálního výzkumu a vývoje kinematografie, což znamená, že všechny vaše filmy a televizní pořady budou mít stejnou sílu, dynamiku a detaily jako v kině. Technologie Dolby Atmos vytváří zvuk nahoře a přináší prostorový filmový zvuk s větším realismem.

 

Snadné připojení a nastavení.

Cinema 800 je navržen tak, aby se rychle připojil k vaší televizi. Jednoduše zapojte dodaný HDMI kabel nebo optický kabel, abyste mohli zvuk svého televizoru vážně vylepšit, a ovládat jej pomocí dálkového ovladače televizoru. Přiložený 25.4cm bezdrátový subwoofer je předem spárovaný, aby se automaticky připojil po vybalení z krabice pro bezproblémové nastavení během několika minut. Nová generace připojení HDMI eARC znamená skutečný zvuk Dolby Atmos a video v ultra vysokém rozlišení pomocí jediného HDMI kabelu.

 

Bezdrátový multi-room streaming.

Vestavěné univerzální Wi-Fi funguje s Google Assistant, Amazon Alexa a Spotify Connect, což vám umožní přidat Sound Bar Cinema 800 Dolby Atmos do vašeho stávajícího inteligentního domácího ekosystému a hrát svou oblíbenou streamovací hudební službu kdekoli ve vaší domácnosti.

 

Špičkový 25.4 centimetrový bezdrátový subwoofer.

Cinema 800 je dodáván s výkonným bezdrátovým 25.4cm subwooferem, který můžete umístit kamkoli ve svém pokoji, a zajistit tak skutečný Klipsch kino zvuk. Bezdrátová technologie 2,4 GHz automaticky spojuje soundbar a subwoofer dohromady, zatímco kabelový výstup subwooferu vám umožní přidat druhý subwoofer k vašemu nastavení nebo jednoduše nahradit přiložený bezdrátový subwoofer subwooferem podle vašeho výběru. 8K passthrough. Soundbar je vybaven HDCP 2.3, pro 8K HDR video přenos pro použití s nejmodernějšími televizory a HDMI zdroji. 7.1.4 Dolby Atmos dekódování.

 

Režimy pro vylepšení dialogu.

Všechny nové vlastní vyladěné režimy dialogů nejen zvyšují hlasitost dialogů ve vašich televizních pořadech a filmech, ale také optimalizují nastavení EQ systému, aby byly dialogy ostré, jasné a výjimečně srozumitelné bez ohledu na to, co se děje na obrazovce. Tři úrovně vylepšení dialogu zajišťují, že najdete perfektní nastavení pro své potřeby.

 

Bezdrátová technologie Bluetooth.

Soundbar funguje skvěle se všemi smartphony, tablety a počítači s technologií Bluetooth - umožňuje přehrávání hudby přímo z vašeho zařízení, zatímco nejnovější čip Bluetooth 5.0 znamená lepší připojení, lepší dosah a lepší výdrž baterie na připojených zařízeních.

 

Dynamický výkon v každém detailu.

Cinema 800 je skutečný 3.1 systém, který obsahuje vyhrazený středový reproduktor pro lepší čistotu vokálu a hornové výškové reproduktory, stejně jako Klipsch legendární profesionální kino reproduktory, pro dynamický výkon v každém detailu vaší hudby a filmů. Cinema 800 je vyroben z vysoce kvalitních dřevěných materiálů, stejně jako legendární reproduktory Klipsch.

 

Dálkové ovládání.

Přiložený prémiový dálkový ovladač je vybaven tlačítky LED snímajícími pohyb, takže máte plnou kontrolu, i když jsou světla slabá. Kromě výběru hlasitosti a vstupu vám dálkový ovladač umožňuje nastavit úroveň subwooferu, prostorový zvuk a zvukový režim pouhým stisknutím tlačítka a vytvořit tak dokonalý zážitek z poslechu přímo ze sedadla.

 

Vestavěné Dolby Audio.

Vestavěné zpracování Dolby Digital a Dolby Digital Plus umožňuje výkonné kino zážitky s diskrétním zpracováním pro dialogy a volitelné prostorové kanály. Přidejte volitelné reproduktory SURROUND 3 a proměňte tento 3.1 soundbar v plnohodnotný 5.1 systém prostorového zvuku. (SURROUND 3 se prodává samostatně) 3.1 soundbar s 25.4cm bezdrátovým subwooferem

 

Technické parametry : 

   Systém    3.1 Dolby Atmos soundbar s 25.4cm bezdrátovým subwooferem
   Max. akustický výstup    107dB
   Vysokofrekvenční  měniče    (3) 25.4mm měkké kopulovité výškové reproduktory spárované s Tractrix Horn
   Středotónové měniče    (4) 76.2mm výkonné oválné kompozitní kuželové basové reproduktory
   Subwoofer    254 mm subwoofer s bezdrátovým řenosem
   Typ skříně    Soundbar: Dřevěný; Subwoofer: Dřevěný
   Výkon systému    800W
   Frekvenční odezva    28-20kHz
   Vstupy    HDMI-eARC; (2) HDMI; Bluetooth; 3.5mm Analog; Optický Digitální
   Výstup    Subwoofer (RCA)
   Rozměry soundbaru    121.9 x 7.3 x 8.6 cm
   Rozměry subwooferu    36.8 x 47.1 x 36.8 cm
   Hmotnost    9.98 kg

zobrazit více


Katalog