Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Subwoofer

REL T/9x černý

39 990 Kč
skladem

 

• Reproduktor 254 mm
• Výkon 300 W RMS,
• Zesilovač - třída AB
• Uzavřená ozvučnice,
aktivní zářič ze předu,
pasivní zespodu
• Šířka x výška x hloubka:
370 x 340 x 393 mm
• Čistá hmotnost: 20,6 kg
 
VLAJKOVÁ LOĎ SÉRIE

Úkolem každého toppera pro REL je dodat více všeho, zejména výkon a dynamiku. 9x se v tomto ohledu neliší, protože dodává zboží v hudebních i divadelních aplikacích. 9x však poskytuje úroveň intimity, jasnosti a rychlosti, což znamená, že již neexistují žádné kompromisy mezi zvukovou rovnováhou menších modelů v porovnání s výkonem a měřítkem modelu 9.

Zcela nový 9x má ještě větší výkon než dříve. , ale hlavní novinkou je způsob, jakým neobětuje nic v oblasti jasnosti a transparentnosti, aby toho dosáhl. Za tuto cenu otevírá cestu pro majitele vysoce výkonných evropských monitorů montovaných na podlahu a stojan a menších panelových reproduktorů, aby si mohli vychutnat skutečně plný rozsah zvuku.

 

KOMPLETNĚ PŘEPRACOVANÁ VLAJKOVÁ LOĎ

Mnozí si neuvědomují intenzivní propojení mezi výkonem a designem zde v REL. Výkon je pro nás vším, a proto řídí fyzické revize designu. Naši inženýři, kteří si uvědomují potřebu většího akustického objemu k dosažení cílů větší plynulosti a výkonu, se obracejí na designéra, který pracuje s rozměry, aby oklamal oko, aby viděl menší a kompaktnější půdorys, i když se objem skříně zvětší. Použití jemně zaoblených rohů, které umožňují oku přetékat a vidět méně vizuální hmoty. Výsledek je moderní a známý bez zbytečných ozdob.

 

Zachovali jsme naše charakteristické zesilovače třídy A/B používané v každé generaci Serie T od roku 2006. Spolehlivost je klíčem ke šťastnému vlastnictví a s přibližně 200 000 a připočtením této řady, která vede k dlouhému šťastnému životu, se majitelé Serie T/x mohou cítit jistě. Spolehlivost standardního nastavení REL. Výkonný 300 wattový mosfetový zesilovač použitý v T/9x zůstává ikonou s obrovskými rezervami proudu, masivními napájecími zdroji, ale malé upgrady najdeme všude. Nové ovladače mosfety, které otevírají výkon a transparentnost, a nové metody zabezpečení toroidních transformátorů znamenají lepší výkon a vynikající pevnost.

Legendární připojení High Level Input od REL a rychlé filtry jsou významnou součástí příběhu REL. Připojení přes reproduktorové výstupy vašeho zesilovače, aniž byste z něj čerpali energii, se může zdát jako kouzlo, ale skutečné kouzlo spočívá v tom, jak zvuk získává přirozený charakter. Jedinečné ladění a speciální omezovače znamenají, že řada T/x zní svěžeji, rychleji a dynamičtěji než dříve.


zobrazit více

Katalog