Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Devialet

Devialet Phantom I 108dB černá

77 990 Kč

Nová třída reproduktorů.

Reproduktor Phantom I, který je vysoce intuitivní a lze jej připojit, uvolňuje fyzický dopad špičkového, ultrahustého zvuku s větším výkonem, čistotou a přesností než jakýkoli jiný bezdrátový reproduktor.

 

Výrazný a výkonný.

Obsahuje převratné technologie, které poskytují intenzivní zážitek z poslechu, takový, jaký skutečně cítíte v kostech a ve své duši.

 

Všestraná konektivita

Všechny aktivní reproduktory Devialet jsou připraveny na propojení přes Bluetooth nebo Wi-Fi, optiku nebo analogový vstup, otevřená architektura Phantomu vám umožní dostat se přímo k hudbě, kterou máte rádi přes Vaše oblíbené aplikace.

 

Multiroom

Nová aplikace Devialet Spark,která je volně stažitelné do jakéhokoliv chytrého zařízení, které podporuje IOS nebo Android můžete jednoduše rozehrát celý dům. V aplikaci můžete určovat zda chcete poslouchat ve všech místnostech stejný zdroj hudby, nebo v každé místnosti můžete poslouchat jiný zdroj hudby.

 

 

Frekvenční rozsah:                 14hz - 27kHz
Celkový výkon:                      1100W RMS
Maximální úroveň hlasitosti:  108 dB
Reproduktory:                        Titanový výškový, hliníkový střední,hliníkový basový
DAC převodník:                     Devialet intelligence Processor 24bits/96kHz
Operační systém:                    Devialet Operating System 2 (DOS 2) up to 24bits/48kHz
Procesor:                                 ARM Cortex-A9 1.25GHz processor 512MB DDR3-1600
Postranní pláty:                       černý | 
 

Vysoké rozlišení.

Phantom nyní kombinuje špičkové zvukové inženýrství s více možnostmi s vysokým rozlišením, aby mohl poskytnout výjimečný zážitek z poslechu mnoha. Spolu s UPnP a optickým vstupem je Phantom také Roon Ready, což všem uživatelům Phantomů poskytuje způsoby, jak si užít 24bitový zvuk ve vysokém rozlišení jako nikdy předtím.

 

Luxusní dálkové ovládání

Phantom našel svou spřízněnou duši. Každý Phantom I je dodáván s vyhrazeným dálkovým ovládáním, které vám pomůže převzít plnou kontrolu nad vaší hudbou nebo filmem na dálku s maximální přesností. Veškerá síla Phantoma na dosah ruky.


zobrazit více


Katalog