Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Subwoofer

SVS SB-1000 Pro (černý jasan)

18 490 Kč Cena po registraci: 17 566 Kč
skladem

 

Subwoofer s uzavřenou ozvučnicí, 12" měničem s dvojitým ferritovým magnetem , zesilovač třídy D (325 W) , DSP
procesor, nastavení a ovládání pomocí firemní aplikace a inteligentního rozhraní na zadním panelu.
 

Ohromující rozšíření hlubokých basů až na 20 Hz a masivní výstup s ohromující muzikálností, která potěší jak audiofily, tak fanoušky domácího kina. Referenční výkon subwooferu nebyl nikdy dostupný v blízkosti této ceny u skříně této velikosti. SB-1000 Pro je průlomový subwoofer ve všech směrech.

V 12palcovém měniči SVS SB-1000 Pro bylo nasazeno několik inovací, aby byl zajištěn masivní výkon subwooferu z relativně kompaktní skříně. Pokroky v sestavě kužele, prostorového zvuku, kmitací cívky a motoru maximalizují výchylku pro SPL napájející místnost na nejnižších frekvencích, s přesností a kontrolou.

S využitím technologie referenčního zesilovače z vlajkové lodi SVS 16-Ultra Series je SB-1000 Pro vybaven 325 watty RMS, 820+ watty špičkového výkonu zesilovače Sledge STA-325D s plně diskrétním výstupem MOSFET. 50 MHz Analog Devices Audio DSP s frekvenční odezvou přesně vyladěnou pro SB-1000 Pro využívá obrovský výkon a zároveň zajišťuje tonální přesnost a ovládání ovladače pro přesvědčivější basové efekty.

SB-1000 Pro také obsahuje aplikaci pro chytré telefony pro subwoofer SVS, nejpohodlnější způsob ovládání hlasitosti, přístupu k více funkcím DSP a programování vlastních předvoleb. Upravte dělicí frekvence, třípásmový parametrický ekvalizér, polaritu, zesílení místnosti a další, vše ze svého oblíbeného sedadla.

 

Technologie řady 1000 Pro

Inspirovaná konstrukce subwooferu pro nekompromisní výkon.

Nová řada SVS 1000 Pro obsahuje technologické průlomy z řady 16-Ultra, 4000, 3000 a 2000 Pro. Tato technologie se spojuje s exkluzivními inovacemi řady 1000 Pro a nastavuje nový standard pro hodnotu výkonu subwooferu. Více lidí než kdy jindy si nyní může vychutnat basy pod hranicí lidského sluchu, které otřásají místností, s neomylnou přesností a kontrolou.

 

NOVÝ! 12palcový SVS High-Excursion Driver – basy, které otřásají místností, s jemností a rafinovaností.

Maximalizovala každý dostupný čtvereční palec povrchové plochy a SVS zabalila 12palcový měnič a duální feritový motor do akusticky inertní 13palcové skříně. Tepelný management je rozhodující při práci s tak výkonným zesilovačem a motorem v relativně kompaktní uzavřené skříni. SVS zkonstruoval odvětrávaný pólový nástavec a účinnou vysoce výkonnou kmitací cívku, aby udržely subwoofer SB-1000 Pro chladný, aniž by to ovlivnilo výkon.

Několik inovací zvyšuje výkon v uzavřeném ozvučnici, všechny zaměřené na generování podzemních hlubokých basů a seismického výstupu, přičemž zůstávají přesné a kontrolované.

  • Kužel z vláknitého kompozitu s výjimečným poměrem tuhosti k hmotnosti pohybuje obrovské množství vzduchu při startování a zastavování na desetníku s ostrou přesností.
  • Patentovaný vstřikovaný okraj pro extrémní exkurze zajišťuje bezchybný pístový pohyb pro přesné ovládání a přesnost bez zkreslení při nejvyšších úrovních pohonu.
  • Sestava motoru s duálním feritovým magnetem a prodlouženým hliníkovým pólem vytváří bez námahy hnací sílu na vyžádání pro jemné a přehnané basy.
  • Práškově lakovaný FEA optimalizovaný koš řidiče poskytuje maximální tuhost, pevnost v tahu a přenos tepelné energie.
  • Dvouvrstvý design kmitací cívky zvyšuje linearitu a věrnost při plné výchylce a zároveň minimalizuje zkreslení a kompresi výkonu.

 

SB-1000 Pro Smartphone App – vůbec nejjednodušší způsob správy subwooferu DSP a ovládání.

Nejpohodlnější způsob, jak ovládat hlasitost, přístup k více funkcím DSP a programování vlastních přednastavených profilů ladění optimalizovaných pro hudbu, filmy, hry a další. Vše dostupné jediným dotykem. Upravte dělicí frekvence, třípásmový parametrický ekvalizér, polaritu, zesílení místnosti a další, vše ze svého oblíbeného sedadla.

  • Připojuje se přes Bluetooth pro pohodlné ovládání, i když je subwoofer v nedohlednu.
  • Uložené vlastní předvolby pro ladění jedním dotykem s optimalizovaným nastavením na základě preferencí poslechu filmů, hudby a dalších. Vše dostupné jediným dotykem.
  • Variabilní režimy ladění portů s přizpůsobenými křivkami frekvenční odezvy pro „Standard“ a „Sealed“ umožňují ladění pro maximální výkon nebo rozšíření hlubokých basů a přechodovou rychlost.
  • 3-pásmový parametrický EQ ovladač umožňuje přesné nastavení pro zesílení nebo snížení, Q-faktor a frekvenci až na úroveň jednoho Hz, takže uživatelé mohou přizpůsobit výkon odstraněním špiček, nul a dalších problémů v místnosti.

 

Barva černý jasan
Typ Aktivní, uzavřený
Frekvenční odezva 20-270 Hz +/- 3 dB
Výkon (RMS/MAX.) 325/820 W
Rozměry (šířka x výška x hloubka) 330 x 342 x 375 mm
Hmotnost 12 kg

zobrazit více

Katalog