Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

11 kanálů

Marantz Cinema 30 stříbrný (záruka 5 LET)

101 990 Kč

 

REFERENČNÍ 11.4 KANÁLOVÝ AV ZESILOVAČ SE 140W, 8K A 7 HDMI VSTUPY

CINEMA 30 je nejdokonalejší AVR, který společnost Marantz vytvořila. Díky špičkovým funkcím, optimalizovaným na základě desetiletí bohatého dědictví, nadčasovému stylu a konstrukci pro maximální výkon je Marantz CINEMA 30 základem vynikajících systémů domácího kina.

 

S novou řadou Marantz CINEMA můžete poslouchat a sledovat jinak. Řemeslné zpracování, inspirativní design a 70 let inovací. Tohle je filmový zvuk v novém pojetí. To znamená zvuk, který je lepší než v kinech, abyste odhalili zábavu tak, jak má být slyšena. Přineste si domů zvuk kina.

 

Vysoký výkon a nízké zkreslení

Každý kanál je dimenzován na 140 W s 0,05% THD, což umožňuje dosáhnout silné dynamiky i jemných detailů.

Jedenáct kanálů a nespočet konfigurací

Ačkoli je zabudováno 11 kanálů zesilovače, CINEMA 30 dokáže zpracovat až 13.4 kanálu, což usnadňuje dosažení dokonalého rozložení reproduktorů ve vaší místnosti.

Technické řešení bez kompromisů

HiFi technologie jako HDAM SA-2, monolitické symetrické zesilovače, napájecí zdroje s toroidními transformátory a další technologie zvyšují výkon CINEMA 30 na úroveň, kterou lze u AVR najít jen zřídka.

Vyladěný Mistrem Zvuku a kalibrovaný pro vás

Promyšlené možnosti připojení, nesčetné konfigurace reproduktorů a možnost kalibrace místnosti vám umožní vytvořit si systém s CINEMA 30 podle svých představ.

 

Přizpůsobitelnost

Promyšlené možnosti připojení, nesčetné konfigurace reproduktorů a možnost kalibrace místnosti vám umožní vytvořit si systém s CINEMA 30 podle svých představ.

Nadčasový styl

Dokonalost je slyšet a vidět. CINEMA 30 je pečlivě vyroben v Japonsku z autentických materiálů v moderním stylu, který odpovídá jeho bohatému dědictví a ohromujícímu výkonu.

Kompatibilita

Sedm vstupů HDMI a digitální, analogové a gramofonové vstupy - dokonce i analogové video a výstupy pro reproduktory a předzesilovače - zajišťují připojení prakticky ke všem komponentům, které máte.

 

CINEMA 30 je inspirován ikonickým, teplým, hladkým zvukem a architektonickými prvky našich nejcennějších klasických modelů Marantz a je vyrobena v Shirakawa Audio Works.

Intuitivní přístup ke všem komponentům připojeným k systému CINEMA 30 je k dispozici nejen prostřednictvím přiloženého infračerveného dálkového ovladače, ale také pomocí voliče vstupů na předním panelu.

Displej Marantz s průzorem navazuje na tradici klasických produktů Marantz vytvořených před desítkami let. Elegantně se v něm zobrazují klíčové informace, jako je vstup a úroveň hlasitosti.

Každý detail je pečlivě promyšlen a navržen. Ovládání hlasitosti je navrženo tak, aby fungovalo s hladkým pocitem a hmotností vintage Marantz, ale s náročnou přesností moderního elektronického ovládání.

Jako základ systému domácího kina je CINEMA 30 nezbytnou součástí vaší sítě domácí zábavy. Vestavěné připojení Wi-Fi a Ethernet znamená integrované streamování, kompatibilitu s řídicími systémy a možnost ovládat vstupy prostřednictvím aplikace.

7 vstupů HDMI (všechny podporují vstupy 8K 60 Hz a 4K 120 Hz) nabízí dostatek vstupní flexibility pro různé Blu-Ray, streamovací zařízení, herní systémy a další. Dva výstupy 8K a jeden výstup 4K zóny dva přenášejí video do televizoru nebo projektoru a přijímají zvuk eARC z chytrých televizorů.

Čtyři nezávislé výstupy subwooferu zajišťují hluboké nenásilné basy, lepší vyvážení basů v místnosti a těsnější integraci s blízkými reproduktory hlavního kanálu.

CINEMA 30 obsahuje výstupy předzesilovače pro konfiguraci 13.4 kanálu. To usnadňuje připojení k externím zesilovačům pro zvýšení výkonu, přidání reproduktorů nebo integraci se stávajícími zesilovači.

Interní zesilovač napájí až 11 reproduktorů (140 W na kanál). Podstatné terminály podporují volbu připojení reproduktorových kabelů od holého vodiče až po banánky.

 

Počet zesílených kanálů: 11
Výkon na kanál: 140 W (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,05% 2 zesílené kanály)
Třída zesilovače: A/B
DTS: DTS HD Master, DTS:X, DTS:X Pro, DTS Neural:X, DTS Virtual:X
Dolby: Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music, Dolby Surround
Ostatní prostorové formáty: Auro 3D, IMAX Enhanced, Audyssey DSX, Multichannel stereo
HDMI: 6 vstupů / 3 výstupy
Zpracování signálu (pre-out): 13.4
Rozměry (Š x H x V): 44,2 x 38,4 x 10,9 cm
Váha: 19,4 kg

zobrazit více

Katalog