Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Stereo Komponenty

SET Technics Grand SU-G700M2E-K + SL-G700M2E-K stříbrný

121 990 Kč
skladem

Tato kombinace Technics má opravdu všechno.  Užijte si nejčistší zvuk s zesilovač Technics SU-G700M2 v kombinaci s SL-G700M2 který je vybaven mimořádně flexibilním hudebním streamerem – včetně podpory pro AirPlay 2, Chromecast, Spotify, TIDAL, internetové rádio, Bluetooth a další. USB DAC umožňuje připojit váš počítač, TV a další zařízení a výrazně zvýšit jejich zvukovou zdatnost. The Přehrávač SACD nabízí dokonalé přehrávání kompaktních disků Super Audio a také kompatibilitu s běžnými disky CD.

Perfektní zesilovač pro všechny vaše zdroje

Díky digitálním a analogovým vstupům je Technics SU-G700M2 ideální pro všechny vaše hudební komponenty. Připojte svůj síťový streamer, CD a TV přes optické a koaxiální digitální vstupy. Pro počítačový zvuk je k dispozici USB-B pro váš PC nebo Mac. Vinyl dobře poslouží MM/MC phono stage.

Audio technologie referenční třídy
Díky působivým zvukovým technologiím Technics, jako jsou JENO a LAPC, poskytuje SU-G700 neuvěřitelně nízké zkreslení a vysoce optimalizovanou kvalitu zvuku.

Eliminace jitteru a optimalizace tvarování šumu (JENO) pro plynulejší zvuk
JENO dodává digitální signály s vysokým rozlišením bez jakéhokoli zkreslení mezi vstupním stupněm a výstupem do reproduktorů. Společnost Technics vyvinula tento originální obvod pro redukci jitteru, který zabraňuje zhoršení kvality zvuku v důsledku jitteru běžného u běžných digitálních zesilovačů. Nižší jitter znamená hladší a harmoničtější zvuk – bez ohledu na zdroj hudby.

Load Adaptive Phase Calibration (LAPC) pro optimalizované přizpůsobení reproduktorů
LAPC je algoritmus optimalizace impedance reproduktorů, který optimalizuje výkon vašich reproduktorů. Použitím digitálního zpracování signálu ke zploštění amplitudové i fázově-frekvenční odezvy je výsledkem zvuk s lepším zaostřením, prostorovostí a definicí.

Generátor hodin na baterie
Technics má rozsáhlé znalosti o používání bateriových zdrojů při zesilování. Myšlenka je taková, že používáním baterie, spíše než přímého napájení ze sítě, získáte čistší a méně zkreslené napájení. U SU-G700 se tato technologie používá ke zlepšení přesnosti digitálních hodin, čímž se zlepšuje definice zvuku.

Vysoká tuhost, hliníková skříň
Hliníková skříň využívá sendvičové ocelové desky pro maximální tuhost a izolaci. Pevný design skříně nejen vypadá a dobře se používá; také absorbuje vibrace a účinně blokuje elektrické a mechanické rušení, které by mohlo zkreslit zvuk.

Třídílná konfigurace pro lepší přehlednost
Pro dokonalou izolaci mezi různými funkcemi zesilovače používá SU-G700M2 tři vyhrazené sekce. Díky obvodům zpracovávajícím mikrosignály chráněné před těmi, které zpracovávají vysoké proudy, jsou jemné nuance hudby zachovány.

Užijte si nejčistší zvuk s Technics SU-G700M2.

Technics SL-G700 M2, který kombinuje SACD přehrávač, síťový hudební streamer a USB DAC, je multidigitální audio přehrávač nejvyššího standardu.

SACD přehrávač, streamer a další
Tento přehrávač Technics má opravdu všechno. SACD nabízí dokonalé přehrávání kompaktních disků Super Audio a také kompatibilitu s běžnými disky CD. Technics SL-G700M2 je však mnohem víc než jen běžný CD přehrávač, ale je také vybaven mimořádně flexibilním hudebním streamerem – včetně podpory pro AirPlay 2, Chromecast, Spotify, TIDAL, internetové rádio, Bluetooth a další. USB DAC umožňuje připojit váš počítač, TV a další zařízení a výrazně zvýšit jejich zvukovou zdatnost.

Digitální zvuk nejvyšší kvality – pro všechny zdroje
Srdcem tohoto superzdroje Technics je vysoce přesný koherentní DAC (převodník z digitálního na analogový), který je přínosem pro každý digitální zdroj, který je přes něj napájen. Duální ESS pro DAC produkují neuvěřitelné detaily, přesnost a dynamiku. Samostatné DAC pro každý kanál vylepšují zvukovou scénu pro dechberoucí obraz a hloubku. Digitální filtr využívá diskrétní signálovou cestu pro snížení zkreslení a lepší realismus.

Souvislé zpracování
Vlastní Coherent Processing společnosti Technics využívá zpracování signálu před převodníkem DAC k minimalizaci zkreslení signálu a zlepšení čistoty zvuku. To je dostupné ze všech digitálních zdrojů, kromě DSD/SACD, které vstupují přímo do DAC.

Zvuk SACD nejvyšší kvality
Díky kompatibilitě SACD (Super Audio Compact Disc) získáte z disku zvuk ve vysokém rozlišení. Disky SACD, Direct Stream Digital (DSD) nabízejí mnohem vyšší rozlišení než běžné disky CD a svou kvalitou jsou podobné 24bitovým hudebním souborům. Výsledkem je přirozenější zvuk, odhalující jemné detaily a texturu hudby.

Streamujte hudbu tak, jak chcete
Vestavěný streamer spolupracuje s celou řadou oblíbených služeb a doručovacích systémů. Připojte se přes wi-fi nebo Ethernet a užívejte si oblíbené hudební služby, jako jsou Deezer, TIDAL, Amazon Music, Qobuz a Spotify (může být vyžadováno prémiové účty). Můžete si také vybrat mezi AirPlay a vestavěným Chromecastem pro bezproblémové streamování v rámci ekosystému Apple nebo Google. Internetové rádio a Bluetooth doplňují celou řadu možností připojení.

Vylepšete zvuk ostatních digitálních zařízení
Díky USB-B, optickým a koaxiálním digitálním vstupům, SL-G700M2 přijímá digitální vstupy z vašich jiných zdrojů a zvyšuje jejich kvalitu zvuku. Použijte USB-B pro nepřekonatelnou kvalitu zvuku z vašeho notebooku nebo PC. Optické a koaxiální jsou ideální pro připojení TV a herní konzole a jejich přehrávání prostřednictvím vašeho hi-fi nebo AV systému – a to vše využívá technologii Technics High Precision Coherent DAC.

Perfektní zařízení pro vaše hudební soubory ve vysokém rozlišení
Vstup USB-B i síť podporují širokou škálu hudebních souborů ve vysokém rozlišení, díky čemuž je SL-G700M2 ideální pro vaše hudební soubory nejvyšší kvality. Kompatibilní s WAV a AIFF až do 32-bit/384 kHz, FLAC a ALAC až do 24-bit/384 kHz, DSD až do 11,2 MHz a soubory MQA, SL-G700M2 je mistrem Hi-Res hudby.

Vyhrazený výstup na sluchátka
Namísto pouhého napájení z hlavního výstupního zdroje má konektor pro sluchátka svůj vlastní vyhrazený zesilovač. To zahrnuje unikátní JENO engine Technics (eliminace jitteru a optimalizace tvarování šumu) pro hladký zvuk bez zkreslení. A co víc, zesilovač třídy AA poskytuje vysoký proud, což vám umožní ovládat širokou škálu sluchátek – dokonce i ta, která jsou obvykle příliš „tichá“, když jsou poháněna běžným sluchátkovým výstupem.

Špičková kvalita sestavení
Disková mechanika a laserový mechanismus jsou díky čtyřdílnému designu a hliníkovému tlakově litému zásobníku na disky skvěle izolovány od vibrací. Uvnitř skříně jsou komponenty rozděleny do čtyř sekcí, což poskytuje vynikající izolaci elektrického šumu mezi každou částí – pomáhá snížit zkreslení a čistší zvuk. Kvalitní povrchová úprava pokračuje až k 7 mm silnému hliníkovému přednímu panelu a nožkám izolujícím vibrace.

Plně připojeno, včetně výstupů ve studiové kvalitě
SL-G700M2 je vybaven vyváženými XLR výstupy a je kompatibilní s vyváženým vybavením studiové/audiofilní kvality. Tyto profesionální zásuvky poskytují nejnižší úroveň zkreslení a snižují ztráty signálu při delších délkách. Osazeny jsou také mosazně frézované RCA phono výstupy. Mezi další připojení patří optické a koaxiální digitální výstupy a přední USB-A, které je ideální pro přehrávání hudebních souborů z paměťové karty

Příslušenství v ceně

 • Dálkové ovládání, AC kabel, Systémový propojovací kabel, Analogový audio kabel,
  Uživatelská příručka

Specifikace zesilovače SU-G700M2

Technics Definitivní design


 • Třídílná konfigurace skříně s vysokou tuhostí

Výstupní výkon FTC

 • 70 W + 70 W (1 kHz, THD 0,5 %, 8 Ω, 20 kHz LPF)
  140 W + 140 W (1 kHz, THD 0,5 %, 4 Ω, 20 kHz LPF)

Vstupní citlivost / Vstupní impedance

 • LINKA 200 mV / 22 kΩ, PHONO (MM) 2,5 mV / 47 kΩ

Frekvenční odezva

 • LINKA 5 Hz - 80 kHz (-3 dB, 8 Ω),
  PHONO (MM) 20 Hz - 20 kHz (ODCHYLKA RIAA ±1 dB, 8 Ω),
  DIGITÁLNÍ 5 Hz - 90 kHz (-3 dB, 8 Ω)

Impedance zátěže

 • 4 - 16 Ω

Analogový vstupní terminál

 • LINE x 2 (LINE1 IN, LINE2 IN / HLAVNÍ IN), PHONO (MM) x 1

Digitální vstupní terminál

 • Koaxiální digitální x 2, optický digitální x 2, USB-B (PC)

Analogový výstupní terminál

 • PRE OUT x 1, LINE OUT x 1 (POUZE ANALOGOVÝ ZDROJ)

Výstup pro sluchátka

 • Ano

USB-DAC (USB-B)

 • USB Audio Class 2.0, asynchronní režim

Podpora kodeku

 • DSD

  • Ano (2,8224 MHz, 5,6448 MHz, 11,2896 MHz)
 • PCM

  • Ano (32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24, 32 bitů)

Zdroj napájení

 • AC220-240 V, 50 Hz / 60 Hz

Spotřeba energie

 • 85 W

Rozměry (Š x V x H)

 • 430 x 148 x 428 mm

Hmotnost

 • Cca. 12,3 kg

 

Specifikace digitálního multipřehrávače SL-G700M2

Kompatibilita disků

 • Super Audio CD (pouze oblast 2 kanálů), CD, CD-R, CD-RW

Formát disku

 • Super Audio CD, CD-DA

Frekvenční odezva

 • Super Audio CD: 2 Hz až 50 kHz (-3 dB) / CD: 2 Hz až 20 kHz (-3 dB)

Dynamický rozsah (IHF-A)

 • Super Audio CD: VYVÁŽENÉ: 110dB (IHF-A) / NEVYVÁŽENÉ: 110dB (IHF-A)
  CD: VYVÁŽENÉ: 98dB (IHF-A) / NEVYVÁŽENÉ: 98dB (IHF-A)

Poměr signálu k šumu (IHF-A)

 • Super Audio CD: VYVÁŽENÉ: 121 dB / NEVYVÁŽENÉ: 118 dB
  CD: VYVÁŽENÉ: 121 dB / NEVYVÁŽENÉ: 118 dB

THD+N

 • Super Audio CD: 0,0006 % (1 kHz, 0 dB) / CD: 0,0015 % (1 kHz, 0 dB)

Digitální vstupní terminál

 • Koaxiální digitální x 1, optický digitální x 1, USB-A x 2 (přední/zadní), USB-B x1

Analogový výstupní terminál

 • VYVÁŽENÝ x 1, NEVYVÁŽENÝ x 1
  Podpora výstupu s proměnnou úrovní

Digitální výstup Terminál

 • Koaxiální digitální x 1, optický digitální x 1

Systémový port

 • Ovládání systému (Φ3,5 mm Jack)

Výstup pro sluchátka

 • Φ6,3 mm, 110 mV, 32 Ω VOL MAX

USB-A

 • Podpora kodeku

  • WAV
   • 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24, 32 bitů
  • FLAC
   • 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24 bitů
  • DSD
   • 2,8, 5,6, 11,2 MHz
  • AIFF
   • 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24, 32 bitů
  • ALAC
   • 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24 bitů
  • AAC
   • 32, 44,1, 48, 88,2, 96 kHz / 16-320 kbps
  • MP3
   • 32, 44,1, 48 kHz / 16-320 kbps

Kodek podpory USB-B

 • PCM

  • 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24, 32 bitů
 • DSD

  • 2,8, 5,6, 11,2 MHz

Kodek podpory síťového přehrávání

 • WAV

  • 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24, 32 bitů
 • FLAC

  • 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24 bitů
 • DSD

  • 2,8, 5,6, 11,2 MHz
 • AIFF

  • 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24, 32 bitů
 • ALAC

  • 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24 bitů
 • AAC

  • 32, 44,1, 48, 88,2, 96 kHz / 16-320 kbps
 • MP3

  • Ano (32, 44,1, 48 kHz / 16–320 kbps)

Rozhraní Ethernet

 • LAN (100 Base-TX / 10 Base-T)

Wi-Fi

 • IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, pásmo 2,4 GHz / 5 GHz

Bluetooth (kodek podpory)

 • AAC, SBC

Zdroj napájení

 • AC 220-240 V, 50 Hz / 60 Hz

Spotřeba energie/pohotovostní režim

 • 45 W / 2 W (pohotovostní režim sítě zapnutý)

Rozměry (Š x V x H)

 • 430 x 98 x 407 mm

Hmotnost

 • Cca. 12,3 kg

Příslušenství

 • Dálkové ovládání, AC kabel, Systémový propojovací kabel, Analogový audio kabel,
  Uživatelská příručka

zobrazit více

Katalog