Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

CD přehrávače

Yamaha CD-S2100 stříbrný

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

CD přehrávač s exkluzivním CD pohonem a samostatným USB D/A převodníkem. V kombinaci s A-S2100 tvoří bezkonkurenční zvuk.

 

Tento CD přehrávač se může pochlubit nadstandardními vlastnostmi přehrávaného zvuku. Zárukou kvality je zde již značka přístroje – Yamaha patří v oboru audio zařízení mezi absolutní špičku. Přehrávač CD-S2100 využívá těch nejmodernějších technologií pro dokonale čistý zvuk, při poslechu své oblíbené hudby se tak dočkáte dosud netušených zážitků.

 

Přístroj dodáváme v elegantním černém provedení, hmotnost přehrávače činí 16 kg.


SACD

Přehrávač dokáže přehrávat zvukové nosiče typu SACD. Ty jsou vzhledově totožné s běžnými CD, avšak liší se mírou zvukového komfortu. Zatímco klasické kompaktní disky pracují s frekvencemi do 20 kHz, SACD nosiče dokážou reprodukovat zvuk o frekvencích blížícím se 100 kHz a poradí si i s prostorovým zvukem. Yamaha CD-S2100 dokáže zvuk z těchto nosičů přehrát zcela bez ztráty kvality.


Spojení s dalšími zařízeními

Přístroj disponuje optickým, koaxiálním a USB vstupem, není tedy problém použít jej i jako D/A převodník. Přehrávač si tak poradí i s převodem digitálního signálu na signál analogový. Toho lze využít například v případech, kdy potřebujete profesionálním způsobem reprodukovat hudbu z obyčejného MP3 přehrávače. Technologie Pure direct přitom vždy zajistí dokonalou kvalitu zvuku, a to i v případě přehrávání komprimovaných zvukových souborů.


 

 
Zvuk
Celkové harmonické zkreslení (THD) 0,002%
Dynamický rozsah 110 dB
Frekvenční rozsah 2 - 50000 Hz
Odstup signálu od šumu 116 dB
Typy médií
Přehrávání CD-R Ano
Přehrávání CD-RW Ano
Přehrávání SACD Ano
 

zobrazit více

Katalog