Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Cabasse Stream 3 B

Cabasse Stream 3 W


K poslechu na prodejně:
26 990 Kč Cena po registraci: 24 291 Kč
skladem

Skutečné pozdvižení způsobily nové reproduktory Stream 3 od Cabasse na každoroční přehlídce novinek a inovací CES 2013! Hlavním důvodem takového zájmu je doposud unikátní možnost bezdrátového připojení tohoto subsatelitního 2.1 kompletu k domácí síti, přenosným přehrávačům a ostatním zdrojům jak pomocí BT, tak i vestavěného Wifi rozhraní. A na rozdíl od mnoha podobně koncipovaných reproduktorů je v tomto případě využito kvalitního základu v podobě měničů využívaných již v známém a osvědčeném systému Eole a sestava tak i přes svůj designový vzhled nic neztrácí z vyhlášené kvality zvuku značky Cabasse. 
 V případě, že požadujete kombinaci designového životního stylu s dostupností a příslibem kvalitní reprodukce, právě jste dorazili k cíli! 

High-Fidelity WLAN a BLUETOOTH AUDIO SYSTEM - Umožnujici streaming z hudebni knihovny prostřednictvim DLNA ( Wifi/Ethernet)  za pomoci Cabasse aplikace pro Android/ Apple nebo přehravni hudby za pomoci Bluetooth z Vašeho mobilniho zařizeni.Stream 3 je nabizen v modernim černem a bilem provedeni ( piano lak ). Stream 3 dokaže přehravat veškeré moderní  formaty typu FLAC, WAV, WMA, AIFF, AAC, MP3. Siťove funkce - DLNA, uPnp, WPS, vTuner -umožňuje připojení přistroje podporujiciho siť internet k rozsahlemu světu streamovane hudby a mluveneho slova. Služba vTuner hostuje tisice internetových rozhlasových stanic a kanalů podcast na spolehlivé a udržované platformě. Stream 3 s certifikaci DLNA zaručuje rychlé a stabilní připojení, vzajemnou funkceschopnost napříč různými značkami, podporu funkce Universal Plug and Play (UPnP), Set obsahuje Santorin 21, vykon 250W, ve špičce až 750W,2ks držaků na zeď, 2ks stolniho držaku, kompletni kabelaž, provedeni černy a bily klavirni lak včetně subwooferu.


zobrazit více
K poslechu na prodejně


Katalog