Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Subwoofer

SVS PB-3000 Pro (černý jasan)

48 990 Kč
skladem

Představuje to nejlepší místo pro portované subwoofery s masivním výkonem a podzemním rozšířením, které předčí mnohem větší a dražší subwoofery.

 

Referenční výkon subwooferu dosáhl nových minim.

Drtivý výstup a extrémně nízké frekvence rozšíření až na 16 Hz bez obětování přesnosti a kontroly, PB-3000 je standardním nositelem basového výkonu za každou cenu. Zcela nový 13palcový high-excursion SVS driver, sofistikovaný 800 watt RMS, 2 500+ watt špičkový zesilovač Sledge STA-800D2 DSP a vůbec první dvouportový SVS skříňový design zajišťují bezproblémový výstup v nejhlubších oktávách bez náznaku zkreslení. PB-3000 nabízí dva režimy ladění portů, každý s individuální křivkou odezvy pro dosažení co nejpřesnější frekvenční odezvy v místnosti, ať už v uzavřeném nebo standardním režimu. S masivním výstupem, který sahá hluboko pod práh lidského sluchu, kde jej lze pouze cítit, PB-3000 rozpoutá plný dopad každého filmu, basových linek a nízkofrekvenčních efektů bez jakýchkoli kompromisů.

 

Síla protřepávání místnosti. Podzemní rozšíření. Nekompromisní kvalita zvuku.

Díky technologii z SVS 16-Ultra Series a 4000 Series, vítězů téměř všech průmyslových a mediálních ocenění jako nejlepší subwoofery na celém světě, PB-3000 uvolňuje dechberoucí výkon a extrémně nízké frekvence s maximální přesností a ovládáním. Nejnovější model SVS s portovanou skříní kombinuje nejsofistikovanější technologii subwooferu SVS, která byla kdy vyvinuta, s průkopnickými inovacemi, aby nastavil nový standard pro výkon subwooferu.

 

Zcela nový první 13palcový High-Excursion SVS ovladač – Železná pěst uvnitř sametové rukavice.

Zcela nový 13palcový měnič SVS s vysokým zdvihem poskytuje působivé úrovně nízkofrekvenčního výstupu a zároveň udržuje ostrou rychlost v přechodových jevech tím, že přesně zastavuje a spouští na desetník. Hliníkový odvětrávaný kužel s výjimečným poměrem tuhosti k hmotnosti a patentovaný vstřikovaný okraj pro extrémní exkurze zajišťují bezchybný pístový pohyb pro přesné ovládání a přesnost.

Plochá kmitací cívka s děleným větrem v sestavě motoru poskytuje výkon bez námahy na vyžádání při velkém vychýlení, přičemž snižuje hmotnost a zlepšuje celkovou efektivitu měniče. Výsledkem je výstup otřásající místností s úžasně přesnou odezvou, když to hudba, film nebo jiný obsah nejvíce vyžaduje.

Sestava motoru s duálním feritovým magnetem vážící téměř 25 liber generuje obrovské množství proudu, aby vytvořila extrémní výchylky měniče s přesným ovládáním pro nejhlubší, nejpřesnější a autoritativní basy, jaké lze u 13palcového měniče dosáhnout.

Lehký a pevný hliníkový odvětrávaný kužel s protiprachovou čepičkou z kompozitních vláken generuje masivní výstup s naprosto přesnou frekvenční odezvou.

Parabolický prostor s dlouhou vzdáleností a patentované vstřikované těsnění zajišťují dlouhou životnost a umožňují extrémní výchylky pro basy energizující místnost.

 

Zesilovač Sledge STA-800D2 – Masivní výkon s přesným ovládáním.

Zesilovač Sledge STA-800D2, konzervativně hodnocený na 800 wattů RMS, 2 500+ wattů špičkový výkon, maximalizuje plný potenciál 13palcového měniče s výkonem bez námahy a absolutní kontrolou. Inovativní design kombinuje účinnost zesilovače třídy D se schopností přenášet obrovské množství proudu prostřednictvím plně diskrétních MOSFETů pro vynikající výkon subwooferu v reálném světě na všech úrovních měniče.

Vysoký proudový výstup plně diskrétních MOSFETů s účinností zesilovače třídy D umožňuje zesilovači Sledge STA-800D2 přenášet obrovské množství proudu přes plně diskrétní MOSFETy, což umožňuje obrovský výstup s chirurgickou přesností.

Sofistikovaný 50MHz analogový audio DSP s vysokým rozlišením je nejpokročilejší digitální procesor, jaký byl kdy použit v subwooferu, a zachovává maximální přesnost a nedotčenou kvalitu zvuku prostřednictvím pokročilého ladění v místnosti, optimalizovaných křivek frekvenční odezvy, výkonných ovládacích prvků DSP a dalších.

 

Vůbec první design skříně SVS se dvěma porty – Maximalizované proudění vzduchu bez zkreslení.

PB-3000 je první SVS subwoofer optimalizovaný s designem skříně se dvěma porty pro maximalizaci proudění vzduchu, pohybu měniče a výkonu zesilovače a zároveň eliminuje potenciál pro turbulence portů. Pěnové konektory portů jsou k dispozici na vyžádání u PB-3000 a umožňují variabilní ladění portů. Každá křivka odezvy pro dva režimy ladění portu (standardní a utěsněný) je plně nakonfigurována pro příslušný režim, aby bylo dosaženo vyvážené a přesné odezvy na nízké frekvenci.

 

PB-3000 Smartphone App – vůbec nejjednodušší způsob správy subwooferu DSP a ovládání.

Aplikace pro subwoofer řady 3000 je nejpohodlnější způsob, jak ovládat hlasitost, přistupovat k více funkcím DSP a programovat vlastní předvolby pro ladění jedním dotykem optimalizované pro hudbu, filmy, hraní her a další. Upravte dělicí frekvence, třípásmový parametrický ekvalizér, polaritu, zesílení místnosti a další ze svého oblíbeného sedadla.

Aplikace SVS pro subwoofer také umožňuje pokročilé přizpůsobení, takže můžete subwoofer pojmenovat pro snadné přepínání předvoleb, zvolit pohotovostní režim subwooferu a resetovat subwoofer na tovární nastavení. Připojení Bluetooth umožňuje plné ovládání, i když je subwoofer mimo dohled, a obousměrná zpětná vazba ukazuje úpravy v reálném čase na rozhraní aplikace i subwooferu na zadním panelu.

Lze uložit 3 vlastní předvolby pro filmy, hudbu a další, takže máte ladění jedním dotykem optimalizované pro vaše preference poslechu.

Dvousměrná zpětná vazba zobrazuje aktualizace v reálném čase jak v aplikaci, tak v rozhraní subwooferu na zadním panelu.

Připojuje se přes Bluetooth pro pohodlné ovládání, i když je subwoofer v nedohlednu.

3pásmový parametrický ekvalizér umožňuje přesné nastavení strmosti frekvence a faktoru Q až na úroveň jednoho Hz se čtyřmi různými strmostmi, takže uživatelé mohou zlepšit výkon odstraněním špiček, nul a dalších problémů v místnosti.

Variabilní režimy ladění portů s přizpůsobenými křivkami frekvenční odezvy pro „Standard“ a „Sealed“ umožňují ladění pro maximální výkon nebo rozšíření hlubokých basů a přechodovou rychlost pomocí přiložených konektorů portů.

 

Technické parametry

 
Barva černý jasan
Typ Aktivní, bassreflex
Frekvenční odezva (standartní režim) 16-260 Hz ±3 dB
Výkon (RMS/MAX.) 800/2500 W
Rozměry (šířka x výška x hloubka) 470 x 550 x 660 mm
Hmotnost 37 kg
 

zobrazit více

Katalog