Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Sloupové

Reprosoustava Klipsch RF-7 II - Cherry

89 990 Kč

Aktuální dostupnost na tel: 602 331 662

 Nejvyšší model z řady Klipsch Reference II má v této kategorii největší citlivost 101dB, díky této vysoké citlivosti mají neskutečný projev už i při nízké hlasitosti. Reproduktory RF-7 II jsou vybaveny Klipsch technologií výškového reproduktoru "Tractrix Horn", který produkuje zvuk s unikátní kombinací přesnosti, srozumitelnosti a vysokého výkonu. Povrchová úprava dřevěné dýhy v barvě černá nebo třešeň zaručuje, že se reproduktory RF-7 II hodí do jakéhokoli interiéru. Tento model jako jediný je vyroben v U.S.A. tím zákazník získává Americkou značku skutečně vyrobenou v U.S.A.

 

Prožijte své oblíbené filmy, koncerty nebo hudební CD s Klipsch RF-7 II, tyto reproduktory Vás vtáhnou přímo do děje. Model RF-7 II je vlajkovou lodí referenční řady Serie II nabízí plný dynamický zvuk, který Vás obklopí širokým frekvenčním rozsahem z hutných basů. S lehkostí zvládne filmy a hudbu, díky svým vlastnostem dokáže vytvořit autentický dech beroucí poslech. Svým přednesem se hodí pro ozvučení středně velkých až velkých místností. Ideální výběr pro náročné posluchače , kteří hledají opravdu kvalitní přednes.

Hledáte reproduktory, které pozdvihnou Vaši hudbu a filmy na další vyšší úroveň? Klipsch RF-7 nabízí mimořádný zážitek při  poslechu oblíbené hudby, budete překvapeni čistými výškami, bohatými a dynamickými středy, vše doplněno dech beroucími basy.

V návaznosti na předcházející modelovou řadu Klipsch Reference nabízí Serie II rekonstruktované měniče a nově přepracovanou výhybku pro ještě lepší prostorový zvuk. Reproduktory Klipsch RF-7 II se stanou " srdcem" vašeho stereofonního systému nebo součástí vašeho nového nekompromisního kina. Výškový reproduktor je zasazený do Hornovy konstrukce Tractrix patentované společností Klipsch. Díky této technologii je dosáhnuto rozšíření prostoru poslechu, zlepšení dynamiky, projekce přesných a jasných vysokých frekvencí směrem k posluchači - podobně jako ústa člověka, když k Vám mluví.

Vysoce efektní konstrukce produkuje vyšší výkon s menší spotřebou energie. Přesný a neunavující zvuk vám poskytne hodiny radosti při poslechu oblíbené hudby. Ve všech hudebních žánrech se můžete spolehnout na přesný a silný zvuk, který je křišťálově čistý na všech úrovních hlasitosti. Základním kamenem při výrobě je ozvučnice z masívních MDF desek, kde u sloupových modelů jsou použité nevyhnuté příčky pro zvýšení tuhosti a minimalizace případných vibrací. Hmotnost 39,5 kg dává jasně najevo, že se na těchto reprosoustavách opravdu nikde nešetřilo. Dvojice bassreflexových nátrubků je vyústěná na zadní straně ozvučnice. Samozřejmostí jsou kvalitní šroubovací terminály, které minimalizují zkreslení způsobené přenosem vabrací do podlahy. Excelentní povrchová úprava se může pochválit moderním elegantním provedením v černé a třešňové dýze z pravého dřeva.

Vlajková loď série Reference, ideální pro náročné audiofily.
 

- Počet pásem: 2
- Bassreflex: ano
- Rozsah: 30 - 24 000 Hz
- Citlivost: 101 dB
- Nominální impedance: 8 ohmů
- Doporučený výkon: 250 - 1000 W
- Rozměry (v x š x h): 123,3 x 29,5 x 41,5 cm
- Hmotnost: 39,5 kg

- barva třešeň

- cena za pár 


zobrazit více

Katalog