Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

11 kanálů

Onkyo TX-RZ3400 stříbrný

69 990 Kč Cena po registraci: 66 491 Kč
skladem
 

Bezkonkurenční zvuk 3D kina

Vaše představa o 3D zvuku se rozbije, protože naše 11kanálové monstrum utváří bezproblémový zvukový svět ve vašem pokoji. Žádný jiný A/V přijímač nemá proud, dynamiku nebo jemnost, aby dokázal vykreslit formáty Dolby Atmos a DTS:X s touto úrovní realismu. Páry stropních reproduktorů se spojí se sedmi horizontálními reproduktory, aby uvolnil zvuk z obrazovky a nechal jej pohybovat se všude kolem vašeho publika.

Onkyo Digital DAA s THX Certified Ultra
Každý obvod, součástka a část, která tvoří TX-RZ3400, je v laboratořích THX posunuta za hranice, kde prošla 2 000 bench-testy v 75 kategoriích, aby získala certifikaci THX Certified Ultra. Referenční hladiny akustického tlaku v kině v rámci standardů kvality THX jsou zaručeny v místnostech, kde je vzdálenost obrazovky od sedadla 3,5 m nebo více.

Představujeme IMAX Enhanced
Tento receiver je uveden na trh v rámci programu IMAX Enhanced, který obsahuje pohlcující dekódování zvuku DTS:X optimalizované pro reprodukci plného dynamického rozsahu mixů divadelních zvuků IMAX dostupných v digitálně upraveném obsahu IMAX Enhanced. Režim IMAX reprodukuje obsah lMAX Enhanced na nejvyšší úrovni, přesně tak, jak to tvůrci filmu zamýšleli.

Dynamické vysokoproudové zesílení
Digitální DAA kombinuje technologii vysokoproudého zesílení a sofistikované výstupní filtrování pro potlačení šumu. Masivní přizpůsobený nízkobrumový transformátor a vlastní kondenzátory podporují bleskurychlou dynamiku a udržují vyrovnanost při vysoké hlasitosti se všemi kanály poháněnými. Transparentní rozlišení detailů a plynulé, oduševnělé vyjádření tohoto designu bylo oceněno zkušenými nadšenci a profesionálními instalačními firmami po celém světě.

Jedinečné technologie redukce šumu
Ke zlepšení S/N výkonu se používají další opatření. Deska HDMI má krátké signálové cesty a dobře zpracované základy pro čistý potenciál. SoC je izolován, aby se snížilo rušení audio signálů. Obvody výstupního filtru VLSC na každém kanálu mezitím vymazávají vysokofrekvenční šum pulzní modulace.

Mapování zvuku a upmixování pomocí Dolby a DTS
Kromě nativního dekódování Dolby Atmos a DTS:X může upmixér DTS Neural:X získávat prostorové podněty ze starších formátů pro 3D přehrávání. Dolby Surround také umožňuje pohlcující zážitek z poslechu multiplexováním konvenčních zvukových formátů Dolby pro přehrávání prostřednictvím 3D rozložení reproduktorů.

Nové režimy kina pro čistší zvuk
Na TX-RZ3400 debutují dva exkluzivní režimy. Režim Cinema Dedicated Mode nebo Cinema Dedicated Net Off Mode lze vybrat před sledováním filmu. První z nich vypne hodiny síťového modulu, čímž se sníží rušení, zatímco druhý vypne napájení, čímž prakticky eliminuje šum modulu v případech, kdy má křišťálově čistý zvuk filmu přednost před připojením k síti.

Režim diskrétní zvukové cesty pro vybrané přehrávače BD
Režim diskrétní zvukové cesty funguje s přehrávači BD, které dokážou oddělit toky videa a zvuku ze zdroje a přenést je do TV a A/V přijímače prostřednictvím samostatných výstupů HDMI. Vzhledem k tomu, že výstupní obvod HDMI přijímače není potřeba, je vypnutý, aby se eliminovalo elektrické rušení a zlepšila se
celková čistota zvukové stopy. Tyto funkce lze snadno aktivovat nebo deaktivovat pomocí rychlé nabídky přístupné pomocí dálkového ovládání.

Okamžité vyjasnění hlasového dialogu
Vocal Enhancer řeší neslyšitelné dialogy v televizních programech a filmech. Technologie DSP identifikuje vokální frekvence, takže je můžete upravit pomocí jednoduchých kláves dálkového ovládání.

AccuEQ ADVANCE PLUS s AccuReflex
AccuEQ ADVANCE PLUS prostorová akustická kalibrace rozšiřuje AccuEQ Advance 9bodové měření a technologii odstranění stojatých vln o větší výběr a novou funkci korekce vysokofrekvenčního zvuku. EQ můžete aplikovat na všechny kanály podle systémových měření; vyloučit přední kanály; nebo použijte úrovně EQ aplikované na přední L/R kanály na jiných reproduktorech. Přizpůsobený vašemu vkusu si nyní můžete vychutnat stejný soudržný zvuk akusticky upravené poslechové místnosti doma. AccuEQ obsahuje AccuReflex, který vyrovnává fázi směrového a nesměrového zvuku pro čisté a pohodlné 3D zvukové pole.

Integrované streamovací služby a dálkové ovládání
Streamujte a ovládejte nekonečnou hudbu, audioknihy, internetová rádia a další prostřednictvím Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer a TuneIn z aplikace pro vzdálené streamování Onkyo Controller spolu s hudbou uloženou na vašem zařízení, PC nebo serveru.
TX-RZ3400 také nabízí různé možnosti ovládání přes Alexa, Siri, Google Assistant, Airplay 2 a vestavěný Chromecast.

Funguje se Sonos
TX-RZ3400 se může připojit k vašemu domácímu zvukovému systému Sonos: stačí jej spárovat se Sonos Connect. Přijímač se probudí, změní vstupy a přehraje vaši hudbu na příkaz z aplikace Sonos Controller. Sonos Connect se prodává samostatně. K aktivaci ovládání hlasitosti (Volume Pass Through) při ovládání tohoto přijímače pomocí aplikace Sonos je nutná aktualizace firmwaru.

Vstupy a výstupy
HDMI kompatibilní s HDCP 2.3 Všechny konektory HDMI podporují HDCP 2.3, 4K/60p, HDR (HLG, Dolby Vision, HDR10) a BT.2020. Všechny tři výstupy mohou současně přehrávat stejný zdroj. Main a Sub přenášejí stejný signál z jakéhokoli vstupu HDMI. Zóna 2 může současně přehrávat jiný signál (pouze vstupy 1–3) než Main/Sub.

Roon Testovaný
Roon změní váš zážitek z procházení hudby. Fotografie umělců, recenze, texty písní a další se spojují v časopise o vaší sbírce, který lze procházet. Odkazy mezi vašimi soubory a hudbou na TIDAL vedou k novým objevům. Roon je platforma pro více místností, která podporuje bitově dokonalé přehrávání, převzorkování DSD a PCM, vícekanálové přehrávání a zobrazení cesty signálu. Hraje se na zařízeních podporujících Roon Ready, AirPlay, Sonos a Meridian ovládaná z Mac, Windows, iPhone, iPad a Android. TX-RZ3400 je certifikován v rámci programu Roon Tested a zobrazuje se v zobrazení signálové cesty a ve selektoru zóny; je identifikován logy; a obsahuje odkazy na dokumentaci k produktu.

Rychlý SoC podporuje 802.11ac Wi-Fi
Čtyřjádrový SoC (System on a Chip) zpracovává více úloh najednou. Rozvíjí síťové funkce a podporuje vysokorychlostní Wi-Fi specifikaci 802.11ac (2x2 MIMO).

Nový dálkový
ovladač s automatickým podsvícením TX-RZ3400 se dodává s krásně navrženým jednoduchým dálkovým ovládáním s automatickým podsvícením. Tato funkce je neocenitelná pro provádění úprav v programu, když je v místnosti tma.

 

11.2, 260W/k/6Ω, THX ULTRA, HDMI (7in, 3out, HDCP2.3, 4K/60p, HDR10), BT, WiFi (AirPlay, GoogleCast; Spotify, TIDAL, TuneIn), USB, DTS:X a D.Atmos 7.2.4, 11.2 Pre-Out, 384kHz/32bit DAC a VLSC, HiFi konstrukce, RS-232, Hi-Res Audio, kal. mikr., zóna2/3
 

zobrazit více

Katalog