Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Bluetooth reproduktory

JBL Xtreme 4 Black

Dárek zdarma % SLEVA PO REGISTRACI
8 990 Kč Cena po registraci: 8 541 Kč
skladem

Zažijte výkonný zvuk kdekoli !

Je čas žít pořádně nahlas! Přenosný voděodolný reproduktor JBL Xtreme 4 přináší novou úroveň masivního zvuku JBL Pro Sound s úžasnou dynamikou, a to dokonce i při vysoké hlasitosti, díky dvěma výkonným basovým reproduktorům a dvěma výškovým reproduktorům. Duální pulzující JBL pasivní zářiče přináší hlubší basy, které vás nenechají v klidu. Chcete si užívat hudbu venku? Díky praktickému ramennímu popruhu to není žádný problém a robustní gumové chrániče spolu s odolností vůči vodě i prachu třídy IP67 zajistí, že ani nečekaný déšť nebo namočení v jezeře nezastaví zábavu. A když je čas vytvořit ještě větší hudební zážitek, jednoduše spárujte dva reproduktory Xtreme 4 a užijte si stereo zvuk. Nebo na vaší další party využijte funkci Auracast™ a propojte Xtreme 4 s jakýmkoli přenosným reproduktorem JBL kompatibilním s touto funkcí, takže vaši přátelé si budou užívat atmosféru se stejným playlistem, ať jsou venku u bazénu nebo se baví uvnitř. Až 24 hodin přehrávání a praktická funkce powerbanky pro dobití vašich zařízení se postarají, abyste nemuseli řešit nabíjení až do rána. A navíc je tento reproduktor vyrobený z recyklovaného plastu a recyklované tkaniny. JBL Xtreme 4 vám přináší vzrušující zvuk - kdekoli.

 

 

 

Funkce

 

 

Funkce a výhody

 

Nová úroveň ohromujícího zvuku JBL Pro Sound

Dva basové reproduktory, dva výkonné měniče a pulzující duální pasivní zářiče JBL se bez problémů postarají o dynamický zvuk, který vás pohltí a přináší hlubší basy a všechny detaily. Nechte se unést vaší hudbou, ať jste kdekoli.

 

Až 24 hodin přehrávání a 6 hodin navíc díky Playtime Boost

Vaše dobrodružství doprovázená hudbou můžou trvat klidně celý den. Přeneste si svůj Xtreme 4 s sebou z jedné místnosti do druhé, na party na zahradě nebo se třeba vydejte na pláž. Díky výdrži baterie až 24 hodin můžete přehrávat hudbu, dokud slunce nezapadne – a znovu nevyjde – než ho budete potřebovat nabít. A pro prodloužení času přehrávání jednoduše stiskněte tlačítko Playtime Boost, abyste získali až 6 hodin výdrže baterie navíc. Výkon se vyladí a optimalizuje pro hlasitější a ostřejší zvuk.

 

Praktický ramenní popruh

Reproduktor můžete nosit na rameni nebo si popruh nastavit na nošení křížem, podle vašeho stylu a nálady.

 

 

 

AI vylepšení kvality zvuku

Dostaňte ze svého reproduktoru maximum. Funkce AI Sound Boost analyzuje příchozí zvukový signál v reálném čase a zároveň využívá AI algoritmus a předvídá pohyb a odezvu výkonu reproduktorů. Díky tomu dostane možnosti měniče na maximum a plně využívá dynamický rozsah pro lepší a výkonnější zvuk. Navíc také snižuje zkreslení i při vysoké hlasitosti a maximalizuje výkon basů a celkovou hlasitost.

 

Odolnost vůči vodě i prachu

Odolnost vůči vodě i prachu třídy IP67 reproduktoru JBL Xtreme 4 zajistí, že se tento přenosný reproduktor nezalekne žádného prostředí, od party u bazénu až po piknik na pláži.

 

Propojení více reproduktorů pomocí funkce Auracast™

Chcete ještě větší zvuk JBL Pro Sound? Spárujte dva reproduktory JBL Xtreme 4 ve stereo režimu pro širší zvukovou scénu. A pro vaše největší party můžete bezdrátově propojit více JBL reproduktorů pomocí funkce Auracast™. Nebo můžete rozproudit vaši party díky funkci JBL PartyBoost a pomocí aplikace JBL Portable spárovat váš Xtreme 4 s dalšími reproduktory kompatibilními s funkcí PartyBoost.

 

 

 

Nabíjení pomocí vestavěné powerbanky

Když si právě užíváte skvělou zábavu, není čas na pauzu. Díky zabudované powerbance reproduktoru JBL Xtreme 4 si můžete dobít vaše zařízení, aniž byste museli přerušit přehrávání hudby.

 

Vyměnitelná baterie*

Chcete ještě zvýšit životnost vašeho reproduktoru? Vyměňte dobíjitelnou baterii* ve třech jednoduchých krocích a váš JBL Xtreme 4 bude zpět na plné kapacitě.
* Vyměnitelná baterie se prodává samostatně.

 

Rychlé nabíjení

Potřebujete rychle doplnit energii, abyste vydrželi až do konce party? Stačí deset minut nabíjení a můžete si užívat další dvě hodiny hudby.

 

 

 

Aplikace JBL Portable

Použijte aplikaci JBL Portable a získejte aktualizace, produktovou podporu a přístup k dalším funkcím, to vše jednoduše přímo z vašeho telefonu. Vylaďte si zvuk přesně podle sebe díky několika možnostem předvoleb EQ. Nebo použijte plně přizpůsobitelný ekvalizér a upravte si výšky, středy i basy – takže vaše hudba bude znít přesně tak, jak chcete.

 

Vyrobený zčásti z recyklovaných materiálů

K výrobě reproduktoru JBL Xtreme 4 byl použit recyklovaný plast a tkanina na mřížku reproduktoru. Navíc je dodávaný v balení z papíru s certifikací FSC potištěného sójovým inkoustem.


zobrazit více

Katalog