Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Devialet

Devialet Phantom II 98 DB Opéra de Paris

44 990 Kč

 

Ultra kompaktní.

Roztažením velikosti a výkonu za rozumné limity přivedli inženýři Devialet k životu Phantom II: jediný ultrakompaktní domácí zvukový systém schopný poskytovat vysokou věrnost a fyzický dopad bez ohledu na hlasitost.

 

Jeden implozivní zvuk.

Nepřiměřeně kompaktní na tento výkonný systém, Phantom II se vejde téměř kamkoli. Snadno přenosný Phantom, vytvořený pro nutkavé zážitky z poslechu, obsahuje všechny dostupné technologie Devialet do 3 litrů.

 

Všestraná konektivita

Všechny aktivní reproduktory Devialet jsou připraveny na propojení přes Bluetooth nebo Wi-Fi, optiku nebo analogový vstup, otevřená architektura Phantomu vám umožní dostat se přímo k hudbě, kterou máte rádi přes Vaše oblíbené aplikace.

 

 

Frekvenční rozsah:                            18hz - 21 kHz
Celkový výkon:                                 400W RMS
Maximální úroveň hlasitosti:             98 dB
Reproduktory:                                    Hliníkový celopásmový, 2x hliníkový basový
DAC převodník:                                Devialet intelligence Processor 24bits/96kHz
Operační systém:                               Devialet Operating System 2 (DOS 2) up to 24bits/48kHz
Procesor:                                            ARM Cortex-A9 1.25GHz processor 512MB DDR3-1600
Váha:                                                 4.3kg
Postranní pláty:                                  White RAL 9016 | Gold leaf plated sides
 
 

Intelligentní procesor Devialet

Phantom obsahuje výkonný inteligentní procesor Devialet, který pomáhá poskytovat lepší kvalitu zvuku. Výkon Phantomu pro zpracování a zesílení signálu (ADH®, SAM®, Magic Wire, třída A, DAC) je zabudován do SoC (systém na čipu), který byl na zakázku navržen pro optimální integraci. Výsledky? Vylepšený odvod tepla pro optimální výkon při jakékoli hlasitosti, lepší energetickou účinnost a sotva měřitelné zkreslení, saturaci nebo šum.
 
 

ADH® Analog Digital Hybrid

Patentovaná technologie Devialet, ADH® nebo Analog Digital Hybrid poskytuje veškerou sofistikovanost analogového zesílení spolu s veškerým výkonem a kompaktností digitálního zesílení. Nejlepší z obou světů. Pro zesílení bezkonkurenční jasnosti a průhlednosti, bez ohledu na hlasitost. Na každém kroku. Jedním slovem revoluční.

 

Aktivní přizpůsobení reproduktorů SAM®

Vynalezli jsme matematický model SAM®, abychom zajistili neposkvrněnou věrnost při přehrávání. Ať už máte co do činění s přechodnými jevy nebo signálem v ustáleném stavu, stupeň informací zpracovaných systémem SAM® překonává vše, co se dříve považovalo za možné. To umožňuje Phantomu reprodukovat přesný rytmus a tempo vaší hudby s absolutní přesností. Takže můžete cítit všechny poslední emoce, věrné originálu.

 

HBI® Heart Bass Implosion

HBI® je jedinečný systém. Vyvinuto exkluzivně pro Phantom, přenese vás na nejnižší frekvence, jaké kdy byly vysílány.

 

Hermeticky uzavřená architektura Phantomu, navržená tak, aby fungovala při extrémní kompaktnosti a tlaku, se skládá ze dvou bočních basových reproduktorů, které napájejí společně. Čistá přítlačná síla za jejich kombinovaným pohybem vytváří ultra hustý zvuk s fyzickým dopadem. Až k infrazvuku. 14Hz. Vítejte v hlubokém konci.


zobrazit více


Katalog