Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Síťové přehrávače

Bose Music Amplifier

19 490 Kč
skladem

 

Všestranný zesilovač s integrovaným streamovacím řešením, výkon 2 x 125W, Wifi, LAN, Bluetooth, Android and iOS Music App. Airplay 2, Spotify Connect , Multiroom řešení kompatibilní s vybranými produkty společnosti Bose 

 

Zesilovač společnosti Bose, který propojuje více zdrojů a dokáže nabídnout řešení i pro složitější propojení. Je součástí inteligentních produktů společnosti, dodá výkon stávajíchím či novým reproduktorům ve Vaší domácnosti a zaroveň dokáže streamovat hudbu z Vašich oblibených služeb.

 

PŘIPOJTE SE PO SVÉM...

Zesilovač nabízí bezdrátové připojení v podobě Wi-Fi a Bluetooth. Připojit, ale můžete také komponenty jako jsou gramofon, tuner nebo CD/DVD přehrávač a to díky analogovému, či digitálnímu optickému vstupu.

 Bose Music Amplifier back

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI PŘEHRÁVÁNÍ

Zesilovač v sobe integruje možnost streamovaní z internetu. Můžete tak naladit internetová rádia. Připojit se telefonem pomocí Bluetooth, Apple AirPlay2, vyžívat Google Chromecast, nebo Spotify Connect. 

 Bose Music Amplifier chat

EXTRA VÝKON PRO VAŠE REPRODUKTORY

Integrovaný zesilovač nabízí výkon až 125 W na kanál. A nabízí připojení dvou párů reprosoustav. Pro extra hudební zážitek, můžete připojit nějaký z rozšiřujicích basových modulů společnosti Bose.

 

JEDEN A NEBO DVA

Jeden hudební zesilovač, který může napájet až dva páry repoduktorů, včetně těch venkovních. V aplikaci Bose Music si vytvoříte nastavení pro celou domácnost a pak již nic nebrání tomu ozvučit celou domácnost.

 Bose Music Amplifier with turntable

ELEAGANTNÍ DOPLNĚK INTERIÉRU

Precizní zpracování, povrchová úprava z lesklého skla doplní každý interiér. Zesilovač Bose byl navržen tak, aby bylo možné na sebe vyskládat, dva či více zesilovačů, a rozehrát tak doslova celý dům.

 Bose Music Amplifier lifestyle


zobrazit více

Katalog