Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

7 kanálů

Marantz CINEMA 60 černý

25 990 Kč
skladem

7.2 Kanálový | 100 wattový AV receiver

Vysoce výkonný 7.2 kanálový AV receiver se zesílením 100 W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X, 8K Ultra HD a vestavěným streamováním HEOS. CINEMA 60 je novým standardem základního luxusního domácího kina.

Receivery a zesilovače Marantz řady CINEMA, postavené na desetiletích bohatého dědictví, navržené v nadčasovém stylu a zkonstruované pro nejvyšší výkon, jsou základem nejnáročnějších domácích kin na světě.

Dokonalost Začíná Teprve s Výkonem

 

Dokonalé Výkony

Poutavá prostorovost, vřelý a bohatý tón a realistická dynamika jsou legendárními charakteristickými znaky zvuku Marantz.

Výjimečný Design

CINEMA 60 je moderním vyjádřením nadčasových principů designu a zahrnuje náš ikonický průzor, symetrii a vizuální prvky představující legendární kvalitu Marantz.

Technologický Leader

CINEMA 60 je vybavena nejnovějšími formáty pohlcujícího zvuku, videem v rozlišení 8K, optimalizací místnosti, streamováním a dalšími technologiemi, které vám usnadní a zkvalitní zábavu.

 

Výkon

Mistr Zvuku Marantz pečlivě vyladil CINEMA 60 pro úžasný výkon s našimi patentovanými zesilovacími obvody HDAM, aby vytvořil ten nejhudebnější zvuk ve vaší domácnosti.

Styl

Dokonalost je slyšet a vidět. CINEMA 60 se vyznačuje architektonickým designem, který se může objevit v jakémkoli luxusním prostředí nebo zůstat nenápadný.

Přizpůsobitelnost

Promyšleně vybrané možnosti připojení, flexibilní uspořádání reproduktorů a možnost jemného doladění vám umožní přizpůsobit si systém CINEMA 60 podle svých představ.

Nenásilný

Díky dodávanému dálkovému ovladači, přístupným ovládacím prvkům na předním panelu a intuitivnímu procesu nastavení na obrazovce se budete ihned cítit jako zkušený uživatel.

 

Počet zesílených kanálů: 7
Výkon na kanál: 100 W (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2 kanály)
Třída zesilovače: A/B
DTS: DTS HD Master, DTS:X, DTS Neural:X, DTS Virtual:X
Dolby: Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music, Dolby Surround
Ostatní prostorové formáty: -
HDMI: 6 vstupů / 2 výstupy
Zpracování signálu (pre-out): 7.2
Rozměry (Š x H x V): 44,2 x 35,4 x 23,5 cm
Váha: 10,9 kg

zobrazit více

Katalog