Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Regálové

Cabasse Eole 4 satelit (černé provedení)

6 990 Kč
skladem

Satelit: 2 coaxial, 29 mm soft dome, 10 cm P2C, 150 – 22,000 Hz, 90 dB, 8 ohms, 70 W, Ø 130 mm

Čtvrtá generace modelu EOLE přinese ještě více vzrušení při sledování vašich oblíbených filmů, seriálů nebo sportovních akcí!

Nové jsou ochranné mřížky použité v satelitech. Dokonale zdůrazňují inovativní povahu těchto sférických koaxiálních reproduktorů – jež jsou specialitou Cabasse. Díky optimalizovanému a ještě otevřenějšímu profilu než v předchozích modelech, nabízejí nové ochranné mřížky ještě větší průzračnost a lepší přenos vysokých frekvencí. Moderní design, černé barevné provedení a dvě chromované lemující obroučky jsou ideální pro všechny typy interiéru.

Satelity ze čtvrté generace EOLE mají novou základnu, která umožňuje zvolit jeden ze dvou způsobů ustavení, takže máte ještě více možností pro instalaci elegantních reproduktorů v interiéru, bez ohledu na to, zda budou namontovány na stěnách, nebo umístěny na policích. Magnetická základna umožňuje reproduktor otočit libovolným směrem, což se prakticky projevuje v ideální příležitosti k rozmístění satelitů v rámci místnosti a tím k vytvoření neskutečně realistické hudební scény.


zobrazit více

Katalog