OBJEDNÁVKY VYŘIZUJEME BEZ OMEZENÍ, NAŠE PRODEJNY NYNÍ FUNGUJÍ JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO
Přejít na produktové menu

Subwoofer

AQ Labrador 422

13 990 Kč
skladem

Řada Labrador je připravena pro již velmi náročného posluchače a je konstruována tak, aby vyhověla i nejpřísnějším požadavkům. Samozřejmostí je sendvičová konstrukce ozvučnice s kombinací horizontálních výztuh.

Na výhybkách jsou striktně používány svitkové polyesterové kondenzátory, jejichž výrobu si naše firma speciálně zadává. Stejně tak vnitřní kabeláže dodržují použití adekvátních průřezů. I zde používáme výhradně kabeláž AQ, jejíž konstrukci jsme dlouho vybírali.

Většina použitých reproduktorů pochází z Dánska od firmy Vifa. Všechny modely s vyjímkou efektových jsou vybaveny celokovovými svorkami, které umožňují zapojení bi-wiring i bi-amping.

Labrador 422:

Aktivní subwoofer s 12" basovým reproduktorem Peerless ve velice tuhé skříni, bassreflex je řešen jako speciální zvukovod z MDF. Subwoofer je ve výsledku s vestavěným zesilovačem v můstkovém zapojení schopen vytvořit akustický tlak až 120 dB.

Ovládací prvky zesilovače umožňují nastavovat horní mezní kmitočet, regulovat vstupní citlivost, přepínat fázi a případně vyblokovat vestavěnou funkci automatického stand-by.

kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) - 20 - 140 
výhybka (dB / oct) 12dB laditelná - 40-140Hz 
šířka (mm) - 360 
výška (mm) - 585 
hloubka (mm) - 485 
hmotnost (kg) - 27 
objem (l) - 54 
systém  bassreflex 
terminál - cinch

vyrábí se v barvách: OŘECH, TŘEŠEŇ, JASAN HNĚDÝ, DUB, BUK, ČERNÁ, STŘÍBRNÁ,MAHAGON  


zobrazit více