Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Aktivní reprosoustava

Cabasse Pearl Akoya bílý

42 990 Kč
skladem

Aktivní síťový reproduktor Cabasse Akoya je velmi kvalitní, luxusní a elegantní výrobek, který je určen do moderních domácností, který využívají moderní technologie přehrávání hudby.

Přímý potomek reprosoustav THE PEARL, reproduktor s vysokým rozlišením a zatížitelností,  je klenotem, pokud jde o design a technologii.

Výjimečná akustická kvalita a výkon, která je srovnatelný klasickou větší pasivní reprosoustavou.

Velmi všestraný reproduktor Pearl Akoya nabízí všechny dostupné streamovací služby přímo implementované v aplikaci Cabasse StreamCONTROL , multiroom. Dále nabízí řipojení ke gramofonu, CD nebo TV, bluetooth

 Celý systém má automatickou kalibraci pro dokonalé ozvučení dané místnosti. Po zapojení dvou reproduktorů Cabasse Akoya je možné v aplikaci tyto reproduktory přepnout do režimu stereo. Díky teto funkci získáváte velmi kvalitní stereo sestavu bez nutnosti připojení zesilovače.

MAXIMÁLNÍ VÝKON V KOMPAKTN9M PROVEDENÍ

Cabasse Pearl Akoya jsou poměrně malé reprososustavy – průřez ozvučnicí je jen 22 centimetrů, přičemž středový reproduktor na čele soustavy má průměr 13 centimetrů, basový na zadní straně 17 centimetrů. Reprosoustavy jsou aktivní, což znamená, že v sobě ukrývají i zesilovače. V každé jsou tři – 300W pro výškový, 300W pro středový, 450W pro basový měnič

Streamování ve vysokém rozlišení

  • Nepřekonatelná věrnost: 24bit / 192 KHz s vysokým rozlišením.
  • Výjimečné vykreslení: Algoritmy Cabasse optimalizují výkon vysílaný do každého reproduktoru v reálném čase.
  • 360 ° homogenní směrovost: 30 let akustického výzkumu a vývoje Cabasse ve zpracování signálu.
  • Stereo: působivá zvuková scéna, široká a hluboká, díky patentované koaxiální technologii Cabasse a dokonale řízené synchronizaci sítě.

 

MOŽNOST JAKO VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ DOKOUPIT PODLAHOVÉ STOJANY

 


zobrazit více

Katalog