OBJEDNÁVKY VYŘIZUJEME BEZ OMEZENÍ, NAŠE PRODEJNY NYNÍ FUNGUJÍ JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO
Přejít na produktové menu

Aktivní reprosoustava

Cabasse Pearl Akoya bílý

42 990 Kč
skladem

Aktivní síťový reproduktor Cabasse Akoya je velmi kvalitní, luxusní a elegantní výrobek, který je určen do moderních domácností, který využívají moderní technologie přehrávání hudby.

Přímý potomek reprosoustav THE PEARL, reproduktor s vysokým rozlišením a zatížitelností,  je klenotem, pokud jde o design a technologii.

Výjimečná akustická kvalita a výkon, která je srovnatelný klasickou větší pasivní reprosoustavou.

Velmi všestraný reproduktor Pearl Akoya nabízí všechny dostupné streamovací služby přímo implementované v aplikaci Cabasse StreamCONTROL , multiroom. Dále nabízí řipojení ke gramofonu, CD nebo TV, bluetooth

 Celý systém má automatickou kalibraci pro dokonalé ozvučení dané místnosti. Po zapojení dvou reproduktorů Cabasse Akoya je možné v aplikaci tyto reproduktory přepnout do režimu stereo. Díky teto funkci získáváte velmi kvalitní stereo sestavu bez nutnosti připojení zesilovače.

MAXIMÁLNÍ VÝKON V KOMPAKTN9M PROVEDENÍ

Cabasse Pearl Akoya jsou poměrně malé reprososustavy – průřez ozvučnicí je jen 22 centimetrů, přičemž středový reproduktor na čele soustavy má průměr 13 centimetrů, basový na zadní straně 17 centimetrů. Reprosoustavy jsou aktivní, což znamená, že v sobě ukrývají i zesilovače. V každé jsou tři – 300W pro výškový, 300W pro středový, 450W pro basový měnič

Streamování ve vysokém rozlišení

  • Nepřekonatelná věrnost: 24bit / 192 KHz s vysokým rozlišením.
  • Výjimečné vykreslení: Algoritmy Cabasse optimalizují výkon vysílaný do každého reproduktoru v reálném čase.
  • 360 ° homogenní směrovost: 30 let akustického výzkumu a vývoje Cabasse ve zpracování signálu.
  • Stereo: působivá zvuková scéna, široká a hluboká, díky patentované koaxiální technologii Cabasse a dokonale řízené synchronizaci sítě.

 

MOŽNOST JAKO VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ DOKOUPIT PODLAHOVÉ STOJANY

 


zobrazit více