Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Stereo zesilovače

Marantz MODEL 30 stříbrný (Zdarma prodloužená záruka na 5LET)

70 490 Kč

 

Speciální laděné obvody HDAM tohoto integrovaného zesilovače vám umožní vychutnávat svou oblíbenou hudbu, se všemi detaily a v celé její plnosti. Díky plně diskrétní konstrukci nabízí Model 30 zcela mimořádné zážitky.
Key Features

  • Vášeň ladění:Stovky hodin soustředěného ladění zvukovými mistry zaručují zvukovou dokonalost a muzikálnost , kterou jeMarantz vyhlášený
  • Meticulously and masterfully tuned:During the extensive tuning process, Marantz sound masters carefully refine and curate each component for optimal performance.
  • Fashioned to last:You see and feel it in the build quality, and you hear it every time. No matter your musical passions, your music always sounds better with MODEL 30.
  • Plně diskrétní konstrukce a pozornost k detailu:Technologie Marantz HDAM-SA3 se skládá z mnoha vzájemně nezávislých součástí upravených a ručně vybíraných.
  • Neobyčejná citlivost:cílem bylo znovu vytvořit citlivost a pocit historického analogového zesilovače,
 
Náročné ladění zvuku

MODEL 30 navazuje na odkaz vyjímečných zesilovačů Marantz. Zvukový mistr Marantz vložil do výsledného produktu svou vášeň, zkušenosti a mimořádný sluch.
Přesný detailní zvuk.

MODEL 30 vychází z vlastní desky s diskrétními obvody, neboli Hyper-Dynamic Amplifier Module (HDAM). Ručním výběrem stovek komponentů se podařilo dosáhnout stavu, kdy Model 30 překonává konkurenční integrované zesilovače svým typickým zvukem Marantz.
Spínané zesilovače

MODEL 30 zachovává absolutní čistotu signálu a poskytuje výkon nutný pro vybuzení I náročných reprosoustav. Koncový stupeň nabízí až 2x100W při zátěži 8 Ohm a v kombinaci s reprosoustavami s nízkým odporem je schopný dodávat I 2x200W. Díky konstrukci spínaného zesilovače není frekvenční rozsah ovlivněný impedance použitých reprosoustav. Modul zesilovače je připojený přímo k desce zadního panelu, aby byl sigálové cesty co možná nejkratší.
Výběr digitálních I analogových vstupů

Kromě Phono a CD vstupu najdeme na Modelu 30 další dvojici vstupů a jeden pár vstupu a výstupu pro nahrávání. Díky vstupu pro řídící zesilovač můžete využít Model30 jako samostatný výkonový stereo zesilovač, např v kombinaci s řídícím AV system.
Marantz Musical Premium Phono EQ

Abychom zajistili dokonalou kvalitu zvuku, snažili jsme se zachovat signálové cesty co možná nejkratší. Což je obzvláště důležité v případě Phono vstupu. U Modelu 30 můžete díky vestavěnému korekčnímu zesilovači použít gramofon s přenoskou MM i MC. Použitá konstrukce se snaží minimalizovat zkreslení, dvoustupňové zesílení kombinující HDAM obvody s JFET řešením na vstupu nabízí nízkou vstupní impedanci Díky tomu je možné konstrukci dale zjednodušit vynecháním kapacitorů a další redukcí zkeslení.
MC / MM phono přepínač vstupní impedance

Model30 je z důvodu optimalizace zvuku vybavený voličem vstupní impedance podle použité přenosky (MC x MM). Vstupní impedance může být: MC LOW (33 ohm), MC MID (100 ohm) a MC HIGH (390 ohm).
Spolehlivý po věky

Společným rysem obou nových zařízení, SACD 30n Streaming CD Player I zesilovače MODEL 30, je mimořádná pozornost věnovaná spolehlivosti a dlouhé životnosti. Pevné šasi vyrobené z silného, těžkého a antimagnetického hliníku spolu s odolným ocelovým vrchním panelem, spolehlivě odolává jak různému rušení, tak I nežádoucím vibracím. Bytelné mosazné samostatné RCA vstupní terminály pro CD a Phono v kombinaci s originálními Marantz vysoe kvalitními niklovými reproduktorovými terminály zajistí jen ten nejlepší kontakt a přenos signálu.

 

Power Output (8 / 4 Ohm RMS) 100 W / 200 W
Kmitočtová charakteristika 5 Hz - 50kHz
Celkové harmonické zkreslení 0.005%
Činitel tlumení 500
Vstupní citlivost: MM 2.3 mV / 39 kohm
Vstupní citlivost: MC 250
Odstup rušivých napětí u vstupů MM / MC 88 / 75 dB
Vstupní citlivost: vysoká úroveň 220 mV / 13 kohm
Vstupní citlivost: vysoká úroveň, sym. signál
Odstup rušivých napětí: vysoká úroveň 107 dB(2V input/Rated output)

zobrazit více

Katalog