Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Soundbary

Klipsch Flexus Sub 100

8 690 Kč
skladem

VELKÉ BASY, MALÝ PŮDORYS

10" subwoofer Flexus nabízí díky pečlivému inženýrství Klipsch spoustu úderů na čtvereční palec. Vychutnejte si silné basy se spoustou hloubky, aniž byste obětovali nízkou latenci a muzikálnost, kterou obvykle vykazují větší subwoofery.

RYCHLÉ, POHODLNÉ PŘIPOJENÍ

Transportní technologie Klipsch zabudovaná do každého produktu Flexus znamená, že celý váš ekosystém domácí zábavy funguje rychle a efektivně. Nastavení je jednoduché, latence je nízká a dunivé basy jsou na dosah ruky

 S naším zvukovým systémem Flexus se můžete vydat na cestu do říše, kde zvuk nezná hranic. Objevte rozdíl s naším výjimečným zvukovým systémem a vydejte se na cestu zvukové dokonalosti, která předefinuje vaši představu o domácí zábavě.

VELKÉ BASY, MALÉ STOPY
Subwoofer Flexus 10" má díky pečlivému vývoji Klipsch velký výkon na centimetr čtvereční. Vychutnejte si silné basy se spoustou hloubky díky papírovému kuželovému basovému reproduktoru s efektem vysokého ohybu, aniž byste obětovali nízkou latenci a muzikálnost které běžně mají větší subwoofery Subwoofer Flexus Sub 100 pracuje výhradně se soundbary Flexus core 100 a 200 a přináší do vašeho systému domácího kina silné basy.

LEPŠÍ SPOLU: DVA SUBJEKTY JSOU LEPŠÍ NEŽ JEDEN
Díky našemu systému „à la carte“ . máte možnost rozšířit svůj soundbar Flexus o 1 nebo 2 subwoofery, abyste získali více basů Se dvěma identickými 10" subwoofery Flexus snížíte úroveň zkreslení a spotřebujete méně energie, zejména ve velkých místnostech.

TECHNOLOGIE BEZDRÁTOVÉHO PŘENOSU KLIPSCH PRO NEJLEPŠÍ PŘIPOJENÍ
Klipsch Transmission, bezdrátová technologie od společnosti Klipsch, propojuje všechny produkty Flexus (soundbary, surroundy, subwoofery) rychle a bez zpoždění.

SNADNÉ NASTAVENÍ, HLADKÝ DESIGN
Na stylu záleží. Z tohoto důvodu byl Klipsch Flexus vyvinut do posledního milimetru s vysoce kvalitními materiály, promyšleným designem a sofistikovanou technologií. Celá produktová řada byla navržena tak, aby všechny produkty (soundbary, surroundy, subwoofery) bez problémů zapadly do vašeho interiéru.

 

Technické parametry:

Systém: Uzavřený aktivní subwoofer

Výkon: 80 - 160W

Frek. pásmo: 26 - 250 Hz

Rozměry: d48cm x v43,2cm x h65,8cm 

Váha: 31,1kg


zobrazit více


Katalog