Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Gramofony řemínkové

Pro-Ject Essential III Sgt. Pepper's Drum + Ortofon OM10 (Limitovaná edice)

8 990 Kč
skladem

 

Speciální edice gramofonu!

Essential III Sgt. Pepper's Drum – skutečný sběratelský kousek!

Tato speciální edice a spolupráce mezi Pro-Ject Audio Systems a The Beatles přinesla gramofon, který byl inspirován nejúspěšnějším albem Beatles všech dob – „Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band“. Album je známé jako milník hudební historie z hlediska komerčního úspěchu i uměleckého průlomu. Žádné jiné album nevzniklo s tak vysokým úsilím! Design této speciální edice našeho gramofonu Essential III ukazuje základní buben nechvalně známého alba. Kvůli tomuto albu a hlavně kvůli jeho obalu vzniklo mnoho mýtů a teorií.

Na oslavu 50. výročí tohoto jedinečného mistrovského díla chceme všem fanouškům tohoto legendárního alba nabídnout příležitost dát své milované nahrávce další místo ve svém obýváku!

 

Tato nová verze oblíbeného gramofonu rakouského výrobce Pro-Ject disponuje těžším akrylovým talířem, který je poháněn kombinací silikonového řemínku a nového, velmi tichého synchronního motoru. Pouzdro ložiska talíře je bronzové, s teflonem vespod, pro zajištění co nejmenšího tření. Všechny tyto součásti zajišťují díky svému preciznímu zpracování prakticky dokonalé tlumení nechtěných vibrací.

Šasi přístroje je vyrobeno z odlehčené, avšak velmi pevné dřevotřísky, předností Essential III je však 8,6" dlouhé rameno, vyrobeného z jediného kusu lehkého hliníku, se safírovými ložisky, které nabízí mnohem vlídnější "plug & play" (zapoj a hraj) přístup než jeho předchůdce. Speciální podstavy pak zajišťují dokonalé oddělení gramofonu od povrchu a celou soustavu završuje vložka Ortofon OM 10. Nový propojovací kabel RCA se zlacenými konektory.

Barevné provedení: Limitovaná Edice George Harrison

Technické parametry:

Rychlost33 nebo 45 rpm, s manuální změnou otáček.

Pohon: řemenem (silikon).

Vložka: ORTOFON OM 10E (20-25 000 Hz, eliptický hrot).

Talíř: Akryl průměr 300 mm, s plstěnou podložkou.

Rozptyl rychlosti: ±0,14% (33), ±0,25% (45).

Kolísání otáček: ±0,19%.

Odstup signál/šum: -65 dB.

Rameno: 8,6" (efektivní délka 218,5 mm), 9,5 g, hliník.

Přesah: 18,5 mm.

Přítlak: 10-30 mN.

Rozměry: 415 (Š) × 112 (V) × 335 (H) mm – s plexi krytem.

Hmotnost: 5 kg.

Výstup: Cinch (RCA).

Příslušenství: RCA kabel, plexi kryt.


zobrazit více

Katalog