Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

9 kanálů

Onkyo TX-NR7100

23 722 Kč Cena po registraci: 23 010 Kč
skladem

 

9.2, 170W/k/6Ω/1%THD, THX, HDMI (7/2; 8K/60p, HDCP2.3, HDR10+, eARC), ↓↑BT,WiFi Quad-core SoC procesor, SMART AV
(AirPlay2, Chromecast, Spotify, TIDAL, TuneIn, SONOS), D.Atmos 5.2.4/DTS:X, 192kHz/24bit DAC a VLSC, Hi-Res, DIRAC, zóna2/3
 

THX® Certified Vyberte zvuk jako v kině

THX Certified Select zaručuje stejnou referenční hlasitost a kvalitu zvuku jako komerční kino v místnostech, kde je vzdálenost mezi plátnem a sedadlem asi 3,5 m. Přijímače s certifikací THX® musí projít 2 000 testy v 75 kategoriích.

Objevte zážitek IMAX®

IMAX® Enhanced využívá technologii DTS:X® optimalizovanou pro charakteristický zážitek IMAX a reprodukuje plný dynamický rozsah divadelních mixů IMAX. IMAX Mode poskytuje obsah lMAX Enhanced tak, jak to tvůrci filmu zamýšleli. Filmy IMAX Enhanced lze streamovat nebo vlastnit na Ultra HD Blu-ray™.

Vítejte v 8K Ultra HD zážitku

Funkce definované ve specifikaci HDMI® 2.1 umožňují průchod 8K/60p videa na váš kompatibilní displej. Stejně jako formáty HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují jas, kontrast a barvu scénu po scéně nebo snímek po snímku. Všechny konektory HDMI podporují HDCP 2.3, zatímco eARC na hlavním výstupu předává kódovaný vícekanálový zvuk (včetně Dolby Atmos® nebo DTS:X) z kompatibilního TV tuneru, aplikací pro streamování videa nebo připojených přehrávačů médií do AVR pro zesílení. QMS (Quick Media Switching) pro filmy a video eliminuje zpoždění, které může způsobit prázdnou obrazovku před zobrazením obsahu. Poznámka: Funkce definované ve specifikaci HDMI 2.1, HDR10+ a popsané možnosti průchodu jsou podporovány na vstupech HDMI 1–6, Main Out a Sub/Zone 2 Out ve výstupu Sub Mode.

Nová vylepšení pro hráče

Transformujte svůj čas hraní pomocí 3D prostorového zvuku a získejte vítěznou výhodu s novými funkcemi přívětivými pro hráče definovaným v HDMI 2.1. VRR (Variable Refresh Rate) eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulé hraní. ALLM (Auto Low Latency Mode) optimalizuje latenci od zdroje k obrazovce, zatímco QFT (Quick Frame Transport) omezuje zpoždění pro plynulejší zážitek.

SMART AV Receiver™ streamování zvuku ve více místnostech

SMART AV Receiver sdílí zvuk ve vašem domě. Zahrnuje Amazon Music HD*, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a spolupracuje s Ok Google nebo Alexa. Sdílejte zábavu prostřednictvím Works se Sonos, AirPlay 2, DTS Play-Fi® a vestavěným Chromecastem.

*Amazon Music HD je podporována prostřednictvím DTS Play-Fi.

Spolupracuje s Sonos

Rozšiřte svůj domácí zvukový systém Sonos spárováním tohoto AVR se Sonos Connect nebo Portem*. Přijímač se propojí s ekosystémem Sonos, probouzí se, mění vstupy a hraje na požadovanou hlasitost na příkaz z aplikace Sonos*.

*Sonos Connect a Port se prodávají samostatně. Aplikace Sonos je k dispozici zdarma pro iPhone a iPad z App Store a pro zařízení Android™ na Google Play.

Chromecast vestavěný™ spolupracuje s Ok Google

Streamujte hudbu ze smartphonu, notebooku nebo PC do přijímače přes vestavěný Chromecast a ovládejte přehrávání z aplikací podporujících Chromecast z iPhonu, iPadu, telefonu nebo tabletu Android™, Mac nebo Windows® PC nebo Chromebook™. Nastavujte, přehrávejte a ovládejte zvuk pouze pomocí hlasu.

Spolupracuje s Alexou

Alexa vám umožňuje používat váš hlas k ovládání A/V přijímače vyslovením příkazů prostřednictvím vestavěného zařízení Alexa. Ať už chcete poslouchat hudbu, rozhlasové stanice nebo podcasty, stačí se zeptat. Podporuje také multi-room hudbu* přehrávanou na více zařízeních.

*Hudba ve více místnostech může vyžadovat aktualizaci firmwaru.

Dolby Atmos a DTS:X – oslavují nový svět zvuku

Dolby Atmos a DTS:X překládají 3D zvukové stopy ze studiového mixážního pultu do vašeho pokoje. Zvuky již nejsou vázány na konkrétní kanály a mohou se volně pohybovat kolem a nad vaším publikem, čímž se umisťují do středu dění. TX-NR7100 podporuje rozložení reproduktorů 5.2.4 a 7.2.2.

Užijte si 3D zvuk z libovolného uspořádání reproduktorů

Dolby Atmos Height Virtualizer poskytuje 3D zvuk prostřednictvím libovolného uspořádání reproduktorů na úrovni posluchače. Tato technologie funguje nezávisle nebo s upmixérem Dolby Surround® a vytváří 3D zvukové pole

 

Korekce místnosti Dirac Live®

Dirac Live analyzuje váš audio systém a poslechové prostředí zkoumáním akustických dat naměřených mikrofonem a zjišťováním nedostatků. Opravuje aspekty časování i amplitudy zabarvení zvuku pomocí korekčního filtru se smíšenou fází v celé oblasti poslechu, nejen v konkrétní zóně. Dirac Live automaticky kalibruje zvuk ve vašem pokoji pomocí aplikace pro chytré telefony nebo tablety* a nastavení mikrofonu. Dirac Live odemyká plný potenciál vašich reproduktorů v jakémkoli poslechovém prostoru a poskytuje jedinečně nedotčený poslechový zážitek.

*Zařízení musí být připojeno k internetu a ke stejné síti jako váš AVR.

5 GHz/2,4 GHz dvoupásmová Wi-Fi® podporuje standard 802.11ac*

Výkonný čtyřjádrový SoC (System on a Chip) provádí více úloh zpracování najednou. Rozvíjí síťové funkce a podporuje standard 802.11ac (2x2 MIMO) pro stabilní streamování zvuku ve více místnostech.

*Poznámka: Některé země nebo oblasti mají předpisy, které ovlivňují sílu bezdrátového signálu a používání kanálů Wi-Fi.

Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth®

Tento AVR dokáže odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte přehrávaný zvuk přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD.

Poznámka: Podporuje přenos zdroje MAIN Zone (nezahrnuje vestavěný Chromecast a Works with Alexa). Bezeztrátový 24bitový zvuk vyžaduje sluchátka podporující aptX HD.

Jasnější dialog pouhým stisknutím tlačítka

Vocal Enhancer řeší problém neslyšitelných dialogů ve filmech a televizních programech pomocí algoritmů DSP ke zvýšení vokálních frekvencí ve zvukové stopě. Úroveň efektu lze zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovladači.

Třízónové celé domácí audio

Spravujte přehrávání až ve třech místnostech pomocí aplikace Onkyo Controller. Tento 9,2-kanálový AVR má Zone 2 DAC podporující zesílenou D/A audio distribuci (včetně HDMI, SPDIF a NET) přes reproduktorové posty zóny 2 a Zone 3 a podporuje rozložení včetně 5.2.2-ch Main + Zone 2 nebo 5.2 -ch + zóna 2 + zóna 3.

Poznámka: Zóna 3 podporuje pouze analog/NET. Zóna 2 Zvuk HDMI dostupný na vstupech 1–3. HDMI a SPDIF podporují pouze 2kanálové PCM audio signály.

Multifunkční linkový výstup zóny 2/zóny B

Analogový linkový výstup RCA podporuje dva zvukové režimy zóny. Zóna 2 podporuje připojení aktivního reproduktoru nebo hi-fi systému. Synchronizujte zdroj v MAIN a zóně 2 nebo přehrávejte dva jedinečné D/A zdroje současně. Zóna B je vhodná pro bezdrátové doky pro sluchátka. Užijte si zvuk MAIN Zone prostřednictvím bezdrátových sluchátek.

Poznámka: Poznámka: V režimu Zone 2 je zvuk HDMI k dispozici na vstupech 1–3 a SPDIF a HDMI podporují pouze 2-kanálové signály PCM. V režimu zóny B je v MAIN a zóně B povoleno přehrávání kódovaného a 2kanálového PCM zvuku pro všechny vstupy.

Relaxujte s režimem Stereo Assign Mode

Režim Stereo Assign Mode přepíná přehrávání z předních na výškové, prostorové nebo zadní reproduktory v závislosti na vašem uspořádání. Ideální pro poslech na pozadí.

Připojení pro vlastní instalace

12V spouštěcí výstup synchronizuje provoz s externím komponentem, jako je výkonový zesilovač, zatímco IR vstup připojuje IR opakovač. Ethernet podporuje IP ovládání pro domácí automatizaci a konfiguraci AVR přes PC prohlížeč. Je podporováno ovládání RS-232C a výstup OSD. Volitelně je k dispozici sada pro montáž do racku.

Dodávané příslušenství

 • Napájecí kabel
 • Vnitřní DAB/FM anténa
 • AM smyčková anténa
 • Nastavení reproduktoru mikrofon
 • Rychlý návod
 • Dálkový ovladač
 • 2x AAA (R03) baterie

Specifikace:

 • Výstupní výkon: 9 x 100 W, 8 Ohm (2 kanály)
 • Počet kanálů: 9.2
 • Vstupy: 7x analogové stereo, 6x HDMI 2.1, 2x digitální (1x Toslink, 1x koaxiální)
 • Vstupy vpředu: 1x USB-A, 1x AUX 3,5 mm jack, 1x Setup-mic
 • Výstupy: zóna B RCA, 2x subwoofer mono (2x RCA), 2x HDMI
 • Spotřeba energie při provozu: 750 Watt
 • Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 0,1 Watt
 • Rozměry, produkt (DxŠxV): 43,5 x 37,95 x 17,35 cm.
 • Čistá hmotnost: 10,4 kg.

zobrazit více

Katalog