Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Laser 4K televizory

Hisense PX1-PRO 4K Smart Laser Cinema

64 990 Kč Cena po registraci: 61 741 Kč
skladem

 

90''- 130'' VELIKOST PROJEKCE

Čím větší, tím lepší

Laserový projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností promítá barevný a jasný obraz v rozlišení 4k až do mimořádné velikosti 130", což vytváří obraz, který vyplní vaše zorné pole.

 

 

JAS 2200 LUMENŮ

Svítivost 2200 lumenů s vynikající rovnoměrností

Díky špičkovému jasu 2200 lumenů a obrazovce ALR vás uchvátí jasný a živý obraz z laserového kina Hisense.

 

 

4K HDR

Kvalita obrazu 4K UHD, úžasný kontrast

Rozlišení 4K Ultra HD přináší více než 8 milionů pixelů a vytváří zcela nový svět na mimořádně velké obrazovce ALR. High Dynamic Range (HDR) otevírá zcela novou škálu barev a kontrastu, takže si můžete vychutnat úžasně živý obraz s neuvěřitelnou hloubkou a bohatými detaily.

 

 

PLYNULÝ POHYB

Zachyťte každý okamžik

Díky technologii MEMC s mikrosekundovou odezvou procesoru je rychle se pohybující obraz plynulý a čistý. Hisense Laser cinema se tak stává ideálním zařízením pro sledování sportovních přenosů, rychlých filmů a her a pro nerušené sledování.

PX1-PRO_Smooth Motion

 

Zvuk, který vás vtáhne do děje icon

DOLBY ATMOS® AUDIO

Zvuk, který vás vtáhne do děje

Pro opravdové audiofily je k dispozici port HDMI 2.1 s podporou eARC, takže můžete ze svého zvukového systému Dolby Atmos vytěžit každý detail zvuku s vysokým datovým tokem.

PX1-PRO_Dolby Atmos

 

Game Master, Game on icon

 

HERNÍ REŽIM

Game Master, Game on

Hraní her na filmovém plátně. Připojte herní konzoli nebo počítač a získejte plynulý pohyb, krásný obraz a dokonalý herní zážitek, který je zábavný při samostatném hraní a ještě lepší při hře více hráčů na rozdělené obrazovce.

PX1-PRO_Game Mode

 

 

Sledujte filmy jako v kině icon

 

FILMMAKER MODE

Sledujte filmy jako v kině

Laserový projektor s velkou projekcí vybavený technologií Filmmaker zachová původní nastavení pro zobrazení nejautentičtějších scén z filmů. Proměňte svůj obývací pokoj v kino a vychutnejte si filmy tak, jak je zamýšleli tvůrci.

PX1-PRO_Filmmaker Mode

 

 

ANDROID TV

Užijte si chytřejší zábavu

Díky systému Android TV můžete z laserového kina vytěžit více. Vyberte si z více než 400 000 filmů a pořadů z různých streamovacích služeb. Díky integrovanému Chromecastu můžete do kina přenášet fotografie, videa a hudbu z chytrých zařízení.

PX1-PRO_Android TV

 

 

TECHNOLOGIE ULTRA SHORT THROW

Vhodný kamkoliv

PX1-PRO Trichroma Laser Cinema využívá technologii ultrakrátké projekční vzdálenosti, která vyžaduje pouze velmi krátkou vzdálenost od stěny pro vytvoření mimořádně velkého obrazu. Pohodlné používání, které se hodí do každé místnosti.

PX1-PRO_Ultra Short Throw Technology

 

 

AUTOMATICKÁ GEOMETRICKÁ KALIBRACE

Snadné použití Snadná kalibrace

Umístěte laserový projektor do vhodné polohy před plátno nebo stěnu, aktivujte funkci automatické geometrické kalibrace, která vyřeší problém s vyrovnáním obrazu a plátna, což výrazně usnadní používání laserového projektoru.

PX1-PRO_Auto Correction

 

 

MODERNÍ PORTY HDMI 2.1

Porty pro všechna zařízení

Rozšiřte své možnosti. Díky portům HDMI, slotům USB, Wi-Fi a Bluetooth můžete k televizoru připojit více zařízení a externích zdrojů.

PX1-PRO_Ports


zobrazit více


Katalog