Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Sluchátkové zesilovače

iFi HIP Dac 3

5 490 Kč
skladem

Titanové provedení

Nyní je náš bateriově napájený přenosný DAC/sluchátkový zesilovač s vysokým rozlišením vyzdoben odstínem Titanium Shadow, který vyzařuje nadčasovou eleganci s nádechem moderní sofistikovanosti. Transformace přesahuje estetiku. Elegantní hliníkové pouzdro hip-dac 3 obsahuje nové funkce přizpůsobené tak, aby povznesly váš zvukový zážitek.

Dva porty USB-C zjednodušují správu kabelů: jeden pro zvuk a druhý pro nabíjení. Přepínač na spodní straně aktivuje technologii iEMatch iFi, která je optimalizována pro vysoce citlivá sluchátka a sluchátka, což je zvláště výhodné pro vaše in-ear monitory (IEM).

Uvnitř se zařízení může pochlubit vylepšením obvodů, včetně nových kondenzátorů s kovovou fólií pro lepší frekvenční odezvu. Kromě toho aktualizovaná verze obvodů GMT iFi spolu s novým krystalovým oscilátorem dále snižuje fázový šum a přináší vám čistší zvuk.

 

hip-dac 3 od iFi audio

Velikost kyčelní baňky. Výkon Magnum.

Díky elegantnímu robustnímu hliníkovému krytu se přenosný hip-dac 3 nenápadně vejde do kapsy nebo tašky. Nahrazuje podřadný DAC a zesilovač v chytrých telefonech, tabletech, PC a Mac. Stačí se připojit přes USB-C, zapojit svá oblíbená sluchátka a vychutnat si bohatý, dynamický zvuk.

Odbornost iFi s čipovou sadou Burr-Brown zajišťuje optimální výkon. Nicméně, lepší DAC stupeň zahrnuje více než jen DAC čip. Zásadním prvkem je čip XMOS pro zpracování digitálních audio vstupů. Hip-dac 3 obsahuje 16jádrový mikrokontrolér XMOS, naprogramovaný interním týmem iFi, aby optimalizoval kvalitu zvuku a zajistil dokonalé partnerství ve vysokém rozlišení s Burr-Brown DAC.

 

hip-dac 3 vaše energeticky náročná sluchátka.

Hip-dac 3 se vyznačuje skutečně vyváženým designem obvodu, vzácným ve své cenové kategorii. Tento design minimalizuje zkreslení signálu a výsledkem je čistší a podmanivější zvuk pro vaše sluchátka.

Obvody obsahují vysoce kvalitní komponenty, včetně vlastního iFi OV op-amp, nízkošumového napájecího IC od Texas Instruments a prémiového analogového potenciometru.

Stupeň zesilovače může dodat až 400 mW do 32ohmové zátěže sluchátek, takže je kompatibilní s širokou řadou sluchátek. Navíc efektivně napájí vysokoimpedanční sluchátka s výstupním napětím 6,3 V do 600 ohmů ze symetrického výstupu.

 

hip-dac 3 od iFi audio
hip-dac 3 od iFi audio
hip-dac 3 od iFi audio

Na míru pro vaše sluchátka a sluchátka

Stupeň zesilovače má přepínatelný zisk, nazývaný PowerMatch, pro zajištění optimálního výkonu pro sluchátka, která používáte.

Spodní spínač zapíná technologii iEMatch iFi, která optimalizuje výstup pro vysoce citlivá sluchátka, zejména in-ear monitory (IEM). Snižuje šum, vylepšuje detaily a dynamický rozsah a zlepšuje rozsah ovládání hlasitosti.

XBass je uživatelsky volitelná funkce, která zesiluje basy bez zatemnění středů, ideální pro vaše sluchátka a otevřená sluchátka. Funguje v analogové doméně a vyhýbá se změnám prostřednictvím DSP.

 

Přehrajte všechny své soubory, včetně MQA

Zvuková data PCM a DXD ve vysokém rozlišení jsou podporována při vzorkovacích frekvencích až 384 kHz, spolu s DSD od 2,8 MHz do 12,4 MHz (DSD64, 128 a 256).

Úplné dekódování MQA – technologie streamování ve vysokém rozlišení, jak ji používá vrstva „HiFi Plus“ společnosti Tidal – je také podporováno, přičemž se provádí celý proces dekódování „tři rozbalení“ (na rozdíl od pouhého konečného rozvinutí na způsob MQA“ renderer').

Na obou stranách otočného ovladače hlasitosti je umístěna dvojice LED diod, které mění barvu a indikují formát a vzorkovací frekvenci příchozího zvuku.

 

 

hip-dac 3 od iFi audio
hip-dac 3 od iFi audio

Připojit se

Vstup USB-C hip-dac 3 podporuje až 32bitový/384kHz zvuk, kompatibilní s USB 3.0 a 2.0. Jeho asynchronní design zajišťuje přenos dat bez jitteru. Samostatný nabíjecí port USB-C umožňuje použití během nabíjení a zachovává čistou cestu zvukového signálu.

Hip-dac 3 poskytuje dva výstupy: 3,5 mm zdířku pro sluchátka s jedním koncem a 4,4 mm vyvážený výstup pro ty s vyváženou konektivitou, využívající design diferenciálního zesilovače zařízení. 3,5mm výstup využívá obvody iFi S-Balanced, které minimalizují přeslechy a zkreslení pro připojení s jedním koncem.

Baterie hip-dac 3 s kapacitou 2 200 mAh nabízí až 12 hodin přehrávání v závislosti na hlasitosti a potřebě napájení sluchátek. Obsahuje kabel USB-C OTG a kabel USB-A na USB-C.

 

Technické parametry:

Vstup   USB-C
Podporované formáty   DSD256 / PCM384kHz / Full MQA dekodér
DAC   Burr Brown
Sluchátkové výstupy   4,4 mm, 3,5 mm
Výstupní výkon (RMS) BAL 400 mW @ 32 Ω; 6,3V @ 600Ω
  UnBAL 280 mW @ 32 Ω; 3,2V @ 600Ω
SNR BAL <109dB(A) @ 0dBFS
  UnBAL <103dB(A) @ 0dBFS
DNR BAL <109dB(A)
  UnBAL <103dB(A)
THD + N BAL <0,006X% (360mW/2,0V @ 600Ω)
  UnBAL <0,01 % (100 mW/1,27 V @ 16Ω)
Frekvenční odezva   20Hz - 45kHz (-3dB)
Spotřeba energie   <2W nečinný, 4W max
baterie   Lithium-polymerová 2 200 mAh
až 12 hodin
Napájecí systém   Nabíjení přes USB-C, kompatibilní s BC V1.2 až do nabíjecího proudu 1000 mA
Rozměry   102 x 70 x 14 mm (4,0" x 2,8" x 0,6")
Čistá hmotnost   135 g

 

 


zobrazit více

Katalog