Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

CD přehrávače

Marantz SACD 30n černý (zdarma prodloužená záruka na 5LET)

66 490 Kč
skladem

 

CD a SACD přehrávač s tím nejmuzikálnějším projevem, hrající soubory s vysokým rozlišením a přístupem k několika streamovacím službám. To vše díky zpracování zvuku pomocí Marantz Digital Mastering.
Key Features

  • Vyladěné s vášní:Stovky hodin pečlivého ladění zajistí mimořádné detaily a příslovečnou muzikálnost.
  • Konstrukce pro skutečný poslech:Díky nízkošumovému předzesilovači a sluchátkovému zesilovači je typický zvuk Marantz zaručený, atˇuž posloucháte cokoli
  • Vesatvěný HEOS:Vychutnávejte si hudbu ze služeb Spotif, Amazon HD, TIDAL, Deezer a dalších, ať už jste kdekoli
  • Zkombinujte se zesilovačem MODEL 30:Speciálně vytvořená a sladěná kombinace, tvořící váš nový referenční systém
 
Vyjímečné ladění zvuku

SACD 30n navazuje na věhlasnou tradici vyjímečných komponentů Marantz. SACD 30 je laděné zvukovými Mistry Marantz, kteří zde dali průchod své fantazii, vášni a jejichž mimořádný sluch pomohl stvořit tento nepřekonatelný design.
Digitální Hudební přehrávač se vším všudy

SACD 30n vznikl, aby splnil očekávání moderního milovníka hudby, který chce kombinovat svou rozsáhlou Hudební kolekci s těmi nejúspěšnějšími hudebními službami. SACD 30 kombinuje klasický CD/SACD přehrávač Přehrává soubory s vysokým rozlišením včetně FLAC HD a DSD z domácí sítě, lokálního úložiště nebo online zdrojů. Zvládá multiroom pomocí systému HEOS, stejně tak I ovládání hlasem, funkci převodníku DAC, AirPlay2, a BT. SACD 30 je připravené na na příchozí formáty až do 11.2Mhz quad-DSD a 384kHz/32-bit PCM via USB-B/USD-DAC.
Přesný detailní zvuk.

SACD 30n staví na konstrukci vlastních diskrétních obvodů pod označením Hyper-Dynamic Amplifier Module, neboli HDAM. Ručním výběrem stovek součástek namísto hotových obvodů Marantz HDAM technologie dramatickyx přkonává standardní integrované obvody.
Transportní mechanismus: historie dokonalosti

Marantz představil svůj první CD přehrávač - originální CD-63 – v roce 1982. Od té doby se celé zařízení dramaticky vyvíjí a nová mechnika SACDM-3L byla konstruovaná jen a puze s ohledem na co možná nejlepší zvuk. Ten je zaručený jak v případě použití CD nosiče, tak I při vytváření vlastních kompilací na DVD. V případě, že přehrávač disků není v provozu, zůstává vypnuté I jeho napájecí trafo.
Marantz Musical Mastering

DSD je srcem reprodukce Marantz a nejinak je tomu I v případě SACD 30. PCM a DXD vstupní signály jsou konvertovány na DSD, 11.2MHz pomocí patentovaného MMM-Stream převodníku v rámci přehrávače. Výsledný vysokofrekvenční signál je následně zpracován unikátním MMM-převodem namísto běžného DAC a výsledkem je analogový výstupní signál. MMM sekce použitá namísto převzorkovacího filtru umožňuje implementaci Marantz Musical Mastering filtru. Dvojité systmové hodiny zajistí přesné převzorkování vstupnílho signálu, ať už pochází z disku nebo digitálních vstupů, v rozpětí 44.1kHz do 384kHz. Tato unikátní konfigurace je vyladěná pro mimořádnou kvalitu zvuku a to díky použití dvojice 32bit DSP. Sigma delta modulace umožňuje DSD standardnímu signálu procházet MMM konverzí ve formě vysokofrekvenčních pulsů.
Kvalitní sluchátkový zesilovač

Vychutnávejte si hudbu přímo ze svých oblíbených sluchátek díky implementaci kvalitního sluchátkového zesilovače s module vycházejícím ze slavného HDAM s mimořádnými hodnotami S/N. Kvůli možné spolupráci s co nejširším spektrem sluchátek je možné nastavit zisk celkem ve třech stupních. V případě, že nejsou připojena žádná sluchátka, zůstává sluchátkový zesilovač vypmnutý.
Postavený, aby vydržel a těšil.

Stejně jako v případě zesilovače Model 30 je SACD 30n zkonstruován tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy. Pevné ocelové šasi je doplněné odolnými bočními panely z tlustého antimagnetického hliníku. Robustní mosazné výstupní termínály zajistí jen ten nejlepší signál.

 

Mechanika SACDM-3L
D/A převodník MMM
Integrovaný obvod D/A převodníku MMM
Digitální filtr MMM
Tvarovač šumu MMM
Filtrační stupeň se spodní propustí HDAM
Výstupní oddělovač HDAM SA3
Sluchátkový zesilovač HDAM SA2
Kmitočtová charakteristika (vlastní) 2 Hz - 50 kHz
Dynamický rozsah (SA) 109dB
Odstup rušivých napětí (SA) 112dB
Celkové harmonické zkreslení (SA) 0.0008%
Separace kanálů (SA)
Kmitočtová charakteristika 2 Hz - 20 kHz
Dynamický rozsah 98 dB
Odstup rušivých napětí 104dB
Celkové harmonické zkreslení 0.000015

 

Dálkový ovladač RC002PMND
Příkon ve W 48
"Příkon v pohotovostním režimu ve W " 0.4
Automatické vypínání
Odnímatelný napájecí kabel
Maximum Dimensions (W x H x D) in mm 443 x 424 x 130
Hmotnost v kg 13.5
Carton Maximum Dimensions (W x D x H) in mm 534 x 522 x 255
Carton Weight (inc. product) in kg 16.2

zobrazit více

Katalog