Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

11 kanálů

Onkyo TX-RZ70

74 990 Kč

Zcela nový TX-RZ70 poskytuje pozoruhodně čistý zvuk, hvězdný obraz a nejnovější technologie, které pohání srdce vašeho systému domácí zábavy. Buďte v klidu: Díky nekompromisní reprodukci zvuku/videa ve vysokém rozlišení si užijete filmy, hudbu a hry přesně tak, jak to tvůrci zamýšleli.

11 kanálů, 140 wattů

Milovníci domácího kina se radují! Onkyo TX-RZ70 je náš dosud nejvýkonnější AVR, který vám dává sílu navrhnout ultimátní zábavní prostor s diskrétními zónami, více subwoofery a vysoce výkonnými komponenty, které se nepřehřívají ani nezdržují.

 

Studio Grade Processing

Vytvořeno audiofily a pro audiofily, ale intuitivně vytvořeno pro každého. S využitím nejnovějších audio technologií včetně ESS Sabre DAC, certifikace THX ® a funkčnosti eARC, Onkyo TX-RZ70 poskytuje nadstandardní výkon domácího kina.

 

Dirac Live Technologies

Zasloužíte si AVR, které se přizpůsobí vašemu životu, ne naopak. Díky vestavěné Dirac Live ® Room Calibration Full Bandwidth využívá Onkyo TX-RZ70 strojové učení k dokonalému přizpůsobení a kalibraci vašeho audio nastavení vašemu jedinečnému systému reproduktorů a uspořádání místnosti. A velcí fanoušci basů mohou svůj systém upgradovat pomocí Dirac Live Bass Control Single/Multi Subwoofer pro optimální kalibraci nejnižších tónů.

 

TX RZ70 a systém domácího kina Klipsch zobrazující vesmírný film v místnosti domácího kina 2000x1333

Rozšířený režim IMAX

Přeneste si divadelní zážitek do svého domova tím, že znovu vytvoříte obsah IMAX přesně tak, jak zamýšleli filmaři. TX-RZ70 splňuje přesné standardy kvality stanovené společností IMAX pro snížení šumu a zrnitosti pro dosažení jasnějšího a jasnějšího obrazu a navíc pohlcujícího zvuku pro dokonalý filmový zážitek. IMAX Enhanced Mode také poskytuje roztažený poměr stran až o 26 % více obrazu na obrazovce.

 

Certifikováno THX

V roce 1993 se Onkyo po tisících testů stalo první značkou spotřební elektroniky domácího kina, která získala certifikaci THX. Bez ohledu na to, jaký vstup je použit, jaká kombinace vestavěných funkcí je použita, jaký předzesilovač nebo zesilovač, nelze absolutně nic přidat, nic ubrat ze zdrojového materiálu. A TX-RZ70 nabízí čtyři různé režimy poslechu THX: kino, hraní her, hudba a prostorový EX.

 

Režim optimalizace Klipsch

Klipsch a Onkyo se spojili, aby implementovali přesné hodnoty výhybek pro konkrétní nové reproduktory, takže můžete snadno a hladce integrovat své reproduktory Klipsch Reference a Reference Premiere s vaším novým Onkyo AVR. Jednoduše vyberte model reproduktoru pro každý kanál a optimalizované nastavení výhybky se automaticky použije.

 

DTS Play-Fi vám umožňuje vychutnat si vysoce kvalitní hudbu z připojených online služeb, síťových mediálních serverů a knihovny vašeho zařízení přes Wi-Fi ® do libovolného počtu kompatibilních produktů pomocí aplikace Onkyo Music Control pro iPad, iPhone a smartphony Android. /tablety. DTS Play-Fi dokáže synchronizovat hudbu v každé místnosti. Každý člen vaší rodiny může používat své vlastní zařízení k poslechu hudby v místnosti nebo skupině místností. DTS Play-Fi vám umožňuje strukturovat komplexní ekosystém více místností, který uspokojí prakticky jakoukoli potřebu.

 

Dokonalý herní zážitek ve 4K

Rozlišení 4K/120, vyrobené s ohledem na hráče, umožňuje ultrarychlý obraz UHD, aby byl ostrý a ostrý jako břitva. Sport, akční filmy a vysoce výkonné hry výrazně těží.

 

OBOUSMĚRNÁ TECHNOLOGIE BLUETOOTH

Tento Onkyo AVR dokáže odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte přehrávaný zvuk přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX  nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD. Vylepšené možnosti přenosu dat nejnovější generace Bluetooth zajišťují čistou a spolehlivou reprodukci zvuku, takže uslyšíte své oblíbené skladby přesně tak, jak zamýšlel nahrávací technik.

 

Specifikace

  • 11.2 AV přijímače
  • 11 kanálů
  • 2 subwoofery
  • Sinusový výkon na kanál: 140W
  • Impedance (1% THD, 1KHz): 8Ω Ohm
  • Odstup signál/šum: 106dB

zobrazit více

Katalog