Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Subwoofer

AQ Labrador 422

13 990 Kč

Řada Labrador je připravena pro již velmi náročného posluchače a je konstruována tak, aby vyhověla i nejpřísnějším požadavkům. Samozřejmostí je sendvičová konstrukce ozvučnice s kombinací horizontálních výztuh.

Na výhybkách jsou striktně používány svitkové polyesterové kondenzátory, jejichž výrobu si naše firma speciálně zadává. Stejně tak vnitřní kabeláže dodržují použití adekvátních průřezů. I zde používáme výhradně kabeláž AQ, jejíž konstrukci jsme dlouho vybírali.

Většina použitých reproduktorů pochází z Dánska od firmy Vifa. Všechny modely s vyjímkou efektových jsou vybaveny celokovovými svorkami, které umožňují zapojení bi-wiring i bi-amping.

Labrador 422:

Aktivní subwoofer s 12" basovým reproduktorem Peerless ve velice tuhé skříni, bassreflex je řešen jako speciální zvukovod z MDF. Subwoofer je ve výsledku s vestavěným zesilovačem v můstkovém zapojení schopen vytvořit akustický tlak až 120 dB.

Ovládací prvky zesilovače umožňují nastavovat horní mezní kmitočet, regulovat vstupní citlivost, přepínat fázi a případně vyblokovat vestavěnou funkci automatického stand-by.

kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) - 20 - 140 
výhybka (dB / oct) 12dB laditelná - 40-140Hz 
šířka (mm) - 360 
výška (mm) - 585 
hloubka (mm) - 485 
hmotnost (kg) - 27 
objem (l) - 54 
systém  bassreflex 
terminál - cinch

vyrábí se v barvách: OŘECH, TŘEŠEŇ, JASAN HNĚDÝ, DUB, BUK, ČERNÁ, STŘÍBRNÁ,MAHAGON  


zobrazit více

Katalog