Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Regálové

Elac Carina BS 243.4 černá

20 990 Kč
skladem
Dvoupásmová policová reprososutava, ozvučnice bassreflex. Osazení: 1x výškový měnič JET, 1x
basový měnič 130mm. Kmitočtový rozsah 46 - 30000Hz, jmenovitá impedance 6Ω, citlivost 85dB,
doporučený výkon zesilovače 30 - 150W, terminál bi-wire, výška bez hrotů 31.3cm, hmotnost 6.3kg.
 
Uvedená cena je za pár
 
 
 
 

Vypadá jednoduše, ale přesto na sebe úchvatným zvukem strhává pozornost. Nová řada Carina spojuje svěží vizuální eleganci a pozoruhodný zvuk. Má ambice stát se novou klasikou v sortimentu ELAC.

Postaven na základě cenami ověnčené série 240.

 

Se svým zvukovým přednesem Carina pokračuje v tradici společnosti ELAC a využívá výškový reproduktor JET, zvolený pro svou úžasnou čistotu, dynamiku a údernost. Aby také Cariana byla schopna vyhovět těmto požadavkům, byl pro ní navržen nový basový reproduktor s nově vytvarovanou hliníkovou kónickou membránou. Kmitočty obou měničů jsou hladce promíchány pomocí sofistikované výhybky. Tím je vytvořen organicky živý zvukový zážitek. Svěží vzhled, svěží zvuk; nová Carina ve své třídě ještě více posílí reputaci značky ELAC. 

Skládaný páskový tweeter JET

Poskytuje opravdový zvuk s vysokým rozlišením. Výškové reproduktory JET od společnosti ELAC nadchnou odezvou rychlou jako blesk a širokým dynamickým rozsahem, nabízející minimální zkreslení, otevřený prostor a široký kmitočtový rozsah. Výškový reproduktor ELAC JET je jednou z největších legend v oboru, získal mnoho mezinárodních ocenění díky svému transparentnímu a samozřejmému zvukovému projevu.

 
 

Sofistikované zakřivení membrány basového reproduktoru

Aby se využily možnosti výškového reproduktoru JET a zároveň byl zaručen plynulý přechod od basového reproduktoru na výškový JET, byla pro basový měnič navržena kuželová membrána ve tvaru složené křivky pro kontrolu deformačního kmitočtu membrány, který se přesunul daleko za provozní dosah wooferu. Kmitací cívka s velkým průměrem a rozměrný pólový nástavec s odvětráním poskytují pozoruhodnou dynamiku basů a bohaté výkonné podání.

Spodní vyústění bassreflexu

Pro flexibilnější umístění reproduktorů a minimalizaci ventilačního hluku je port basového reflexu řady Carina nasměrován do podlahy a vystupuje ze spodní části reproduktorové skříně. 

 
 

zobrazit více

Katalog