Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Sloupové

Klipsch Reference Premiere RP-5000F II černý

26 990 Kč
skladem

 

Sloupové repro. s dvojicí 5,25" basových měničů, 1" titan. LTS tweetrem s vylepšeným Tractrix® horn. zvukovodem

 

90 ° X 90 ° SILIKONOVÁ HYBRIDNÍ TRACTRIX® HORN TUBE
Maximalizuje účinnost a zvyšuje detaily při zaostřování vysokých frekvencí směrem k oblasti poslechu. Patentovaná geometrie Tractrix® poskytuje nejúčinnější přenos vysokofrekvenčních vln do oblasti poslechu. Stlačený silikonový povrch poskytuje hladké zvukové vlastnosti a zlepšuje
detaily. Toto řešení zaručuje nejčistší a nejpřirozenější zvuk. Druhá generace reproduktorů díky zvětšení tubusu poskytuje ještě větší zvukovou kulisu a lepší směrovost.

TITANIUM Tweeter LTS
Unikátní technologie LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zkreslení pro dokonalejší a detailnější zvuk. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem předchozí řady reproduktorů Reference, a jsou proto základem některých z nejlepších reproduktorů na světě.

Konstrukce VENTILAČNÍHO Tweeteru
Nové odvětrávané pouzdro tweeteru redukuje stojaté vlny, které způsobují nežádoucí harmonické zkreslení, což umožňuje větší detail a čistotu ve vysokých frekvencích.

NOVÁ CERAMETALICKÁ Membrána WOOFERU
Reproduktory Cerametallic ™, charakteristický rys řady Reference Premiere, jsou extrémně tuhé a lehké, což umožňuje minimální zkreslení pro maximální účinnost. Nové kmitací cívky zvětšením jejich průměru o 70% umožňují lepší přenos výkonu a vylepšené ovládání membrány, což zajišťuje větší linearitu a bezchybnou reprodukci zvuku. Nové hliníkové upínací kroužky snižují zkreslení a zároveň zvyšují výkon. Vylepšený design měniče zlepšuje a lépe ovládá rychlost a přesnost zvuku.

PORTY TRACTRIX
Referenční porty Premiere s geometrií Tractrix umožňují nejúčinnější a nejrychlejší odvod vzduchu z podvozku a výsledná redukce hluku uvnitř portů produkuje intenzivnější nízké frekvence. Porty Klipsch Tractrix mají speciálně navrženou vnitřní strukturu, která pomáhá snížit turbulenci vzduchu vstupujícího do portu. Méně turbulentní vzduch znamená snížení hluku, a tedy čistší a silnější basy.BI-WIRING / BI-AMPING
Dvojité vstupní svorky pro bi-wiring / bi-amping. Bi-wiring rozděluje vysokofrekvenční a nízkofrekvenční proud do samostatných reproduktorových kabelů, čímž snižuje intermodulační zkreslení pro čistší střední pásmo. Bi-amping umožňuje jemné doladění individuálních preferencí pomocí externích výhybek při použití samostatných zesilovačů.

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN
Zesílená MDF konstrukce s přepracovaným vyztužením snižuje vibrace skříně, zajišťuje redukci barev a větší zvukovou přesnost.

DISKRÉTNÍ PŘIPOJENÍ ATMOS
Rozšíření vašeho systému o Dolby Atmos je extrémně snadné díky neviditelným konektorům na zadní straně reproduktorů. Tato rafinovaná spojení snižují odkryté kabely a udržují je na místě pro lepší správu kabelů.

NOVÝ, VYLEPŠENÝ KONCOVKA REPRODUKTORŮ
Vybavena kabely třídy audiofilů a univerzálními hliníkovými svorkami.

MATERIÁLY A POVRCHOVÁ ÚPRAVA ŠPIČKOVÉ KVALITY
K dispozici v provedení eben a ořech, horní část je pokryta saténovou úpravou odolnější proti poškrábání.

HLINÍKOVÉ NOHY
Poskytují modernější vzhled s menší rezonancí než plastové nohy z MDF nebo ABS. Jsou navrženy tak, aby minimalizovaly plochu v kontaktu s podlahou, oddělují reproduktor pro rychlejší,
přesnější nízké frekvence a vylepšené detaily.

ODOLNÉ, VYJÍMATELNÉ RÁMKY
Magnetické mřížky umožňují snadnou změnu charakteru – od ohromujícího vzhledu po diskrétní eleganci.


Specifikace

Frekvenční odezva 40-25 kHz +/- 3 dB
Citlivost 95 dB @ 2,83 V / 1 m
Trvalý / špičkový výkon 100 W / 400 W
Jmenovitá impedance 8 Ω Mezní
frekvence 1900 Hz
LTS ventilovaný 1" titanový
hybridní výškový reproduktor Tractrix horn ®
Duální 5,25 ”Cerametallic ™ basový reproduktor
s Faradayovými kroužky
Materiál skříně MDF
Typ skříně Bass-reflex, porty
Tractrix® vycházející zezadu
Dvojité hliníkové / bi-wire / bi-amp vstupy,
s Dolby Atmos®
Rozměry (V x Š x H) 91,7 x 20,7 x 37,5 cm
Hmotnost 17,55 kg
Eben, povrchová úprava ořech


zobrazit více

Katalog