Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

11 kanálů

Marantz SR8015 černý (zdarma prodloužená záruka na 5LET)

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

 
Vychutnávejte si špičku schopností a znalostí Marantz v tomto novém SR8012 AV přijímači, prvním vybaveným 11.2-kanálovým přijímačem Marantz, který se chystá stonovit zcela nová měřítka. Obklopte se pohlcujícím prostorovým zvukem Dolby Atmos, DTS:X, a Auro 3D, včetně využití reproduktorů umístěných nd hlavami posluchačů. Všechny výkonové zesilovače instalované v přijímači pečují o signál díky výběrovým součástkám včetně Marantz Hyper Dynamic Amplifier Modules, neboli HDAM, použité v konstrukci s proudovou zpětnou vazbou. Následuje výkonová sekce s výkonem 205W na každý kanál a to až do konfigurace 7.1.4. bez potřeby dalších zesilovačů. To ovšem nijak nesnižuje kvality reprodukovaného signálu, přístroj využívá mnoha fines převzatých z vyhlášených dvoukanálových modelů jako je měděné šasi a předimenzovaný toroidní transformátor vyrobený na zakázku pouze pro Marantz, stejně jako kapacitory splňující náročné standardy. Díky vestavěné technologii HEOS lze SR8012 používat jako součást bezdrátové multirom sítě, která vám umožňuje užívat si poslechu oblíbených skladeb všude, kde je zařízení kompatibilní s HEOS.
 
Klíčové vlastnosti

 • 11.2 kanálový AV Receiver s výkonem 205W na kanál > Dostatek výkonu i pro rozlehlé místnosti.
 • 4K/60 Hz full-rate pass-through, 4:4:4 rozlišení barev, HDR, BT.2020 , prúchod Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma) > Nejnovější HDMI standardy
 • Konstrukce s vlastní deskou pro každý kanál, centralní předimenzované toroidní trafo; poměděné šasi > High-endová konstrukce pro nekompromisní projev
 • 8 HDMI vstupů (vč.1 vpředu) s plnou podporou HDCP 2.2 , 3 HDMI výstupy(vč. Zone 2) > rozšířená konektivita : připravený pro projektor a TV v paralelním zapojení a volitelný displej v druhé zoně
 • eARC (Enhanced Audio Return Channel) podpora pomcí FW update > eARC podporuje nejvyspělejší zvukové formáty Dolby Atmos a DTS:X přes jediné HDMI mezi AVR a TV
 • Analogue na HDMI konverze a SD na HD/4K Upscaling > HD video kvalita z existujících DVD
 • Dolby Atmos (up to 7.1.4 or 9.1.2), DTS:X™, a Auro-3D vestavěné > obklopující 3D zvuk s efekty nad hlavou
 • DTS Virtual:X (upgrade dostupný zdarma) . Vychutnávejte si atmosféru bez ohledu na počet instalovaných reproduktorů.
 • Vestavěné Wi-Fi s 2.4GHz/5GHz dual band podporou > vylepšená stabilita sítě
 • Vestavěný HEOS Wireless Multi-Room Audio Technologie > Integruje s dalšími zařízeními zábavu pro celý dům
 • AirPlay, Bluetooth, Internetové rádio, Spotify Connect, TIDAL, Deezer a další > přístup k nekonečnému množství online zdrojů
 • Podpora DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC a WAV > High Resolution audio streaming, s přehráváním bez mezer
 • Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume a Dynamic EQ > nabízí nekompromisní možnosti optimalizace a ekvalizace
 • Barevně značené terminály, Setup Assistant, Marantz 2016 AVR Remote App > Bezproblémová obsluha, nastavení a provoz
 • Inteligentní ECO režim s možností vypnutí >úsporný bez omezení výkonu
 • Vyspělé možnosti multiroom, zpracování 11.2-signálu s pre-outs výstupy pro všechny kanály; RS232 Control; Crestron Connected > rozšiřitelný surround,příprava pro zařízení třetích stran
 
Nekompromisní Marantz konstrukce a zvuk

Svou nekompromisní kvalitou je nový SR8012 AV přijímač určen především těm, kteří vyžadují jen ten nejlepší obraz a zvuk. Jeho 11 identických symetrických zesilovačů nabízí 205W každý, toroidní trnsformátor je poprvé použitý v AV reciveru Marantz a celkové pojetí dále podtrhují poměděné šasi, výběrové komponenty ajakostní reproduktorové terminály. SR8012 otevírá novou kapitolu v bohaté historii AV receiverů Marantz.

  

 
Nejmodernější HDMI konektivita, HDCP 2.2 kompatibilní

Spolu s celkem 8 HDMI vstupy, včetně jednoho umístěného prakticky na předním čele zařízení, disponuje SR8012 vyspělou sekcí zpracování obrazu s podorou nových HDMI specifickací, vč. 4K Ultra HD 60Hz videa, 4:4:4 Pure Color sub-samplingu, High Dynamic Range (HDR) a 21:9 videa, podporou průchodu 3D, BT.2020 a Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma).
HDCP 2.2 kompatibilita pro 4K Ultra HD obsah přináší podporu budoucích BD přehrávačů, set-top boxů a 4K Ultra HD streamů,s možností přepočtu A/D/4K Ultra HD, a vnést nový náboj vašim oblíbeným filmům. Celkem jsou k dispozici tři HDMI výstupy - dva pro hlavní místnost a jeden pro druhou zónu

   
Dolby Atmos

S Dolby Atmos pocítíte každý detail. Dolby Atmos vás přemístí do příběhu díky pohybujícímu se zvuku, který pluje kolem vás s dechberoucí dokonalostí. Vychutnejte si 5.1 nebo 7.1 surround vybavený 4mi přídavnými reproduktory nad hlavami posluchačů nebo 4mi Dolby Atmos elevation reproduktory bez potřeby dalšího zesílení.

  

DTS: X

DTS:X™umisťuje zvuky tak, jako ve skutečnosti a vytváří tak živoucí třírozměrný prostor u vás doma. Tento obklopující zvuk vás zavede do světa vašich oblíbených filmů. Přídavný engine DTS Neural:X™ dokáže přepočítat prostor i pro další filmy, hry a hudební kolekci. DTS:X přináší kinosál domů.


 

Auro-3d

Auro-3D® povyšuje zážitek ze sledování domácího kina na novou úroveň. Užívejte si třírozměrný zvuk filmů, her a televizního vysílání díky Auromatic up-mixing engine.

  

Objektová podpora zvuku HDMI eARC

eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje přenos 3D audio signálu z vaší TV pomocí jediného HDMI kabelu. 
Vestavěné Bluetooth, Wi-Fi, a AirPlay

Díky přítomnosti Bluetooth & Wi-Fi wireless streaming konektivitě je R8012 vybaveb dvojicí antén pro robustní přenos. Plná kompatibilita s Apple AirPlay zase podporuje všechna Apple zařízení.

  

 
Představujeme HEOS: vaše perfektní řešení Multi-Room Music Streamingu

SR8012 obsahuje modul pro HEOS technologii, což mu umožňuje přehrávat vaši oblíbenou hudbu z nespočtu zdrojů jako Spotify, TuneIn Internet radio, Amazon Music, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, nebo lokálních úložišť. Další zařízení vybavená HEOS mohou rozšířit váš hudební systém po celém domě a vše lze pohodlně obládat pomocí aplikace HEOS.

   
Aplikace Marantz AVR Remote

Marantz 2016 AVR Remote app vám nabízí nebývalou kontrolu nad Av přijímači Marantz poslední generace a top jak z iOS tak i Anroid platforem. Můžete ovládat hlasitost, vstupy i nastavení a nebo se v rámci aplikace přepnout na HEOS a objevovat nové hudební zdroje, to vše včetně HEOS wireless multi-room.

 

Zvuk ve vysokém rozlišení

Objevujte neuvěřitelnou kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení díky schopnosti SR8012 dekodovat signál až 24-bit/192-kHz ALAC, FLAC a WAV bezeztrátově, DSD 2.8MHz and 5.6MHz. Přehrávajte hi-res hudbu i pomocí předního USB portu a sížovým zdrojům, samozřejmě hrát zde bude i MP3.

 


 

 
Vyspělý 32-bit D/A přpočet na všech kanálechs

Z důvodu optimální kvality a co nejširšího dynamického rozsahu a minimálnímu zkreslení je v SR8012 instalován refereční 32-bit AKM D/A převodník na všech kanálech. To zajišťuje konzistentní kvalitu a precizní sladění napříč všemi kanály.

 

Výběrové komponenty; Marantz HDAM a technologie proudové zpětné vazby

A protože je vybaven exclusivní Marantz HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) technologií běžně používanou v naší Reference Series, SR8012 díky použití vícero HDAM modulů nabízí mimořádně nízký šum ve srovnání s konvenčními operačními zesilovači. HDAM technologie poskytuje ultra rychlou odezvu v mimořádně širokém spektru a maximální dynamický rozsah, aby dokázala reprodukovat dnešní náročné hi-res formáty.K tomu je u SR8012 využito proudové zpětné vazby namísto běžně používané napěťové, inovace značky Marantz představená před více než 60ti lety.

 
Pokročilá Audyssey MultEQ XT32

SR8012 je vybavený Audyssey MultEQ XT32 automatickou aklibrací a korekcí akustiky místnosti za použití vyspělých algoritmů. S přiloženým mikrofonem analyzuje výstup každého reproduktoru včetně sbwooferu až na ámi zvolených místech a generuje precizní digitální filtry pro jejich optimalizaci.
Audyssey Dynamic Volume vyrovnává nepříjemné skoky v hlasitosti různých zdrojů a umožňuje poslouchat při nízké hlasitosti při zachování srozumitelných dialogů a zřetelných hudebních a filmových efektů. Audyssey Low Frequency Containment využívá vyspělých psychoakustických algoritmů, aby dosáhl vyváženosti celého rozsahu včetně hlubokých basů bez obtěžování sousedů nebo spolubydlících a lze regulovat v několika stupních.
Audyssey Sub EQ HT nabízí individuální nastavení DSP pro každý subwoofer při dual subwoofer setup, a poskytuje tak hlubší lépe definovaný bas.

 
Aplikace Audyssey MultEQ Editor

SR8012 podporuje zcela novou Audyssey MultEQ Editor App. Prozkoumejte, co vše je možné upravit v rámci aplikace, upravte zvuk pro vaši místnost a individuálním požadavkům.

 • Sledujte detekci reproduktorů a zkontrolujte správnou instalaci.
 • Výsledkyx před a po měření Audyssey, snadno odhalíte nedostatky místnosti
 • Editujte křivku pro každý kanál
 • Přepínejte mezi dvojicí uložených nastavení
 • Povolte nebo zakažte optimalizaci vokálů
Aplikace sou volně k stažení v Apple AppStore nebo Google Play Store.
 

 

  

 
Možnosti ext. obsluhy

SR8012 je vybavený celou řadou vlastností, aby mohl nabídnout rozsáhlé možnosti obsluhy a kompatibility s zákaznickými integračními řešeními třetích stran. Pro tyto účely je na zadní straně přijímače vstup a výstup pro dálkové ovládání, včetně vstupu na čidlo a 12V výstup, přímé ovládání lze zajistit pomocí RS-232C seriového portu. SR8012 je také vybavený Crestron Connected pro rychlou a snadnou integraci s dalšími Home automation zařízeními.

 

  
Dual Subwoofer výstup

Jediný subwofer potřebuje ke svému ideálnímu provozu akusticka optimální umístění, díky podpoře dvojice basových reproduktorů dosáhnete snadno mnohem rovnoměrnějšího pokrytí.
Více zdrojů / Více místností

Ať už je požadavek na zábavu jakýkoli, SR8012 jej naplní. Můžete poslouchat 7.1-channel surround sound v hlavní místnosti, a současně přehrávat stereo signál z jiného zdroje v jiné místnosti. Jednoduše připojte pár stereo reproduktorů k multi-room zesíleným výstupům nebo zesilovač k výstupuu zone pre-out.

  

 
Chytrá televize

Pomocí HDMI CEC (consumer electronics control) některých TV je možné ovládat SR8012 pomocí ovladače TV. V případě aktivace funkce HDMI control nastavte "Smart menu" a telvizní Smart menu vám nabídne přímý přístup ke zdroji, výběru surround režimu, nastavení Home menu atd.

  

 

 

Jednoduché Smart Select Funkce

SR8012 je vybaven čtyřmi Smart select tlačítky na předním panelu a ovladači: každé může uložit preferovné nastavení vstupu, hlasitosti a Auddysey konf. pro zvolený zdroj. Stiskem jediného tlačítka můžete SR8012 perfektně konfigurovat pro jakékoli využití od Bluray až po Tv settopbox nebo intrenetové rádio.

 
 
Snadné nastavení a použití.

Z důvodu jednoduché instalace je celá horizontální řada reproterminálů barevně značená což spolu s sadou korespondujících značkovačů kabelů zajistí bezchybnou instalaci. Přehledný on-screen displej je vybavený Setup asistentem kombinovaným s Quick start guide.


zobrazit více

Katalog