Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Aktivní reprosoustava

Cabasse Pearl Keshi bílý

54 990 Kč

 

THE PEARL KESHI, NOVÝ ULTRAKOMPAKTNÍ SYSTÉM 2.1

Ultraminiaturní systém 2.1, který poskytuje skvělý dynamický zvuk. Nový systém 2.1 s názvem THE PEARL KESHI spojuje všechny kvality špičkových technologií Cabasse pro poměr akustického výkonu (zvuková scéna, stereo obraz , zabarvení atd. .) 

 

Satelity THE PEARL KESHI jsou vybaveny zcela novým patentovaným reproduktorem. Konstrukce těchto širokopásmových reproduktorů, poháněných zesilovačem 2 × 300 wattů, umožňuje značné zdvihy a manipulaci s vysokým výkonem, což má za následek skvělou dynamiku.

Jeho ultratenká 50mikrometrová membrána, stejně jako všechny prvky reproduktoru, neodymový motor a související DSP zpracování přispívají k věrné reprodukci barev a vynikající spektrální homogenitě.

Minimalistický propojený systém 2.1:  celkový výkon 1050 wattů RMS (300 wattů pro každý satelit a 450 W pro basy), abyste mohli cítit veškerou dynamiku své oblíbené hudby, od nejjemnějších zvuků po nejpůsobivější výbuchy, bez ořezávání nebo zkreslení.

 

NEJDISKRÉTNĚJŠÍ ZE SYSTÉMŮ

S minimalistickým formátem (2 satelity o průměru 8 cm a kompaktní subwoofer o průměru 22 cm) zapadne THE PEARL KESHI diskrétně a elegantně do vašeho obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice.

 

 

Tento nový systém se dokonale integruje s vícepokojovým systémem StreamCONTROL Cabasse a umožňuje přehrávání všech zvukových souborů: od MP3, AAC, WMA až po soubory AIFF, FLAC, ALAC s ultra vysokým rozlišením. Připojuje se také k tradičním zdrojům (gramofony, CD, NAS atd.) a také streamovacím platformám a hudebním službám (Qobuz, Tidal, Spotify, Deezer, webová rádia).

 

PROGRAMOVATELNÝ OVLADAČ BLUETOOTH

 

Se systémem je dodáván připojený Bluetooth ovladač s rafinovanou povrchovou úpravou a elegantním, ergonomickým designem. Ovládejte THE PEARL KESHI snadno a intuitivně: ovládání hlasitosti otáčením kroužku, výběr vstupů, přehrávání a pauza, výběr rozhlasové stanice nebo oblíbené skladby.

 

Technické parametry

 
Barva bílá
Zvuk 115 dB stereo (maximum)
Frekvenční rozsah 30 – 23 000 Hz
Měniče 2x středové satelitní (Dom55), 1x subwoofer 17cm HELD
Výkon (levý a pravý kanál) 300W / 600W (maximum)
Výkon subwooferu 450W / 900W (maximum)
Konektivita Ethernet, WiFi, Bluetooth, Micro USB, SPDIF optický, 3.5 mm Jack
Audio formáty WAV – MP3 – AAC -WMA – AIFF – FLAC – ALAC – Ogg – vorbis – DSD 64/128 – WMA bezztrátový
Automatická kalibrace ano
Rozměry/váha satelitního reproduktoru 10 x 8 x 8 cm / 550 g
Rozměry/váha subwooferu 24 x 22 x 27 cm / 6 kg

zobrazit více

Katalog